Proac D28

• פותח הנושא td1
  • פורסם בתאריך

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
יש רמקולים ישנים שקשה להחליף בחדשים ,לדוגמה הקווד 57 ופרואק רספונס 3.8 , jbl ועוד...,החדשים אולי פיזיקלית יותר טובים על הנייר אבל הנשמה איננה ,אולטרא ניקיון ופירוט אבל עיפות שמיעה לאורך זמן.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
יש רמקולים ישנים שקשה להחליף בחדשים ,לדוגמה הקווד 57 ופרואק רספונס 3.8 , jbl ועוד...,החדשים אולי פיזיקלית יותר טובים על הנייר אבל הנשמה איננה ,אולטרא ניקיון ופירוט אבל עיפות שמיעה לאורך זמן.
וזה מקרה קלאסי של רמקול טוב וחושפני יותר שמראה שמה שהיה לפניו הוא פשוט לא מספיק טוב. קרה לי כששידרגתי מריספונס 1sc לריספונס d25 לפני מאה שנה.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
....ואז בגיל 50 עם התפתחות ה"טולראנס" גם גדלה היכולתו שלנו לקנות חפצים ואביזרים שלא נוכל לשמוע את טיבם לעולם. הציניות של החיים, אלוהים מסתכל עלינו ומגחך.....

זה מה שקורה לי עם נשים, דווקא שהגעתי לגיל חמישים ואני יודע לזהות מה זה אישה סקסית ואיך להתנהג אליה בהתאם מה שלא יכולתי בגיל הטיפשות הן כמעט תמיד אומרות לי לא...

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
זה מה שקורה לי עם נשים, דווקא שהגעתי לגיל חמישים ואני יודע לזהות מה זה אישה סקסית ואיך להתנהג אליה בהתאם מה שלא יכולתי בגיל הטיפשות הן כמעט תמיד אומרות לי לא...

החיים לא הוגנים,כשהיית צעיר לא זיהית
את הפיתויים,עתה בגיל חמישים וזוהר קצת
פחות הפיתויים וויתרו עליך :)

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
וזה מקרה קלאסי של רמקול טוב וחושפני יותר שמראה שמה שהיה לפניו הוא פשוט לא מספיק טוב. קרה לי כששידרגתי מריספונס 1sc לריספונס d25 לפני מאה שנה.
גופה מהמאה ה20 /21 ״שווה״מעט גופה מתקופת הפרעונים שמונחת במוזאון הבריטי או בניו יורק מיליונים.

בעז

אוהב את התחום
מעורבות
28
נקודות
18
Youth is wasted on the young...

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אבאל׳ה תחליף טקטיקה. אל תציע סקס. תציע טיול לחו״ל.
נסה ודווח.
Au revoir

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
פעם הן היו מסתכלות על הבליטה שלי בקידמת המכנסיים היום על זו בכיס שמאחור.

phonics

אוהב את התחום
מעורבות
92
נקודות
28
כבר מושעה ! צפיתי לו עתיד מזהיר ;)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
כבר מושעה ! צפיתי לו עתיד מזהיר ;)
כמו באחד השירים הגאוניים של משינה "היא התווכחה איתו שעות" - מוות מהיר, עתיד מזהיר

הוא נאלץ להיזהר
היא לא קיבלה טיפול נכון
היה לה מזג ים תיכון
היא רק רצתה להתנקם
את הברנש קצת לעקם
אחרי פגישה קצרה בבנק
החליפה מכונית בטנק
גנבה תחמושת מבסיס
זה רק תכסיס, זה רק תכסיס
איוושה פילחה את החלל
פגז חדר אל ההיכל
והתנפץ אל תוך הקיר
מוות מהיר, עתיד מזהיר
המשטרה שלחה חילוץ
לבדוק את פשר הפיצוץ
הוא נעלם בלהבה
כן זו כוחה של אהבה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור