Metronome Signature 3

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אולי ההפך?
אם מייצרים, אז קונים...

תראה להיות ציני זה הכי קל, בייחוד בתחום האודיו, כי הרבה חובבים בתחום לא מצליחים לשמוע או לא יכולים לשמוע הבדלים בין מוצרים שונים (מכל מיני סיבות).
אני למשל לא האמנתי שיש הבדלים משמעותיים בין נגן כמו הקואלה שהוא נגן מצוין לנגן כמו המטרונום - ואז קיבלתי סטירה. :D
היום קשה לי להאמין שיש הבדלים משמעותיים בין מטרונום CD3 לבין טרנספורט + DAC שלהם.......
בשלב זה אני לא רוצה לבדוק אם יש הבדלים:p

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני אגב מאוד לא ציני בעניין.
ברור לי לגמריי שיש הבדלים מהותיים בין הכל.
השאלה זה כמה הבדלים שווים כספית.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בבדיקה אצלי בבית חוברו שני נגנים ששימשו כטרנספוט האחד מרנס 63 והאחד נגן של אייג' לממיר DAC של Audio Logic וההבדל היה עצום. חזרנו על הבדיקה עם מכשיר DAC נוסף של KORA וגם שם ההבדל היה גדול

אז אולי אני מדמיין ואולי אני שומע דברים שלא קיימים :)

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
זאת כבר שאלה אחרת לגמרי....
כמובן שזה מאוד אישי.

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
תרשה לי להשתלט על הדיון ....

תגיד לי האם אתה באמת חושב שיש הבדל כזה מהותי בין טרנספורטים ? אני אישית לא מאמין לזה . לא רק זה , אלא גם אם תקח את הטרנספורט הכי יקר/טוב שתמצא , עדיין היות והוא קורא את הדיסק תוך כדי ניגון , הוא אמור להיות פחות טוב משמעותית מתוצאה של קובץ WAV של הדיסק שהוצא ע"י EAC עם תיקון שגיאות

אז מה שבאמת נותר זה נושא הDAC , וכאן זה כבר נושא של תקציב

מה היה קורה לדעתך אם היית לוקח טרנספורט של מרנץ טוב ומוציא את האות לDAC של מטרונום , לעומת מטרונום ? היית רואה הבדלים מהותיים ? האם היית משלם עבור ההבדלים או שהיית משקיע את ההבדל הלא מבוטל בחלק אחר של שרשרת המזון ?

טרנספורטים עושים הבדלים לעיתים לא פחות מממירים, ועד היום כל המחשבים ששמעתי לא היו ברמה של טרנספורט על!
1. בדקתי את המרנץ שצוין מעלה עם ממיר יקר של Metronome , וManley וטרנספורטים יקרים היו הרבה יותר טובים, לא הבדל קטן בכלל!
2. בדקתי גם טרנספורטים אחרים ויקרים על הManley שממש לא התאימו לממיר! ולמרות עלותם הגבוהה- המרנץ הזול נשמע טוב יותר.
3. שמעתי Wadia 861X מול 861SE עם הVRDS החדש יותר- הנגן עצמו זהה
והSE נשמע יותר טוב חד משמעית.
4. בעוונותי הייתי מדגים לאודיופילים הבדלים בין טרנספורט DVD Theta לDVD Pioneer המחוברים עם כבל קואקס לרסיבר ב1500 ש"ח, גם עוברי אורח ללא כל נסיון שמעו הבדל ברור בקלות.

בקיצור, כל טרנספורט נשמע מעט אחרת במערכת חושפנית באמת, כמה שזה נשמע הזוי... והיתרון של הטובים בינהם על פני מחשבים הוא בדינאמיקה גבוהה יותר ושקט, אני מאמין שהיתרון בזכות ספקים שקטים ואיכותיים מאוד (למכניקה לא אמורה להיות שום יתרון מול קריאה של מחשב) - ומחשבים אמורים להגיע לשם , אך עוד לא שמעתי אחד.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני מניח שלא עשית את הבדיקות האילו.
הכי טוב לעשות אותם ואז לקבוע.
אני אישית שמעתי הבדלים בין טרנספורטים פשוטים במערכת פשוטה (לא הבדלים משמעותיים אבל בקלות היה ניתן להבחין בהבדל בתדרים הנמוכים).
מעניין אם הסיבה היחידה שמטרונום למשל מייצרים טרנספורט במחיר של כ -40,000 דולר היא רק רווח.

בבדיקה אצלי בבית חוברו שני נגנים ששימשו כטרנספוט האחד מרנס 63 והאחד נגן של אייג' לממיר DAC של Audio Logic וההבדל היה עצום. חזרנו על הבדיקה עם מכשיר DAC נוסף של KORA וגם שם ההבדל היה גדול

אז אולי אני מדמיין ואולי אני שומע דברים שלא קיימים :)

מדמיין ? לא . העניין הוא שזה מאוד תמוה לי ואני אישית לא ממש מצליח להאמין בזה . לצערי אני לא ממש נייד כרגע , כי אחרת הייתי נוסע לאיזה יבואן ובודק בעצמי . הבעיה שלי היא שאני מאמין שאולי יש הבדל כלשהו שלא עליתם עליו ולכן אתם שומעים הבדל . אולי רק אולי (כי אני לא יודע אם האפשרות נכונה ו/או הגיונית ), האם ישנה אפשרות שטרנספורט X מוציא דיגיטאל עם פחות רעש מטרנספורט Y ?

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
טרנספורטים עושים הבדלים לעיתים לא פחות מממירים, ועד היום כל המחשבים ששמעתי לא היו ברמה של טרנספורט על!
1. בדקתי את המרנץ שצוין מעלה עם ממיר יקר של Metronome , וManley וטרנספורטים יקרים היו הרבה יותר טובים, לא הבדל קטן בכלל!
2. בדקתי גם טרנספורטים אחרים ויקרים על הManley שממש לא התאימו לממיר! ולמרות עלותם הגבוהה- המרנץ הזול נשמע טוב יותר.
3. שמעתי Wadia 861X מול 861SE עם הVRDS החדש יותר- הנגן עצמו זהה
והSE נשמע יותר טוב חד משמעית.
4. בעוונותי הייתי מדגים לאודיופילים הבדלים בין טרנספורט DVD Theta לDVD Pioneer המחוברים עם כבל קואקס לרסיבר ב1500 ש"ח, גם עוברי אורח ללא כל נסיון שמעו הבדל ברור בקלות.

בקיצור, כל טרנספורט נשמע מעט אחרת במערכת חושפנית באמת, כמה שזה נשמע הזוי... והיתרון של הטובים בינהם על פני מחשבים הוא בדינאמיקה גבוהה יותר ושקט, אני מאמין שהיתרון בזכות ספקים שקטים ואיכותיים מאוד (למכניקה לא אמורה להיות שום יתרון מול קריאה של מחשב) - ומחשבים אמורים להגיע לשם , אך עוד לא שמעתי אחד.
אני מסכים איתך שזה נשמע הזוי , אבל אני גם חושב שגם היום הטרנספורט הכי טוב הוא HDD , ולכן אישית אני מתכווין לקנות את המכשיר של וואדיה שמוציא מהאייפוד את הדיגיטאל לפני שהוא עובר דרך הממיר הפנימי , ולחבר את זה לממיר טוב (כמובן שבטווח המחירים שלי , שבכלל לא נוגע לסכומים שהוזכרו כאן (lol)), אני חושב שבטווחי המחיר שלי ואולי גם למעלה מזה זה ישמע הכי טוב

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
סליחה שאני שומע דברים שאתה לא מבין - אבל זה בסדר אני בטוח שאני לא משוגע

אני גם לא יכול להסביר את הנושא ואני לא מחפש הסברים כדי לדעת מה נשמע לי יותר טוב או פחות טוב - כמו שאני לא מחפש הסבר למה גלידה וניל שונה מגלידה תות בטעם.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מדמיין ? לא . העניין הוא שזה מאוד תמוה לי ואני אישית לא ממש מצליח להאמין בזה . לצערי אני לא ממש נייד כרגע , כי אחרת הייתי נוסע לאיזה יבואן ובודק בעצמי . הבעיה שלי היא שאני מאמין שאולי יש הבדל כלשהו שלא עליתם עליו ולכן אתם שומעים הבדל . אולי רק אולי (כי אני לא יודע אם האפשרות נכונה ו/או הגיונית ), האם ישנה אפשרות שטרנספורט X מוציא דיגיטאל עם פחות רעש מטרנספורט Y ?

אל תכעס,
אבל זה פוסט שמתאים לפורום הכתום.

לך תשמע, תבדוק ואחרי זה תגיב.
ד"א, גם אם לא תשמע הבדלים, אל תמהר לפסול כאלו שטוענים ששמעו.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
רוזי , א - אני לא כועס , אין לי בעיה עם הכתום יש שם אנשים שלמדתי מהם המון, זה שדיעותינו שונות , לא מפריע לי לתקשר איתם , כי אני לא רוצה להמיר את "דתם" והם לא את שלי(lol)

אני מאמין שיש ששמעו, רק שנראה לי מאוד מוזר . ד"א אני מקבל יותר את הדיעה של אודיופריק (לא זוכר את שמו כי עדיין לא נפגשנו(lol) ) מאשר את הדיעה שלכם ( NO OFFENCE )(lol), פשוט כי לכם יש לעיתים את מה שאני קורה לו "שמיעת הבעלות " כלומר שומעים כי אני הבעלים של הציוד (lol)

ברגע שאני אהיה נייד , יש לי המון דברים לשמוע (שאני כבר מפנטז עליהם , חלקם אולי לשדרוג עתידי וחלקם סתם לשמוע אים אוכל כי הם מחוץ לתקציב שלי ), ואח"כ אני אעשה בדיקה על הנושא הזה
למרות שאני מאוד מתקשה להצדיק קניית טרנספורט במחירים האלו , זה פשוט לא מתקבל על דעתי , למרות שאני מאמין לאודיופריק שכן שומעים

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני שמעתי הבדלים בין טרנספורטים שלא בבעלותי והבדלים בין טרנספורטים שבבעלותי בעלות של כמה מאות ש"ח.
בלי להישמע יהיר, אין לי גאוות בעלות על מכשיר של 500 ש"ח...:)

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
רוזי , א - אני לא כועס , אין לי בעיה עם הכתום יש שם אנשים שלמדתי מהם המון, זה שדיעותינו שונות , לא מפריע לי לתקשר איתם , כי אני לא רוצה להמיר את "דתם" והם לא את שלי(lol)

באמת:מה??????????:
תעשה לי טובה.........

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני רוצה לציין שאני לא בעל הציוד ששמעתי פרט לנגן של מרנס שבבעלותי ונשמע פחות טוב (לצערי)
השם של אדיופריק הוא ערן פוגל ומומלץ לך באמת לפגוש אותו :)

אני לא יודע אבל מה שאתה כותב נשמע כמו "אני מאמין לכם ששמעתם את אלוהים מדבר אליכם" - אני לא יודע אם זה יותר טוב מההגדרה שאני שומע קולות שלא קיימים.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אני שמעתי הבדלים בין טרנספורטים שלא בבעלותי והבדלים בין טרנספורטים שבבעלותי בעלות של כמה מאות ש"ח.
בלי להישמע יהיר, אין לי גאוות בעלות על מכשיר של 500 ש"ח...:)

מוכר........?:)

Rubi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תתחדש בועז פז!
המטרונום הוא קומפקט מצויין, והמערכת בכלל מכובדת מאוד!, אני בטוח שהתוצאה אצלך היא לעילה ועילה.
תתחדש! :)

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נתקלתי היום במאמר חשוב של מישהו שעושה טרנספורטים למחשב , עזבו את כול הדברים שקשורים אליו , אבל הוא מצביע על שלושה דברים שמבדילים טרנספורט , ורציתי שתחוו דעתכם , מה לדעתכם הסיבה שיש הבדלים בין טרנספורט , ולמה אתם חושבים (אם הסיבה הראשונה היא המרכזית כאן )שיש עדיפות לטרנספורט ע"פ דיסק מחשב עם EAC , במיוחד בדיסק ששמעתם אותו כמה פעמים (דהיינו לא בתול /חדש מהקופסה )

http://http://www.diyaudio.com/forums/showthread.php?s=&postid=803344&highlight=#post803344

igal.l

עוסק בתחום
מעורבות
40
נקודות
28
metronome 3

בועז תתחדש ותהנה ממוסיקה :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור