nikon d-500 או nikon d750

חזקי

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
יש לי מצלמה ניקון D7000 ואני מתכוון לשדרג ההתלבטות היא בין ניקון D500 ל ניקון D750
המטרה צילום ארועים סטילס ומדי פעם וידאו .
אשמח לעזרה . תודה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני חושש שוידאו של ניקון לא מדהים בנושא באוטופוקוס - כלומר אם אתה רוצה אוטופוקוס בוידאו, אז ניקון היא לר התשובה הנכונה. מצד שני אם אתה חושב על פוקוס ידני אז בהחלט אפשר לבדוק את הנושא.

יש הבדל גדול בין ה D750 שהיא מצלמת FF ומצריכה עדשות FX (אני לא יודע אלו עדשות יש לך) היתרוות של חיישן גדול זה טווח דינמי גדול ויכולת ISO מוצלחת וכן אני אישית מעדיף תמונות סטיילס מחיישן גדול יותר.

מצד שני ה D500 היא מצלמה חדשה עם מערכת פוקוס מדהימה שנלקחת ישר ממצלמת הדגל החדשה של ניקון עם קצב צילום נהדר ויכולות תפעול נוחות מאוד. אם הייתי הולך לצלם ציפורים או ספורט היא היית בחירה נהדרת, מצד שני זו מצלמה חדשה עם יכולות וידאו מתקדמות (עדיין ללא יכולת אוטופוקוס בוידאו) ובאופן מתפתיע יכולת טובה ב ISO גבוהה.

בהקשר של איכות התמונה לדעתי עדיין הב D750 יש יתרון, השאלה היא האם העדשות שלך יתאימו?
בעצם השאלה למה ה D7000 לא מספק אותך ואם אתה הולך להחליף עדשות האם אתה מוכן לבדוק את מצלמות ללא מראה של סוני בהקשר הזה? או לרכוש מצלמה רק לוידאו כמו סוני A6300 או A6500, שלא לדבר על פנסוניק GH4?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור