ie80 נשברו! דרך אמאזון איטליה. איך לממש אחריות?

liad344

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
היי ,

לפני כמה חודשים(זה היה בסוף יוני השנה) הזמנתי את הSennheiser IE 80 מאמזון איטליה. היום האוזניה השמאלית נשמעה מוזר, שבאתי להוציא את הeratip , החלק שעליו הוא יושב פשוט יצא! אין לי שמץ של מושג איך , לא הפעלתי כוח רב בכלל.

בכל מקרה, שלחתי להם מייל. מישהו יודע אם אמאזון/ sennheiser ממשים אחריות ? החזר כספי? ראיתי מקרה שחברת jaybird החזירה לחבר זיכוי כספי מלא על האוזניות שלו אחרי שהן הפסיקו לעבוד אחרי כמה חודשים .(והוא קנה אותם בארץ ללא אחריות)

liad344

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
לא ראיתי אפשרות כזאת..

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יש יבואן ישראלי - עוד יותר עדיף...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הכוונה היא שהזכרתי לבחור שאפשר לקנות מהיבואן הישראלי ולהמנע מהברדק הזה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
לא ראיתי אפשרות כזאת..

יש בדרך כלל..

liad344

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
בחיים לא הייתי יכול לקנות את האוזניות ב800 שקל (כולל מס ומשלוח של 3 ימים) מישראל. תוך שלוש דקות בצאט הציעו לי החזר כספי אחרי שאשלח להם את האוזניות (והם מספקים תווית החזרה)

עריכה - לא נתקלתי בחנויות בארץ המחליפות מוצרים פגומים בכזאת קלות ומהירות .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בחיים לא הייתי יכול לקנות את האוזניות ב800 שקל (כולל מס ומשלוח של 3 ימים) מישראל. תוך שלוש דקות בצאט הציעו לי החזר כספי אחרי שאשלח להם את האוזניות (והם מספקים תווית החזרה)

כל יבואני האודיו בקליבר הזה נותנים שירות לא רק מדהים אי כי מעבר לכך. היו מחליפים מוצר פגום בשניה. בלי לשלוח, בלי צ׳אטים ובלי לחכות לחדשות. עם זאת, פער המחיר הוא בהחלט משמעותי.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113

ברור. אין כמו אמזון :בעד:

liad344

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
כמעט פי 2 במקרה של הIE80 . אוזניות אחרות פחות. בכל מקרה , הזוג החדש יהיו כאן ביום רביעי.

כל יבואני האודיו בקליבר הזה נותנים שירות לא רק מדהים אי כי מעבר לכך. היו מחליפים מוצר פגום בשניה. בלי לשלוח, בלי צ׳אטים ובלי לחכות לחדשות. עם זאת, פער המחיר הוא בהחלט משמעותי.

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
לא נתקלתי בחנויות בארץ המחליפות מוצרים פגומים בכזאת קלות ומהירות .
אני נתקלתי - רן שביט (סבו אודיו) וערן פוגל (אודיופריק). כמובן, מדובר בפגם של המוצר ולא בתקלה/שבר שלקוח גרם להם.

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
שכחתי לציין את זיו פרלמן

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
ויטלי, מה קשר? לא קנית טלפון, מיקרוגל, מקרר, לא התקלקל לך מזגן?
אמזון לא בודקים בכלל מי אשם. משלוח מתעכב? קבל שדרוג חינם ל-next day UPS. או החזר מלא על המשלוח. חסר לך בורג בידית? אתה רוצה שנשלח לך כזה חדש?

לפני כמה שנים הייתי בדעה שצריך לקנות דיסקים קשיחים בארץ (את האלקטרוניקה קניתי בחו"ל). עד שלא עברתי חוויות עם KSP. מאז אני גם דיסקים קונה בחו"ל. ומה מעניין? שהתקלות היו לי רק עם מה שנקנה בארץ. גם SSD שקניתי התקלקל אחרי חודש, וגם דיסק 3.5" היה עם firmware דפוק.

חלילה לא מדובר על יבואנים "שלנו". גם ערן שכרגע משדרג לי את ה-DAC, גם זיו שאותו אני מכיר הרבה שנים, יגאל לסרי שהחליף לי כמה דברים - שוק האודיו זאת ביצה שלנו. עם שרות ומחירים שאין לו מתחרים.

יש לי אגב גם ניסיון מעולה עם טופ אודיו. גם מעבדה, גם שרות וגם חווית קניה.

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
היי מיכאל, מה הקשר למקררים ולמיקרוגלים? אנחנו מדברים על מוצרי אודיו. אינני טוען שצריך לרכוש רק אצל היבואנים המקומיים - לפעמים פער המחירים משמעותי. אני מדבר על שירות ברמה שלא נופלת מזו של אמזון.

ואגב, לא מבין את התלהבות מאמזון. לפני שבועיים ניסיתי להזמין שם מוצר שמסתו 1.3 ק"ג. בשלב האחרון של ההזמנה קיבלתי הודעה שמשקל כזה אי-אפשר לשלוח ארצה. ??? WTF? הלכתי ל-eBay, שם הכל היה אפשר, בנוסף מצאתי מוצר זהה זול פי 2.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מדובר על מוצר consumer לחלוטין.
גם מערכת aiwa ממחסני חשמל היא מערכת אודיו :)

eBay זאת זירת מסחר. אין ממש שרות שם. יש סוחרים, ויש כל מיני. חסרון של eBay - בנוסף לחוסר שרות - הוא במשלוחים. גם זכיין בארץ gcx נותן שרות מזעזע, וגם יקר. אני קונה דברים קטנים עד 50$ שלא דורש התעסקות עם מכס.

משלוחים של אמזון הם כאלה משתלמים, שאני, אפילו כאשר אני נמצא בארה"ב, באותו רגע אני מעדיף לפעמים לקנות ולשלוח לישראל. והם גם מחזירים לי כסף על עודף גבית מיסים

על מה נפתח השרשור?
הפניתי את הבחור ל-chat, וכאמור הבעיה נפתרה אחרי כמה דקות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור