NOTTINGHAM ANNA TONE ARM

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
השבוע שידרגתי ללקוח עם פטיפון "בכיר" של נוטינגהאם את הזרוע, מ - ACE SPACE ל - ANNA.

זו הפעם הראשונה שיכולתי לשמוע את שתי הזרועות ולהסיק לגבי ההבדלים, אמנם בהפרש הזמן שלקח להתקין את הזרוע החדשה, אבל במערכת שאני מכיר ועם תקליט שאני מכיר בו כל תו.

בעבר כששאלו אותי אנשים מה ההבדלים בין הזרועות ומה כדאי לקנות, נאלצתי להגיד שאני בטוח שה - ANNA טובה יותר, אבל זה נובע מהיכרות שלי עם היצרן, מהאמינות שלו, מההבנה שלו ומהיושרה שלו, ולא מנסיון בשטח.

עכשיו אני יכול להגיד בוודאות שההבדל הוא גדול מאוד, משמעותי מאוד, ולמי שיכול להרשות לעצמו - חובה.

כדי שלא יהיו הבנות - ה - ACE SPACE היא זרוע נהדרת. אבל, ההחלפה ב - ACE ANNA יצרה שינוי גדול.

ההבדל הראשון, שהיה שמיע תוך שניה בערך, היה תוספת ושיפור של תחום הבאס - לא בכמות אלא באיכת וב - EXTENTION. התדר ששמענו דרך הרמקולים פשוט הגיע יותר נמוך. מה שחשוב אפילו יותר, הפירוט שהתווסף לתחום הבאס - תנודת מיתרי הקונטרא - באס, ההפרדה בין הפריטות, העור של התוף , כמות האינפורמציה בתחום זה הפכה מדהימה ומרגשת..

מעבר לבאס, כל הפרזנטציה השתפרה: הצליל נעשה נקי יותר, מוגדר יותר ודינמי יותר. המוזיקה קבלה חיות וכח שלא היו בה קודם, והתחושה של באס מוצק ומוגדר נתנה לכל הצליל תחושה נכונה ואמיתית.

בקיצור:

(1) יש לי ACE SPACE במצב חדש, בת פחות משנה, למכירה מיד שניה

(2) אני מציע בחום לכל בעלי ה - NOTTINGHAM בישראל לשדרג ל - ACE ANNA כמה שיותר מהר.

anna550a.jpeg

והנה מה שכותב הבעלים של חנות אנגלית המתמחה בפטיפונים על ההבדלים בין הזרועות:

And the difference between the arms was . . . ? Utterly mind blowing. Hyperbole might be my middle name but nothing, NOTHING we have had here has surely ever sounded this good. The life, the sheer colour and exuberance is magnetic. That it comes with absolute purity, neutrality, refinement and a complete lack of crash, clutter and confusion however complex the material is a revelation.
The result is that music is extremely captivating. 'Filler' tracks become interesting. Good ones become great. It really is hard to believe that something so physically similar can sound so unequivocally better. If you can be bothered to analyse the sound, it times, it resolves, revealing textures and subtle inflections from deep bass through to high frequency percussion. It gives life and commitment to instruments and voices. It images on a grand deep and wide scale producing the sort of soundscape that immerses you. The 12" version may well be better still but for now, I personally could not care less! What we have is already magic. It simply needs to be enjoyed.

וזה מה שכותב לקוח אנגלי מרוצה שעשה גם הוא את אותה השוואה, וכמובן רכש את ה - ANNA:

I was lucky to loan a 12inch Ace Anna when it became available last year.

It quite simply is a very good arm and I could hear real improvements over the 12inch

Ace Space on the Dais. I was using a ZYX 4D when making the comparisons.

I would give the Ace Anna a massive recommendation.

20090320_2483.jpg

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור