רמקולים Perlisten Audio

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
אני רוצה להודות לכל אלו שתומכים בהודעות שיחות וכו....

זה מאוד מרגש אותי.

בסך הכל יצאתי למספר מהלכים כי רציתי להראות שיש עוד אופציות,שיש עוד אפיקים,שהמחיר – הוא לא חזות הכל

.אני תמיד שומע -יקר יותר = טוב יותר וכמי שמגיע ממקום טכני – זה עושה לי גירודים בגוף.

כמובן שיש לזה גזרות ,זאת אומרת - ב 1000 דולר לא תעשה רמקול על .זה לא אפשרי.ובואו נשים דברים על השולחן -הרמקול -לא זול.

אבל אני אכתוב את זה בצורה ברורה וחדה :

נכון להיום, ב OVERALL לא ידוע לי על רמקול דינמי עם טוויטר דום אחד שטוב מהפרליסן בכל מחיר . ( ביצועית / אוביקטיבית) - אני כמובן , לא מכיר את כל הרמקולים אבל מכיר דיי הרבה .אז נכון הוא ״זול״ משמעותית מאחרים, אבל יחד עם זאת הוא גם פלא הנדסי בגזרת הרמקולים הפאסיביים והיחידים שמצליחים להתקרב אלו רמקולים אקטיביים בודדים .זו לא הדעה שלי – זאת עובדה קיימת שכבר התקבעה בעולם המקצועי.הוא פשוט מציג נתונים מדידים חריגים בכל פרמטר אפשרי.הרמקול מיישם מספר טכנלוגיות שלא היו זמינות עד כה ולא נוסו בעבר ומאחוריו עומדים מספר מהנדסים שתכננו "כמה" רמקולים בשלושים שנים האחרונות.

ועוד לא התחלתי לדבר על היתרנות האקוסטיים שהוא מציע.

לדעתי האישית (פה כבר נכנסנו לטעם ואפשר לחלוק עלי חופשי ואף להגיד שהוא נשמע גרוע - עולם חופשי) - אני מעדיף את הפרליסן ב OVERALL על כל מה ששמעתי עד כה- אבל דעתי לא רלוונטית.

אני מציע שכל אחד יעשה את הבחירה הטובה והנכונה עבורו.

רק כשתבואו לשמוע – תבואו נקיים,אם זה אפשרי. מבטיח להקדיש לכל אחד מכם את כל הזמן שאוכל .

שבוע טוב לכולם

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור