NOVOGO X800 - מכשיר ניווט עם IGO 8

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: NOVOGO X800 - מכשיר ניווט עם IGO 8

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
לאחד שלא מבין כלום במכשירים האלה(כמוני למשל)
הסקירה היתה מצוינת.
ניתן להבין מה חשוב ומה לא ,באם אני רוצה לירכוש.
ואם ההשקעה שווה את מה שמקבלים.

א

אורח

אורח
הצלחנו לקבל מיקום ואות לווין גם בחדרים עם קירות חיצוניים בתוך הבית יש.

אה.... מה זה?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה אומר שהמכשיר מצליח לקלוט אות מהלווין גם בתוך מקום סגור בקירות (זה תלוי ברגישות מקלט ה-GPS).
פעמים רבות, לא ניתן לקלוט אות מהלווין בתוך מבנים.

ח

חיים נועם

אורח
מה הכוונה מכשיר יעודי?

האם ניתן לטעון בו מפות של מקומות אחרים בעולם, או שרק את המפה שבאה עם המכשיר?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
"מכשיר יעודי" הכוונה שהמהות שלו הינה להיות מכשיר GPS (להבדיל ממכשירים אחרים כמו מחשב כף יד שמשמש קודם כל לצורך אחר, אבל כולל גם יכולות GPS).
ניתן גם לטעון מפות של מקומות אחרים בעולם (חבילות מפות בתשלום נוסף).

א

אורח

אורח
האם יש למכשיר בלוטוס כמה זיכרון ניתן להרחיב?

לי חשוב מפות אירופה ומעט ישראל
חשוב לי שהילד ישחק עם המכשיר אם המכשיר תומך בסרטים ומשחקים ?
תודה

א

אורח

אורח
שאלה בקשר לתוכנה

מביקורות על התוכנה הבנתי שבגירסה החדשה המפות לא נקנו מחברת מפה ולכן קיימות בה טעויות. אתה יכל להסביר?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
המכשיר תומך בממשק SDHC שאומר שהוא יכול לקבל כרטיסי זיכרון SD עם כמות זיכרון גדולה (את הכרטיס הזיכרון SD הגדול ביותר שיש היום בשוק הוא יקבל). פרט לזיכרון זה שאר הזיכרון הוא לא לשימוש המשתמש ולכן חסר משמעות.

לכשיר אין Bluetooth ואין מקרופון - מניסיון שיש לי עם מכשירים שיש BT רובם לא שווים את ההפרש- אבל צריך לבדוק כל מכשיר בצורה ספציפית (וזו כוונתי בהמשך)

לגבי מפות, IGO8 שנסקר כאן בעבר היה בגרסת BETA בכתבה מצויין במפורש שכעת ה IGO8 מגיע עם מפות של חברת מפה
מפות של רוב המקומות בעולם ניתן לרכוש מחברת GPS & MORE עבור גרסאות IGO השונים כולל לגירסה זו ומכשיר זה לא יוצא דופן בנושא.

א

אורח

אורח
מה עם הסוללה?

שאלה אל כותב הסקירה (המעולה) וגם אל מי שרכש את המכשיר:

איך זמני הסוללה שלו?
כמה זמן טעינה וכמה זמן הוא מחזיק בניווט?

תודה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מכשירי הניווט בדרך כלל עובדים כאשר הם מחוברים לשקע המצית ברכב - כך גם שהסוללה גמורה הם יכולים לעבוד בצורה זו טוב מאוד. לכן לדעתי זו נקודה לא כל כך חשובה - כמו כן נתוני הסוללה במכשירים השונים די דומים.

אם יש צורך להשתמש המכשיר ללא חיבור לחשמל ממולץ להנמיך את עוצמת התאורה והקול כדי לקבל הרבה יותר זמן עבודה (התאורה הרמקול הם מה שלוקח את רוב הסוללה).

ט

טל טל

אורח
IGO 8

שלום
אני רוצה לרכוש את המוצר היום והשאלה שלי הינה אם אני שם על כאטיס זיכרון IGO 8 ומפעיל את המכשיר עם הכרטיס,האם אני אראה IGO 8?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אי אפשר להעביר את התוכנה אל כרטיס זיכרון ושזה יעבוד (בצורה חוקית).
התוכנה מגיעה על כרטיס והיא עובדת רק ממנו ספציפית.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יותר מכך התוכנה שיש על הכרטיס מתאימה למצור שהיא נרכשה עבורו - אם רוצים להעביר את התוכנה למכשיר אחר, זה אפשרי דרך GPS&MORE

ב

ב.דוד

אורח
novogo x 600-תמיכה בקבצי טקסט

רכשתי את המכשיר הנ"ל ונראה לי כי אין הבדל משמעותי בינו ובין הדגם x 800 מלבד גודל הצג. הספק אינו מצרף חוברת הוראות הפעלה מפורטת וברורה. המכשיר תומך לא רק בקריאת קובצי קול, תמונות ווידיאו אלא גם בקריאת קובצי טקסט . שאלתי - איך ניתן להעלות עליו קבצי טקסט ? באיזה פורמט עליהם להיות ואיך ניתן להגיע לפורמט זה מטקסט הנמצא במחשב.תודה מראש בעד תשובה והדרכה מפורטת.

tweety

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
היי
לי יש את הnovogo
איך אני מעדכנת לו גרסה ומאיפה ?
אם מישהו יכול לשלוח לי זאת בפרטי או למייל שלי אני אשמח
kuriza.tweety@gmail.com

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לעדכון גרסה ותמיכה בכלל, ניתן לפנות ל:

Gps&More Ltd

טלפון: 077-5655666

פקס: 077-5655600

שעות פעילות: 09:00 - 17:00

כתובת: רחוב הנדיב 71, הרצליה
(בניין משרדים חדש, עם כיתוב: Fresh market עליו), קומה שלישית.

א

אורח

אורח
יש לי מכשיר כזה
כנראה שחיברתי אותו לא באופן ישיר למצית הרכב והוא קיבל מכת זרם או משהו כזה, אין אני מצליח להטעין אותו לא במצית רכב ולא בחשמל בבית עם מטען כמובן, יש לציין שהמכשיר נדלק, האם יש פיוז בתוך המכשיר שנשרף אולי או שהיציאה של הכבל טעינה נשרף ???? מה זהו הלך המכשיר?? מה עושים??

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור