LX100 OR TZ110

יסמין

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום
אני מחפש מצלמה קומפקטית שניתן לצלם תמונות איכותיות עד 3000 ש"ח
חשבתי על 2 אופציות של פנסוניק LX100 ו tz110 מי עדיפה ?
ומה ההבדל ביניהם מבחינת איכות תמונה
אני מצלם בעיקר אנשים וקצת נופים

תודה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הי יסמין,

ה LX100 בעלת חיישן גדול יותר ועדשה טובה יותר (למרות ובגלל טווח זום קטן יותר), כך שלדעתי עובר הדרישות שלך היא מצלמה טובה יותר.

נכון של TX100 יש טווח זום גדול יותר (כפול 10 במקום כפול 3 ב LX100), אבל טווח זום מוריד את איכות העדשה ובטח שחיישן קטן מספק איכות תמונה פחות טובה. ומצד שני לצילום אנשים ונופים בדרך כלל לא צריך זום.

אפשרות נוספת יכולה להיות מצלמת סוני A6000 עם עדשות קיט (אפשר להשתמש בה בעדשה אחת ללא צורך להחילף כלל עדשה והרגיש שיש לך מצלמה קומפקטית ביד). יש חיישן עוד יותר גדול ואיכות תמונה עוד יותר טובה (דרך אגב, היא גם מאפשרת לרכוש בעתיד עדשות נוספות להתקדם בתחום אם יהיה רצון כזה)

יסמין

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מה ההמלצה סביב 2000 ש"ח ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
פנסוניק GF7 עם עדשת קיט - יופי של סט, גם נראה נהדר לא גדולה ומצלם מוצלח מאוד

יסמין

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה, שאלה נוספת האם העדשה שמסופקת עם המצלמה מספיקה או שכדאי לרכוש עדשה אחרת ? ואם כן מה ההמלצה?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
עדשות שמסופקות עם המצלמה בדרך כלל הן עדשות לטווח זום שסטנדרטי שרוב האנשים צרכים ועם איכות אופטית סבירה.
מי שרוצה להתקדם לעדשות טובות יותר צריך להבין שבדרך כלל אלו עדשות יקרות ןאני חושש שהן לא בתקציב שלך כעת - לכן לא התיחסתי לכך

יוספי

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
8
הזמנתי את ה GF7 מאולסייל ב 1700 ש''ח (יש להם הנחה של 200 ש''ח על מצלמות) עם אחריות ל 3 שנים...
כך שזה המחיר הכי זול (רק שעדיין אני ממתין לקבל אותה...)

יסמין

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הי אני לא מצליחה להשיג את המצלמה וב olsale אומרים שלא מיבאים אותה יותר. האם יש לך רעיון אחר. תודה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אפשר לבדוק בחנויות אחרות
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=893607

כמו כן כדי לבדוק גם פנסוניק LX100
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=887301

יסמין

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הי ראיתי אני פשוט באילת. וחשבתי.לנצל את העובדה שאני יכול לרכוש ללא מעמ.

יסמין

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הי בדקתי מה שמומלץ שם בסביבות 2800 שח זהfuji x70 או קנון g9 mark2 וב1750 קנון g9x מה דעתך ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בבקשה השוואה של המצלמות
https://www.dpreview.com/products/c...products=panasonic_dmczs100&sortDir=ascending

ה X70 מצלמה מוצלחת עם חיישן גדול, אבל עדשה קבוע ללא טווח זום כלל (כמו בטלפון) אני בטוח שלא תתאים לך
ה G9X וה G9X II הן מצלמות שעל הנייר הם דגמים מוצלחים חיישן של 1'' שזה ממש לא קטן, לא יצא לי לצלם איתן - הביקורות בחול על המצלמות הן די פושרות באופן מפתיע - אבל יכול להיות שיתאימו לך מאוד ואלו אפציות טובות

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור