HTPC TO HDTV בעית אודיו

T-BOON

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,
קניתי לפני שבוע טלויזיה מסוג TOSHIBA FHD 42AV635. חיברתי אותה למחשב עם כבל HDMI. (ברשותי מחשב עם כרטיס מסך GT9500 PALIT) קיבלתי וידאו אבל אין אודיו. כשניסיתי בחיבור ל-DVD או PS3 הכל בסדר, יש אודיו.
לא נראה לי שיש בעיה בהגדרות כי בניסיונות שעשיתי עם טלויזית SAMSUNG FHD 40B530 ועם טלויזיה נוספת שאני לא זוכר את שמה, כן קיבלתי אודיו.
אני לא מבין איך לפתור את הבעיה, האים זו יכולה להיות בעיית חוסר תאימות חומרה או בעית פורמט SPDIF?
לעזרתכם אודה מאוד
icon_rolleyes.gif

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
האם עם הטלוויזיות האחרות קיבלת שמע דרך המחשב? מה ודרך איזו תוכנה שמעת מהמחשב עם הטלוויזיות האחרות ומה עם הטלוויזיה הנוכחית?

T-BOON

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כמו שניתן להבין מהרשום מעלה, בטלויזיה הנוכחית אין לי אודיו דרך המחשב, אך יש אודיו מ-HD DVD , וPS3

בטלויזיות אחרות אני כן מקבל אודיו מאותו המחשב בדיוק, תוך שימוש באותו הכבל HDMI,
את האודיו ניתן לשמוע כבר בשניה שהחלונות עולה, ובכל נגן אשר מנגן מוסיקה או סרט.
תודה.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אם כך, או שהטלוויזיה לא מוגדרת לקבל שמע מכניסת HDMI או שהיא לא תקינה.

T-BOON

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בבקשה קצת עזרה מהמבינים בתחום...

T-BOON

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום,
אז ככה,
לאחר נסיונות נוספים בהגדרות הדריבר של כרטיס הקול, הצלחתי לשמוע קול בטלויזיה, דרך כבל HDMI
ההגדרה ששינתי נקראת "קצב דגימה של פלט"
רק כאשר הורדתי מ-96KHz ל-48KHz זה עבד..
עכשיו השאלה שלי היא:
האם אני מאבד איכות של קול בעקבות ההורדה?
האם זה מורגש בעקר בסרטים HD או במוסיקה?
תודה.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
כאשר אתה שומע דרך הטלוויזיה אתה לא מאבד איכות בהורדת קצב הדגימה ל- 48 קה"צ.

UzerName

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לאחר נסיונות נוספים בהגדרות הדריבר של כרטיס הקול, הצלחתי לשמוע קול בטלויזיה, דרך כבל HDMI
ההגדרה ששינתי נקראת "קצב דגימה של פלט"
רק כאשר הורדתי מ-96KHz ל-48KHz זה עבד..
חבל שאתה לא דואג לפרגן קצת ע"ג הפורום לאנשים שקיצרו לך את הדרך ומסרו לך את הפתרון בזמן שאתה התעקשת שהבעיה היא במסך ולא בהגדרות יציאת אודיו אצלך במחשב כמו שהתעקשת לקבל את העובדה שאין מצב Native בהגדרות יחס התמונה שבמסך .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור