Planar 3 - wow and flutter

flytomars

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלומות!
זוהי הודעה ראשונה שלי בפורום אז תהיו סבלניים :)
רכשתי לאחרונה פטיפון REGA PLANAR 3, חדש,
מדדתי לו Wow and Flutter - יצאה תוצאה מזעזעת של 0.3%
גם המהירות נעה בין 33.4-33.6 אבל הבנתי שזה די נורמלי בפלאנאר 3 ללא שידרוגים.
לגבי W\F של 0.3% - אני לא ניט-פיקר אבל כמות כזו אני כבר מצליח לשמוע באוזן בלתי מזויינת.
ניסיתי לבדוק באינטרנט אם זה ערך מקובל או שאני צריך לחזור לחנות שקניתי ממנה,
את המדידה עשיתי עם הטלפון (אני יודע שהרבה לא סומכים על התוצאות שלו) והשוויתי לטכניקס SL1800 שבחדר שינה שמכוון כרגע על 33.33 מדוייק וW\F שנע בין 0.1% ל0.07% (ביצעתי מספר דו ספרתי של מדידות גם ברגה וגם בטכניקס, הרגה לא זז מ0.3%)
במידה וזו מדידה נורמלית לפלאנאר 3 חדש, שקלתי להחליף חגורה לLITTLE BELTER - האם זה יכול לפתור את הבעיה?
לעצתכם אודה!

עריכה: נזכרתי גם בעוד משהו מוזר ולא קשור - כיוונתי את האנטי-סקייטינג ל1.75 לפי ההמלצות, שמתי תקליט חלק ובדקתי, והראש מושך חזק החוצה. הורדתי את הערך לבערך 1.2 ועכשיו אין סקייטינג, אבל האם זה נורמלי שתהיה סטיה כל כך גדולה בין הערך הרשום לבין הכיוון של האנטי סקייטינג בפועל?

flytomars

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
עדכון- זו אכן הרצועה, אפשר לראות בעין שהיא לא עגולה לגמרי:
כנראה ישבה הרבה זמן בלי תנועה וקיבלה את הצורה של הגלגל הקטן.
דיברתי עם המוכר (אחרי שעות הפתיחה, נחמד שענו לי מהבית) ומחר על הבוקר הוא ידבר עם היבואן וידאגו לי.
אמשיך לעדכן עד שהנושא ייסגר...

מה שכן עדיין לא ברור לי הנושא של האנטי-סקייט, שכחתי לשאול את המוכר, כרגע אני מכוון על פחות מ1 ואמור להיות 1.75, האם הבדיקה שלי- לראות שהראש לא נכנס פנימה או החוצה כשמנגנים על תקליט "ריק" היא בדיקה נכונה?

תמונות מצורפות

• IMG-20200826-WA0006.jpeg
    IMG-20200826-WA0006.jpeg
    KB 44.9 · צפיות: 130

flytomars

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
סוף טוב- החלפתי את הגומיה, היבואן הציע לי את הרגילה השחורה או את הלבנה המשודרגת תמורת ההפרש, הלכתי על המשודרגת ואני לא מצטער- w/f ירד ל0.11% וגם המהירות ירדה טיפה (אם כי עדיין מהירה- עכשיו נעה בין 33.45 - 33.53 אבל בלי תקליט).
סך הכל מאוד מבסוט מהצליל.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
נותר לך רק להנות מהמוזיקה.
: -)

flytomars

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה :)
אכן כיף גדול, אולי זה לא הפטיפון הכי מדוייק בעולם (עדיין ממהר טיפ טיפה) ואולי יש לו קצת רחש רקע ואולי גם טיפה סיבילנס (מרגיש רק באוזניות, מחכה לתקליט בדיקה כדי לכוון בדיוק), אבל גודאמיט, הוא נשמע ממש כיפי!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור