playmemory למצלמת Sony שנרכשה בארה״ב

ventu

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
האם מישהו יודע כיצד ניתן להוריד לאייפון את האפליקציה הנ״ל שזמינה רק בחנות האמריקאית של appstore? לפי עצה אחת שקיבלתי צריך לשנות את כתובת המגורים לאמריקאית - ניסיתי אך המערכת של אפל לא הכירה בשינוי וסירבה להעביר אותי לחנות האמריקאית.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אם החשבון של חנות באיפון מוגדר עם כתובות בישראל אז לא ניתן להוריד אפליקציות שהן לא נמצאות בחנות של ישראל.
אפשר לפתוח חשבון נוסף לחנות באיפון עם כתובת בארה"ב (אם לא יודעים כתובת שם, אז ניתן להשתמש בכתובת ומיקוד של חנות או מלון שם לצרוך פתיחת החשבון) ואז להוריד עם החשבון החדש

ventu

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
כרמי שלום,

האבסורד הוא שה- Billing Address שלי ב-icloud מוגדר זה שנים בכתובת בארה״ב כי אני קונה לרוב שם (גם האייפון והמצלמה המדוברים נקנו שם, האייפון בחנות של אפל).
נראה לי שכרטיס האשראי הישראלי ״מסגיר״ את מיקומי - אף שאת כל התשלומים הנ״ל ביצעתי באמצעותו והכל עבר חלק.
אציין שגם מטעם היבואן של sony כאן נאמר לי שהדרך היחידה להוריד את האפליקציה עבור מצלמה מארה״ב היא ע״י יצירת כתובת/משתמש אמריקאי...
האם מישהו יודע אם אפשר ליצור חשבון Appstore בלי כרטיס אשראי?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור