Magico נגד Wilson Audio?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
רמות המחיר ומכירה ברמות הגבוהות?
הרי גם להם יש רמקולים במחירים אסטרונומים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברת הרמקולים ווילסון אודיו שולטת בתחום הרמקולים היוקרתיים, בבדידות מזהרת, ב-5 עד 7 שנים האחרונות. הרמקולים של החברה עשויים טוב, מגומרים בצורה יפיפיה, יש להם מוניטין מצויין וישנה הסכמה, ששירות הלקוחות של החברה מצויין. היחס למוצרי ווילסון הוא בדרך כלל דיכוטומי: שחור- או לבן, ליכוד- מערך, אהבה או שנאה. אין באמצע. על דבר אחד אי אפשר להתווכח: אין לה מתחרים בכמות הרמקולים שהיא מוכרת בעולם. B&W, Avalon, גרייפון, קארמה, אקפלה אודיו ארטס, ג'רמן פיזיקס ואחרות, מדגדגות לה מידי פעם.
בשנתיים האחרונות, Magico הצליחה להדיר שינה מעניו של פיטר מגראף, שתופס את כסא המנכלות, עקב מצבו הרפואי הרעוע של דיוויד ווילסון. Magico מצליחה לדקור את ווילסון פה ושם ולערער על הדומיננטיות הלא מעורערת, של האחרונה. כולם יודעים על הקשר הישראלי של החברה, דובר על כך ברשת רבות ואין צורך להוסיף דבר.
השבוע נחתה הסנונית הראשונה בארץ, ה-V3 (מחיר חו"ל $22,800).
אחרי הרצה של 200 שעות לפחות, אשלח התרשמות ראשונית.

תומר

אורי.
העיניין כבר הוזכר.

שאלת אגב לתומר.
מהיכן הנתונים שוילסון מוכרת יותר מכולם? ומהיכן הנתון שמג'יקו מתקרבת אליה?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
איזה עניין?
לא ראיתי...
"(

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תומר כתב.

"על דבר אחד אי אפשר להתווכח: אין לה מתחרים בכמות הרמקולים שהיא מוכרת בעולם. B&W, Avalon, גרייפון, קארמה, אקפלה אודיו ארטס, ג'רמן פיזיקס ואחרות, מדגדגות לה מידי פעם."

עונה לך על השאלה?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מהיכן הנתונים שוילסון מוכרת יותר מכולם?

אני לא זוכר איפה קראתי וזה גם דיי ברור לאודיופילים ולגורמים רבים בתעשיית ה-high end, זה בערך כמו הדומיננטיות של קוקה קולה ע"פ פפסי קולה ו-RC קולה. חברת B&W מוכרת אף היא רמקולים רבים מסדרת ה-800D.

ומהיכן הנתון שמג'יקו מתקרבת אליה?

מגיקו הצליחה להכניס רמקולים לכמה דילרים של ווילסון בעולם. האיומים של ווילסון גרמו לכמה מהם, להעדיף את מג'יקו ולוותר על ווילסון. מג'יקו עדיין לא ממש מאיימת על ההגמוניה של וילסון, אבל היא בהחלט גורם מסחרי, שווילסון צריכה לקחת בחשבון.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
האם וילסון ומג'יקו דומים באופי הצליל שלהם?
מעולם לא יצא לי להשוות בניהם.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
האזנתי עד היום רק למג'יקו מיני I, שהוחלף לפני כמה חודשים לדור II. בווילסון אודיו שמעתי את כל הדגמים העדכניים, למעט
האלכסנדריה II. אין לי בסיס נתונים להשוואה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אם כך מעניין למה חובבי וילסון מסויימים עברו למג'יקו.

הרי כמו שסיכמנו וילסון זה שחור ולבן. או אוהב או שלא, זה אומר שאם מג'יקו ווילסון מזכירים זה אומר שמג'יקו עושים את מה שוילסון עושים רק טוב יותר. אך אם הם לא מזכירים כנראה שהבחירה שלהם בוילסון הייתה לא נכונה.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
למיטב הבנתי, אודיו דיזיינס אינה חנות רגילה, לא יתנו לך כך סתם ולהאזין לציוד.
כדאי לך לתאם איתם מראש.

דווקא בחנות הזאת אני לוקח ציוד של כמה עשרות אלפי שקלים...{רק הכבלים היו כמעט 10K}-ללא תמורה,אפילו צ'ק ערבות כנהוג, יאיר לא רצה. {זה מה שעשיתי לאחרונה}
כנראה שיחסי האמון שיש בין לקוח לחנות/יבואן סוללים את הדרך הזאת.

אגב,זה כולל גם האזנה למוצרים שיש בחנות.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אם כך מעניין למה חובבי וילסון מסויימים עברו למג'יקו.

הרי כמו שסיכמנו וילסון זה שחור ולבן. או אוהב או שלא, זה אומר שאם מג'יקו ווילסון מזכירים זה אומר שמג'יקו עושים את מה שוילסון עושים רק טוב יותר. אך אם הם לא מזכירים כנראה שהבחירה שלהם בוילסון הייתה לא נכונה.

לכל אחת מהחברות יש את הצליל, העיצוב והסגנון שלה.
למיטב הידוע לי, יש כמה בעלי אלכסנדריה (ראיתי אותם באודיוגון וב-higherfi.com), שעברו למודל 6 של מג'יקו.

תמונות מצורפות

• M6.jpg
    M6.jpg
    KB 139.8 · צפיות: 525

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור