נגן Naim audio cd

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
לא נכון.
זה שאדם יכול להאמין בדתו בלי דעת שהדברים אכן קיימים, סותר את מושג הידע???
היכן זה כתוב בדברי.
קשה, קשה, אז נסביר לאט.

הסתירה אינה בין "זה שאדם יכול להאמין בדתו בלי דעת שהדברים אכן קיימים" לבין "מושג הידע".
וגם מראש לא דיברתי ולא הזכרתי סתירה -- דיברתי על ניגוד...

התייחסתי לזה שהמשפטים האלה מציגים דת/אמונה בניגוד לידע.
דת זו אמונה, ובכדי להאמין לא צריך לדעת.
ברגע שאתה יודע, אין יותר מיסתורין בנושא, אתה פשוט יודע. סוף פסוק.
ואם אתה לא מבין את המשמעות של מה שאתה עצמך כתבת, יש גבול לכמה שאפשר להסביר לך.

אתה חושב שאני נבהל מהמניפולציה "ירידה לרמה הזו" ??
תתכבד ותעלה אתה לרמה הזו.
איפה אתה מוצא מניפולאציה? בזה שאני לא רוצה לרדת לרמת ההתבטאות שהבאת כאן?
בלבול בייצים
ואתה עוד מזמין אותי לעלות לרמה הזו? :( :נגד:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
ואם אתה לא מבין את המשמעות של מה שאתה עצמך כתבת, יש גבול לכמה שאפשר להסביר לך.

תראה,
אתה לא צריך להסביר דבר, הדברים ברורים מאליהם.
כל שנדרש הוא התבוננות ומחשבה סבירה על מנת להבין את הכתוב.
אתה מסובב את דברי למקום שהם לא נמצאים שם...
ואתה עוד מזמין אותי לעלות לרמה הזו? :( :נגד:
לא,
זה המקום שבו נמצאים ההתיחסויות שלך, שממנו אפשר רק לעלות.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
תראה,
אתה לא צריך להסביר דבר, הדברים ברורים מאליהם.
כל שנדרש הוא התבוננות ומחשבה סבירה על מנת להבין את הכתוב.
אין שום בעייה להבין את הכתוב, בלי שום צורך לבזבז על זה מחשבה,. זה אכן ברור מאליו שזה לא לעניין, מופרך ומיותר.

לכל היותר צריך להסביר לך, לאט לאט, את המופרכויות שבדבריך, ואין מה לדאוג, גם אז אתה לא מבין.
אבל מדי פעם אני מנסה...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אני ממליץ לך לקנות את המרנץ cd 6006 הוא עונה לצרכים שלך.

תומר

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
בתקציב שלך הייתי הולך על dac שיחובר למחשב נייד או נייח, התוצאה שתקבל תהיה הרבה יותר טובה מנגן ברמה בסיסית אלא אם תמצא או תקנה נגן של Oppo . תשקול בעתיד לשדרג את ההגברה בשביל שתוכל להרגיש כמו שצריך לאן הלך הכסף.

רונן ש

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
תודה,ת'אמת שאני עדיין מתלבט,אבל כנראה שבסוף אני אקנה משהו פשוט יותר,חדש,מתלבט בין marantz cd 6006 או ימאהה cd s700...
איפה מצאת ימהה CD-S700? חדש למכירה?
סתם סקרנות.
יש לי כזה, ואני נהנה ממנו. אם תרצה להאזין - דבר איתי.

גל85

אוהב את התחום
מעורבות
42
נקודות
28
איפה מצאת ימהה CD-S700? חדש למכירה?
סתם סקרנות.
יש לי כזה, ואני נהנה ממנו. אם תרצה להאזין - דבר איתי.
הזמנה דרך אמזון גרמניה,יוצא 2100 בערך עד הבית,יש לי בעיית עומק במזנון והימאהה עונה על הדרישות...איך הוא יחסית למחירו כמובן?

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
הזמנה דרך אמזון גרמניה,יוצא 2100 בערך עד הבית,יש לי בעיית עומק במזנון והימאהה עונה על הדרישות...איך הוא יחסית למחירו כמובן?

תלוי מהם הדרישות שלך, בתור נגן התחלתי ויחסית לנגנים אחרים בקטגוריית מחיר שלו הוא טוב (לדעתי יש טובים ממנו) אבל אחרי שתשמע נגנים או DAC ברמה גבוהה יותר יהיה לך קשה לשמוע נגנים ברמות כניסה אבל מצד שני תמיד אפשר לשלב טרנספורט עם דאק כדי להשיג יותר נפח בסאונד.
הייתה באתר כתבה על מגבר אוזניות/ממיר איכותי ולא יקר, שווה בדיקה: http://www.dtown.co.il/articles/3950.html

נערך לאחרונה ב:

גל85

אוהב את התחום
מעורבות
42
נקודות
28
בתקציב שלך הייתי הולך על dac שיחובר למחשב נייד או נייח
אין לי מוסיקה בקבצים,לכן אני לא צריך דאק,לגבי המגבר והרמקולים זה ידוע...

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
תלוי מהם הדרישות שלך, בתור נגן התחלתי ויחסית לנגנים אחרים בקטגוריית מחיר שלו הוא טוב (לדעתי יש טובים ממנו) אבל אחרי שתשמע נגנים או DAC ברמה גבוהה יותר יהיה לך קשה לשמוע נגנים ברמות כניסה אבל מצד שני תמיד אפשר לשלב טרנספורט עם דאק כדי להשיג יותר נפח בסאונד.
איזו פסקנות!! WOW!!

לא מסכים עם אף מילה, למעט "לדעתי" :)

עמיר

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
איזו פסקנות!! WOW!!

לא מסכים עם אף מילה, למעט "לדעתי" :)

עמיר

עמיר, צר לי לאכזב אותך אבל עולמי לא יקרוס והמילה שלי לא תשבר אם אתה לא תסכים איתי אבל תודה על העידכון.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
באתי למחוק את ההודעה אבל כבר הגבת עליה.

מילא העולם שלך, אבל אתה מטעה אנשים:
  • אין מיתאם ברור בין מחירי נגנים דיגיטאליים לאיכותם, כך שענייני קטיגוריית מחיר לא כל כך רלוואנטיים. אפילו ה-Oppo הוא דוגמה לזה

• יש מכשירים ברמת כניסה שנשמעים טוב יותר או לא פחות ממכשירים יקרים בהרבה, כך שהאמירה "אחרי שתשמע נגנים או DAC ברמה גבוהה יותר יהיה לך קשה לשמוע נגנים ברמות כניסה" די חסרת שחר

• טרנספורט עם דאק לא נותן "יותר נפח בסאונד", וייש בעיות אינהרנטיות של תיאום שעונים וכו'

• "dac שיחובר למחשב נייד או נייח, התוצאה שתקבל תהיה הרבה יותר טובה מנגן ברמה בסיסית" -- אשמח לשמוע אחד כזה, בטח במחיר שפוי. בינתיים שמעתי מחשב שחובר לממיר של נגן EMM Labs ב-$25K והתוצאה לא הצטיינה.

• דרך אגב, אפילו לפיוניר ברמת הכניסה שדיברתי עליו יש DAC של 24/192 לא רע בכלל, בלי בעיות ה-interfacing עם טרנספורט/מחשב
עמיר

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
בעיה שלך, אל תרשום שטויות אם אתה לא רוצה שזה יתפרסם.
שאלה יהייו הבעיות שלי, ואלה לא הייו שטויות, אלא מה שאתה כתבת, כפי שמראה הפירוט שהוספתי בהמשך, רק שבלעדיו זה הייה חסר טעם.

נערך לאחרונה ב:

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
  • אין מיתאם ברור בין מחירי נגנים דיגיטאליים לאיכותם, כך שענייני קטיגוריית מחיר לא כל כך רלוואנטיים. אפילו ה-Oppo הוא דוגמה לזה

• יש מכשירים ברמת כניסה שנשמעים טוב יותר או לא פחות ממכשירים יקרים בהרבה, כך שהאמירה "אחרי שתשמע נגנים או DAC ברמה גבוהה יותר יהיה לך קשה לשמוע נגנים ברמות כניסה" די חסרת שחר

• טרנספורט עם דאק לא נותן "יותר נפח בסאונד", וייש בעיות אינהרנטיות של תיאום שעונים וכו'

• "dac שיחובר למחשב נייד או נייח, התוצאה שתקבל תהיה הרבה יותר טובה מנגן ברמה בסיסית" -- אשמח לשמוע אחד כזה, בטח במחיר שפוי. בינתיים שמעתי מחשב שחובר לממיר של נגן EMM Labs ב-$25K והתוצאה לא הצטיינה.

• דרך אגב, אפילו לפיוניר ברמת הכניסה שדיברתי עליו יש DAC של 24/192 לא רע בכלל, בלי בעיות ה-interfacing עם טרנספורט/מחשב
עמיר

לגופו של עניין (זאת אומרת, אם מורידים את קטעי ההתנצחויות) אני ממש מתחבר למה שעמיר כתב.
יש המון רוח וצלצולים מיותרים בכל הקשור למתאם שבין היי אנד/תמחור/במיוחד בכל הקשור לדומיין הדיגיטלי.
כמובן רק לדעתי, שלא לאמר לעניות דעתי, ולכאורה, ולאחר שנועצתי בעורך דיני.
יום טוב.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
כמובן רק לדעתי, שלא לאמר לעניות דעתי, ולכאורה, ולאחר שנועצתי בעורך דיני.
יום טוב.

מקבל את עמדתך גם אם היא סותרת את שלי, ולכאורה ולאחר שנועצתי עם מוכר הפלפל שלי.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
לאחר שנועצתי עם מוכר הפלפל שלי
אכן יש מצב שהוא יותר מבין באודיו :)

פעם -- מאוד מזמן -- הייתי אצל איזה באסטיונר עם הגברה של Threshold ורמקולים B&W 800 דאז, שנראו כך:
post-2180-0-72640000-1430145451.jpg

מדהימים!! :)

עמיר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
הוא לא צריך ניים או כל נגן אחר, הוא צריך מרנץ 6006, כמו שכתבתי.

תומר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור