כבלים NORDOST סיפור אהבה ישן חדש

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
הרבה קרה (ועדיין קורה) אצלי במערכת בשנה האחרונה.
זה התחיל "במהפך" בתחום ההגברה אשר סימן את סופה של תקופה ארוכת שנים כאשר עזבתי את עולם המנורות ועברתי להגברה טרנזיסטורית. התנסות מקרית עם חברת AVM לפני כמה שנים הביאה אותי לתוצר שהיום ברשותי סט-אפ אלקטרוניקה שלם של היצרן המדהים הזה. את הרמקולים מכרתי וכעת אני בתקופת הביניים של הרכישה חדשה. כל הדרמות הללו לא פסחו על מערך הכבילה וגם כאן כמובן הכיוון לשינוי דרמטי היה ברור. במהלך העשור האחרון עברו אצלי אין ספור כבילות שונות מיצרנים שונים בטווחי מחירים שהחלו במאות שקלים בודדים ועד עשרות אלפי שקלים ואפילו זכורים לי שני כבלים נושאי תגי מחירים של ששה ספרות שהושאלו רק לשם החוויה של מה כבלים בתגי מחיר כאלו יכולים לעושות. בסופו של דבר היה כבל אחד שבסוף תמיד חזרתי אליו, תמיד הוא זה ששרד ותמיד הוא זה שלא "הצלחתי" להחליפו בלב שלם. הכבל הרמקול של NORDOST היה אצלי כעשור. כך שבאופן טבעי כאשר נפלה ההחלטה על שדרוג מערך הכבילה NORDOST היו מועמד מוביל מהיום הראשון. לבסוף באופן לא מפתיע (או שכן) לאחר תקופת בדיקות והשאלות ארוכה הבנתי שאין מנוס, אני יודע מה אני רוצה. הסט כבלים האחרון שהושאל לבדיקה הושב ליבואן ובשיחה קצרה נסגרה הזמנה. כבלי רמקולים, אינטרקונטים וחשמל.
תקופת ההרצה היא ממושכת. אני מכיר זאת היטב עם היצרן הזה, מדובר בכ-300-400 שעות מינימום וכאשר מדובר בסט כבילה שלם הברייק אין יכול לקחת אף יותר עד שהכל מתיישב. מה אגיד ומה אומר, הכבלים הללו פשוט מטמטמים!! יצרן איכותי בכל מובן וככל שמטפסים בדגמים התוצאות רק מרשימות יותר ויותר. אני מאושר!!
תודה לגבי סאונדקווסט היבואן על המקצועיות הגבוהה, הזמן והאנרגיות, ההכוונה והסבלנות. יש לי רק מילים טובות לומר על היבואן הנפלא והמאוד חשוב הזה בנוף אודיו ההיי אנד הישראלי שלנו.

download (1).jpeg

download.jpeg

90084208_NordostFrey2xlr1.jpg.5aa7fc013ec5883b8a593c0fcd6a0c92.jpg

תמונות מצורפות

• download (1).jpeg
    download (1).jpeg
    KB 58.8 · צפיות: 136
  • download.jpeg
    download.jpeg
    KB 82.9 · צפיות: 135
  • 90084208_NordostFrey2xlr1.jpg.5aa7fc013ec5883b8a593c0fcd6a0c92.jpg
    90084208_NordostFrey2xlr1.jpg.5aa7fc013ec5883b8a593c0fcd6a0c92.jpg
    KB 96 · צפיות: 135

niv100

אוהב את התחום
מעורבות
146
נקודות
43
במיקרה יש לי את אותו סט כבילה שלהם בתוספת כבל רשת. השינוי שעשו אצלי היה מאוד משמעותי כאילו החלפתי רכיב במערכת.
התחלתי מסדרות נמוכות ולאט לאט עליתי.
כבל החשמל Frey 2 עשה שינוי דרמטי.
כמו שגיא אמר ברייק ארוך

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
חברה מצוינת עם מוצרים מצויינים.
אם בעבר לא "קניתי" את עניין הכבילה, חל אצלי בנושא מהפך תודעתי של 180 מעלות.
תודה על השיתוף.

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
מדהיםםםםםםםם!!!
הסגולים האלה מוציאים ניצוצותתתת. משפחת נורדוסט היא משפחה גדולה.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
עברתי תהליך דומה, כל מוצר של נורדוסט עשה שינוי משמעותי ולפעמים גם דרמטי. שני השינויים האחרנים היו כבל חשמל מהקיר למפצל של נורדוסט שהחלפתי מ tyr ל valhalla ופתאום הבמה נפתחה לעומק ולרוחב בצורה שלא ממש ציפיתי והשינוי השני שעשיתי הוא החלפת הג׳מפרים ברמקולים לעוד כבל רמקול ובעצם bi wiering אמיתי שמורכב מ 2 זוגות כבלים tyr. תכלס אני מציע לכל מי שחשוב לו לשמוע מוזיקה כמו שצריך לעשות את המאמץ הזה כי זה כמו לרכוש זוג רמקולים חדשים של אותה חברה אבל מדגם גדול פי2.

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
האמת, מצטרף לתובנה הזו של בי וויר. קניתי לאחרונה כבל זנזטי אותנטיקה נוסף. פשוט עשה מהפכה בצליל, הבדל דרמטי שלא חשבתי לרגע שיהיה אפשרי ופשוט הופתעתי מכמה רחוק זה דחף את הסאונד.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
במיקרה יש לי את אותו סט כבילה שלהם בתוספת כבל רשת. השינוי שעשו אצלי היה מאוד משמעותי כאילו החלפתי רכיב במערכת.
התחלתי מסדרות נמוכות ולאט לאט עליתי.
כבל החשמל Frey 2 עשה שינוי דרמטי.
כמו שגיא אמר ברייק ארוך

שמע קטע, עוד לפני שסיימתי את הברייק, ערב אחד הוצאתי את כל הנורדוסטים והחזרתי את הכבילה הקודמת... הסאונד קרס כמו ארמון חול. הלם! רק אחרי חוויה כזו מבינים מה עושה כבילה טובה למערכת.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
חברה מצוינת עם מוצרים מצויינים.
אם בעבר לא "קניתי" את עניין הכבילה, חל אצלי בנושא מהפך תודעתי של 180 מעלות.
תודה על השיתוף.

כן, זוכר את פוסט המהפך שלך, זה היה לא מזמן. חכה... זה עוד יקרה לך שוב. אני אפילו יכול להמר מתי... :מאזין:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
האמת, מצטרף לתובנה הזו של בי וויר. קניתי לאחרונה כבל זנזטי אותנטיקה נוסף. פשוט עשה מהפכה בצליל, הבדל דרמטי שלא חשבתי לרגע שיהיה אפשרי ופשוט הופתעתי מכמה רחוק זה דחף את הסאונד.

וואלה קרה לי גם עם הרמקולים הקודמים שלי וגם עם אלו לפניהם. הקטע שיש הרבה חברות מכובדות ואפילו חברת על שבהגדרה לא נותנים את האופציה הזו ברמקולים שלהם.
תראו את טידל, מג׳יקו, וויאנה וכד׳. מעניין מה הקטע...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור