Nitty Gritty מכונה לניקוי תקליטים במחיר שפוי!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
Nitty Gritty היא החברה היחידה בעולם שמתרכזת בייצור ופיתוח מכונות ניקוי תקליטים, וקיימת כבר 25 שנה.

מבחינת מנגנון השאיבה אין כאן איזו המצאה חדשנית אך בהחלט יש לה יתרונות משלה.

1- בניגוד לרוב המכונות המציות בשוק המכונה הזו היא קטנה ופרקטית.

2-חלקי החילוף והחלפת ה"שפתיים" של הווקום עולה כמה עשרות שקלים בודדים.

3- מחירי מכונות ניקוי התקליטים מתחיל ב-2500 ש"ח למכונה גדולה ומגושמת {זו הסיבה שלא רכשתי עד כה} אך זו צפויה לעלות הרבה פחות לדגם הכניסה.

בקיצור ... מעניין יהיה לבדוק אותה.
:)

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
לי היה ניטטי גריטי ששבק חיים

למרות שבהוראות היה כתוב שיש לתת למכשיר לנוח כל רבע שעה-אחרי כשנה שימוש, שכחתי, הפעלתי יותר והמנוע החל לצפצף ולהשתעל.
עד כמה שאני מבין, בתכלס, המכונה אמורה, כולה, לשאוב את הנוזל מהתקליט. לא משהו מאוד מתוחכם שהמדענים בנאסא לא יודעים לפתור.

יש כמובן מכונות יותר ידידותיות למשתמש שגם זורקות נוזל על התקליט ובעתיד אולי יעשו נס בלי חלב, אבל כולם שואבות.
אם יש שואב אבק בבית
אז למה לא לחבר אותו למשהו כגון :
http://www.kabusa.com/EV1.HTM
ולסגור עניין.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נישמע אחלה גידי השאלה היא כמה נוח להוציא שואב אבק של קירבי בשביל לשאוב תקליט?

איזה ניטי היה לך ? ויותר מזה כמו שאני רואה המנוע שלו עולה כמה גרושים כך שגם בתקופה של 5 שנים לא תגיע למחיר של ה-vpi שעולה 3500 שקל.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
היה לי את הניטיגריטי דגם הכניסה שלהם(לא זוכר את השם המדוייק) ולפני כן השתמשתי ב Vpi שהושאל לי לתקופה. מבחינת איכות הניקוי, לא חשתי הבדל.
בפורום הכחול פרסמתי בעבר כמה משפטים על נוזלי ניקוי. לטעמי יש הבדלים באיכות והתוצאות.

לגבי המנוע בניטיגריטי- לאחר שהתקלקל- פתחתי לו תצורה. הוא מנוע סביר אבל בתכלס-דרדלה.אם יש כבר בבית שואב אבק, שכמעט תמיד המנוע שלו חזק יותר ממנוע מכונת הניקוי התקליטים- אז בשביל מה צריך מנוע דרדלה אחר?
אני משתמש בשואב של דיסון- אוהב את הפרסומות שלהם:)
בכל אופן עוצמת שאבה חזקה וטובה.
באופן כללי, ניקוי תקליטים זה לא משהו נחמד ומהנה, אבל חיוני. אני לא עומד על היום ומנקה תקליטים אלא פעם ב...כשמשעמם לי. בדרך כלל מנקה תקליט בצורה רצינית פעם אחת וזהו.
עם אחסנה נכונה של התקליט- זה לרוב מספיק.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
אמינות

חברת ניטי - גריטי קיימת כבר 25 שנים, והיא יצרן מכונות הניקוי הגדול והידוע בעולם.

השוק האמריקאי רגיש מאוד לנושאים של אמינות ושירות - חברה שמחזיקה בו כל כך טוב כבר 25 שנה כנראה הוכיחה הן אמינות ווהן טיפול טוב בלקוחותיה.

במידה ושומרים על הוראות התפעול של המכשיר, שהן לא לנקות תקליטים בכמויות ברצף, וכן להיפטר מעודפי נוזלים, המכונה מתפקדת שנים רבות מאוד ללא בעיה.

בכל מקרה, כל מוצרי ניטי - גריטי מגיעם עם אחריות של שנה.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
חריות למשך שנה זה חשוב מאוד

אני בטוח שאם חברה מסויימת הייתה בטוחה שהמוצר שלה שורד שנים רבות- כחלק מחבלת הערך ללקוח הם היו מצרפים אחריות ל X שנים.אחריות לשנה-זו בדיחה.זה מתקרב לסדר גודל זמן אחריות במוצרי מזון.:(
אצלי זה התקלקל לאחר שנתיים וטיפה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור