Hometheater: "אודיופיליות היא כן מילה גסה"

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אתה מתכוון:
osherov
גורו HTPC

דוגמא יפה מאוד יש לך בדיוק לבעיות של HT , הגילוי הנאות, נאות, אבל לא עד הסוף.

Av1

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
16
שבוע טוב

נמר וליאור היקרים והנכבדים מאוד(heart)

אני מוכן ורוצה להשקיע את כל כולי, יכולותיי, קשריי, זמני וכספי בכדי להביא את המלחמה הזאת לסיום.

דיי!
חייב לעשות לזה סוף פעם אחת ולתמיד
אל תהיו חברים אבל גם אל תהיו שונאים
השנאה הזאת מ 2 הכיוונים רק פוגעת בתחום, בכם ובנו הגולשים שרואים את המלחמות הללו והלב שלנו נצבט(broken)
אני יודע שישנם עוד הרבה מאוד מלחמות מאחורי הקלעים שישנם מעטים המודעים להם ובכל פעם הזוהמה עולה וצפה ומעטים יודעים למה.

אתם פה, הם פה, וכולנו פה לעוד הרבה זמן.
אם לא נלמד לחיות בהרמוניה מסוימת זה רק יחמיר והאווירה והמלחמות יהיו יותר ויותר מכוערות ומזיקות.

תהיו בני אדם למענכם, למען התחום ולמען כולם

תעצרו הכל!!!

ליאור ונמר
שאלה אחת לי אליכם.
אני שמעון מור יוסף שאיני מקורב לאף אחד מארגן מפגש סולחה, אתם באים?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שלום osherov,
ראשית, אין כאן קשר לדעה כזו או אחרת, במאמר הוצגו עובדות מגובות במספרים או הבאת המקור (כמו למשל ענין הצנזורה שאותו אי אפשר להכחיש, בעצם להכחיש תמיד אפשר אבל לא להעלים את האמת).
לא חשפנו כאן פרטים של אף משתמש, הובא כאן צילום מסך שאינו כולל שם או כל פרט אחר, בסה"כ צילום מסך מדף שהוא מלכתחילה פומבי וחשוף לכל.
בכל מקרה, הסתרנו כעת את תמונת המשתמש (גם שהיתה פומבית מלכתחילה), היות ואין כאן כוונה חלילה לפגוע במישהו.
הובאה כאן תגובה של אורח שאיננו יכולים לוודא האם הוא אכן האדם בו מדובר, בכל מקרה, כפי שתראה בצילום, המשתמש ביקש תגובה ממנהלי אתר HT על מה שהועלה כאן ולאחר מספר דקות שונתה הודעתו, אין לנו יכולת לבדוק מדוע ואיך, אני מניח שגם אם החליטו מנהלי האתר שם להגיב על הדברים שנאמרו כאן, העדיפו לעשות זאת במחשכים ולא באופן ציבורי, כפי שנעשה כאן.

שיהיה לך לילה וגם שבוע טוב, ליאור.

osherov

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אתה מתכוון:
osherov
גורו HTPC

דוגמא יפה מאוד יש לך בדיוק לבעיות של HT , הגילוי הנאות, נאות, אבל לא עד הסוף.

זה לא נאות מספיק(lol)
אתה יודע שכגורו HTPC בטח יש לי את הידע להירשם באתר כאן כמשתמש אנונימי לגמרי, נגיד משתמש X ואז לרשום את התגובה שלי....אבל כגילוי נאות בחרתי בדיוק את אותו שם משתמש שיש לי בפורום HT. אני לא מייצג אף אחד אלא רק את עצמי ודעתי....אני אשמח לשמוע מה דעתך בקשר לגוף הודעתי או שאני עדיין מואשם על ידך "בריגול"?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
היי שמעון, תאמין או לא, אבל בעבר כבר יזמתי שיחות טלפון כאלו עם עפר לאור.
יש לך כבר רשימת אורחים שאישרו הגעה לאירוע?...

osherov, הסר דאגה מליבך, אתה לא מואשם כאן בכלום.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
בוודאי שלא הואשמת. בוודאי שלא בריגול.
לעומת HT למשל אפשר באתר זה לכתוב בתור אורח.
אפשר לצפות בקלות בשרשורים.
וגם כמות ההשעיות פה יכולה להספר על יד אחת בדיוק.
שלא נדבר על כמות העריכות.

osherov

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור,
תודה על התגובה. בקשר לנושא המדובר, בסוף המאמר בפירוש נרמז ע"י נמר שתגובות החברים שונו ע"י מנהלי פורום HT וניתנה שם תגובה אחת מצולמת של אחד המשתמשים בפורום שעל פי טענתכם שונתה ע"י המנהלים. אז אומנם ייתכן שלא חשפתם באופן מוצהר את הפרטים של המשתמש אבל הצגתם מספיק פרטים על מנת שכל מי שגולש בפורום HT יודע מיד במי מדובר וזה לטעמי לא מכובד, אפילו אם הטענה שלכם הייתה נכונה. מקובל עלי, גם שאין לכם מידע ממשי לגבי זהותו של האורח שכתב את תגובתו בשרשור הנ"ל, אבל אתם בקלות יכולים לשלוח לו הודעה פרטית בפורום HT וזה על מנת לאמת את נכונות הדברים שלו ועל מנת למחוק את האיזכור שלו מהמאמר הכתוב....

שוב אני לא רוצה להגיב לגבי התוכן עצמו שנרשם במאמר כאן (וכמובן שיש לי דיעה בעניין) מכיוון שלטעמי רוב המשתמשים (ואני ביניהם) מבינים שיש משקע עמוק מאוד בין שני האתרים שהוא זה שהוביל למאמר החריג הזה ולדעתי רב הנסתר על הגלוי במשקעים האלה ולכן אין לנו, הקוראים, דרך לקמט את הדברים שנרשמו לגבי הבנת האמת.....אני בדעת אלה שחושבים, שבלי קשר למי הוא הצודק כאן, בסופו של דבר כולם מפסידים וזה חבל

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תודה על ההצעה, אבל עפר כבר כתב (בשרשור שהוא פתח ומחק על איסור העלאת הודעות בנושא תערוכת דיגיטאון) ש- "מארגני תערוכה זו ספציפית חסומים באתר", כך שמה שהצעת אינו ריאלי.

Av1

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
16
היי שמעון, תאמין או לא, אבל בעבר כבר יזמתי שיחות טלפון כאלו עם עפר לאור.
יש לך כבר רשימת אורחים שאישרו הגעה לאירוע?...

osherov, הסר דאגה מליבך, אתה לא מואשם כאן בכלום.​

ליאור, אני הולך למרר לך ולנמר ולמרטין ולעופר את החיים עד שתגיעו למפגש כזה
ואני מתחייב לא להפסיק עד אשר זה יקרא

אני קורא מפה להגיב ולפעול לכל מי ששונא מלחמה
לכל מי שיש בו אכפתיות
לכל מי שיש בליבו אהבת אדם
לכל מי שאוהב את התחום
לכל מי שרוצה לשנות
לכל מי שנמאס לו לראות את המלחמות
לכל מי שאוהב שלום
לכל חברי הפורומים
לכל מי שמכיר אפילו את אחת מהנפשות הפועלות

תפציצו אותם בפוסטים על דרישה למפגש סולחה
תכנסו ותרשמו ביוזרים חדשים
בכל תגובה שלכם תבקשו ותדרשו מפגש כזה
תשלחו להם מיילים, SMSסים ובצ'אטים.
תשנו את החתימות שלכם בפורומים כך שהם לא יוכלו גם אם ירצו להתעלם
לכולכם יש את הכוח לעשות שינויי ללא מאמץ גדול
תגיבו בכל הרשתות והדרכים שהם ידעו כי יש כאן יותר מאחד שנמאס לו לראות זאת

אני קורא לכם שוב
בבקשה, כל אחד שיקבל על עצמו לפחות פעם ביום לכתוב למי מהנפשות בכל דרך שהיא על המפגש.

לגבי המפגש
אין כוונה שיהיו ויכוחים או שיתחילו לעשות שבתות אחד אצל השני
גם אין כוונה ללבן ולהוציא את כל הכביסה המלוכלכת

יש בקשה אחת.
לשים הכל מאחור ולהפסיק את כל המלחמות המטופשות והרעות שיש.

כולנו אוהבים אתכם ולכולנו איכפת מכם ובאמת שהדברים נכתבים ונעשים בניקיון כפיים

ד.א
מי שיבחר לא להגיע, יודע איך כבר יראו אותו כולם

נערך לאחרונה ב:

Mope

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
יש לי הרבה טענות בקשר למה שנכתב פה
הצגת כתבה חד צדדית ומגמתית
הוצאת דיבה
מסוגר
עריכה(או אולי חוסר בעריכה)

התייחסות למתחרה המוביל, הרי כל איש פרסום מתחיל יודע כי כשאתה בטופ
אתה לא מזכיר את המתחרים וכשאתה לא מוביל אתה אתה משווה את עצמך למתחרה בכל הזדמנות.

ניתוח חלקי ולא נכון של הנתונים היבשים
ללא התייחסות לנתוני האתר עצמם אלא רק למתחרה
"כמות המבקרים ב- DTOWN שקולה לזו של Hometheater עצמו"
זו היא עובדה לא נכונה ..כל אחד שיכול להכנס לאלקסה יכול לראות כי REACH של המתחרה גבוהה יותר, לאתר הנ"ל יש פשוט יותר צפיות בדפים למשתמש בודד, האתר המתחרה מדורג 353 בישראל ואילו האתר הנ"ל מדורג במקום 563.
http://www.alexa.com/siteinfo/hometheater.co.il#
http://www.alexa.com/siteinfo/dtown.co.il#

הוצאת דברים מהקשרם:
אני הייתי בתערוכה ב- 2008 וגם ב-2006 והן היו מוצלחת מאוד, הן מבחינת כמות המבקרים והן מבחינת הציוד, הפסדים כספיים? זה רק רלוונטי למארגני התערוכה בלבד ולשיקול שלהם לקיים תערוכה נוספת, החשיפה התקשורתית, הייפ, הצטרפות משתמשים חדשים לאתר, מה עם השיקולים האלה? או שאתם טוענים שהם רק ניסו לגרוף את הקופה!

"גם בענין נקודת הציון האחרונה – תערוכת דיגיטאון היי אנד 2010, ראוי לציין כי מיזם זה הינו סוג של הימור: תערוכה שמקדמת את תחום האודיו ונוגעת באופן יחודי בנושא הזה מהווה הימור כלכלי, זאת בשונה מתערוכה שחולקת תצוגות וידאו וגם אודיו יחדיו, בגלל סיבות של כמות קהל פוטנציאלי ומגוון מציגים. מטרת התערוכה העיקרית הייתה לחשוף את תחום האודיו בישראל לקהל חדש וגם עבור אודיופילים ותיקים, בכך בהחלט הצלחנו והשגנו את כל המטרות, כולן."
יפה שעמדתם ביעדים! שיכלו לא להיות זרים גם לאתר המתחרה, אבל לא ..את הכשלונה של התערוכה של האתר המתחרה אתם מודדים לפי קרטריונים אחרים של כדאיות כלכלית וזאת בגלל שהם הועילו בטובם בזמנו לתת תשובה כנה לשאלה שנשאלה רבות: מתי תהייה תערוכה נוספת.

"...למשל של אתר יוזרית שמעלה סקירות על ויברטורים (אתם קוראים נכון) ומעבדי מזון (מיקסרים למטבח), שוב הצגה שקרית."
הכותב ממש מלגלג על הציבור המשתמשים הנשי שאגב לא קיים באתר זה בכלל, וזה לא מיקסרים למטבח אלא חובבי קפה!

אני לא אתייחס בכלל לתקיפה ברמה האישית של מנהלי האתר המתחרה רק אציין כי:
"סעיף 1 קובע שלשון הרע היא דבר שפרסומו עלול להשפיל אדם (יחיד או תאגיד) בעיני הבריות או לעשותו מטרה לשנאה, לבוז או ללעג מצדם; לבזות אדם בשל מעשים, התנהגות או תכונות המיוחסים לו; לפגוע באדם במשרתו, אם משרה ציבורית ואם משרה אחרת, בעסקו, במשלח ידו או במקצועו; לבזות אדם בשל גזעו, מוצאו, דתו, מקום מגוריו, מינו או נטייתו המינית."

על "הסקופ" של צנזור תגובת המשתמש באתר המתחרה כבר דובר כאן
אני רק אציין זאת כאן שוב למקרה ומישהו פספס:
"תגובה לפרסום שלכם לגבי תגובתי באתר hometheater קודם כל ההודעה שם נערכה על ידי !!! רק על ידי ובהחלטה שלי בלבד. הרי ברור שאם היתה נערכת על ידי מנהלי האתר יכלו הם להוריד את הכיתוב "נערך על ידי..." את התשובות להתנהלות ולשאלותיי קיבלתי בפרטי ומכמה מקורות , מיותר לציין שהתשובה בעיני ברורה ומקובלת ...ומבלי לחפש אשמים אתם פשוט "מגכיחים" את עצמכם במאמרים מסוג זה ותגובות שכאלו. האמת אתם רק צריכים לשמוח שהתשובות לשאלות שלי לא פורסמו באתר, לא יוסיף לכם. אימי לימדה אותי תמיד שאין תופסים אדם בצערו...אבל לא יותר פשוט לאחל ברכות ולהמשיך הלאה ?....
חברים לא צינזרו אותי! הסירו אותי בבקשה מהכתבה אין לי שום ענין להיות מעורב פה. את התגובה שלי באתר אני ערכתי לאחר שקבלתי תשובות לשאלותיי בפרטי. תודה "

אבל תכלס אין לי טענות לכתב נמר
זה הסגנון שלו, חד צדדי, בלתי מתפשר, מעליב ופוגעני וקיצוני וצר אופקים ביחד עם זה בא עם רמת השקעה גבוהה ומקצועיות בביקרות האודיו ואי אפשר לקחת את זה ממנו ..אבל זה בסדר זו זכותו המלאה.
כל הטענות הן לעורך! ולהחלטה שלו לפרסם את הכתבה הזאת כלשונה!

אני קורא ורשום בשני האתרים, לפה אני נכנס הרבה פחות, אבל תמיד מתעצבן יותר :D, פה זה מערב פרוע .. הרבה "אקשן" בפורומים וזה גם אחלה, יש פה כמה פרסונות משעשעות מאוד, שלמדתי להכיר עוד בפורום המתחרה. אבל כשראיתי את מר שמעון יוסף מגיב בפורום המתחרה במילות פיוס ישר הבנתי שיש לזה סיבה טובה! ולא איכזבתם אותי...ברכותי
(great)

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
לנמר,
כשקוראים את "המאמר" קשה לקבל אותו בשלוות נפש
אפשר להתעלם ולומר שהדברים יסתדרו ואפשר להגיב בתקווה שמשהו יקרה והכוונה רק לטוב
אין לי ספק שאתה וליאור
ומהצד השני למרות שלדעתי זה אותו צד מרטין ועופר מונעים מאותה אנרגיה אהבה למוסיקה וידאו אודיו
והרצון לשפר להניע דברים אני מניח שכסף הוא לא שיקול כי אם על זה היתה פרנסתכם אני מניח ש.... בקושי הייתם סוגרים את החודש
נמר ברמה האישית... המשפט על יוזרית היה מיותר לחלוטין בלשון המעטה
והשאלה... מה עכשיו? מלחמת עולם?
במקום להשקיע את המרץ בדברים מועילים כמו התערוכה המבורכת או במאמרים אז אחד מטיח רפש בשני?
רבותי,אנחנו צרכני התוכן שלכם שאוהבים ונהנים לבקר באתרים שלכם מבקשים... סוף לסכסוך לא הפסקת אש כי זה פשוט עניין של זמן עד לפיצוץ הבא.
מפגש? שיחת טלפון ? שיהיה העיקר שכל המשקעים שבעבר יעלו וילובנו על ידי כולם אם נכון או לא נכון היה או לא היה
שמועות שרצות על סיבות הסיכסוך לא מועילות לא לזה ולא לאחר.
תהיו "גברים" ותשבו עד שהכל יסגר
אותם אנשים שחברים באתר הזה רובם חברים בhometheater
למרות שאתם חולקים את אותה נישה לכל אחד יש את החוזקות שלו וכמו שנראה אתם דיי משלימים אחד את השני.
אני נהנה לבקר כאן כמו באתר של אלוני כמו באתר של מרטין ועופר
מכל אחד אני מקבל ערך מוסף ונחשף לדברים שבחיים לא הייתי מגיע אליהם.

בהצלחה
אבנר

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
כמה שאני שונא להיות צודק כבר שנים שאני אומר לעמיתי לתחום שהאתר הום טיאטר אתר זוועתי פשוט כך את האתר הם משווקים כמשהו עיסקי ולא יותר מכך פשוט כך וכמה פעמיים בתקופה שגלשתי שם כתבתי בפורומים ששם האתר לא תואם את תוכנו מה להום טיאטר ולמכונות קפה שמישהו יסביר לי האתר הזה פעם אחת במהלך השנה כמעט לא סקר משהו שהיה מענין באודיו רב ערוצי או דו ערוצי פשוט אתר זוועה אתם לא מבינים כמה זמן חיכיתי להעלות את זה בפורומים לא רציתי לעשות זאת כי חשבתי שהאתרים משתפים פעולה אבל לא כך כנראה בעברי שהיתי גולש בפורומים נעשה מבחן רסיברים גדול הם בחרו ברסיבר בידעתי שהיה שם משהן מסריח והעליתי את זה בפורומים הם שלחו לי מייל פרטי ואימו פשוט לתבוע אותי וחסמו אותי אני פשוט מתעב אותם סליחה על הנימה אבל הם לא נחמדים ממש לא יש להם כתבות חסרות תוכן והם לא מכבדים את שם האתר שנושא את הכותרת הום טיאטר ובטח לא בתוכן אני בטוח שכל העיתיו של דיגיטאון לא קשור לזה שהום טיאטאר זכו על ידי MAKO חבל שדיגיטאון לא זכו כי באמת מגיע להם הום טיאטר חזקים בשיווק של עצמם מתקשורת אבל בתוך האתר הכל רקוב אני מכיר חבר טוב שלא מזמן פתח חנות חדשה בתל אביב אני לא ינקוב בשמה הוא רצה לעשות השקה של החנות וסיפר שהם התנו לו את ההשקה לפי סוג הכיבוד שהוא יביא פשוט גועל נפש הם מסתכלים על האתר כעסק מכניס ובטח לא כמשהו שהם אוהבים
דיגיטאון תמשיכו בשלכם אתם 10 כל הכבוד לכם ואל תעשו חשבון לאף אחד

Av1

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
16
חברים יקרים, נמר וליאור

מתקיים דיון לקיום המפגש
אני מבקש מכל המגיבים לא ללבות את האש אשר גם ללא הליבוי, גדולה מאוד.
כל תגובה שנוקטת עמדה ומצדדת רק מעכירה יותר את המצב בין הצדדים

אני מאוד מבקש מכם להוריד את הטון ולרתום את כל המאמצים לעזור לקיים את מפגש הסולחה

אני בטוח בכך שאף אחד מהצדדים לא מעוניין ולא נוח לו להילחם בכל דרך שהיא
הנה ההזדמנות לעשות לכך סוף.

לא מעניין אותנו מי עשה יותר / פחות להבאת המצב כפי שהוא כיום

דיי זה נמאס!!!

בקשה לכל מי שמוצא במלחמה הזו מענה לאגרסיות שלו.
חפש מקום אחר ואל תחרחר מלחמה

תפסיקו להגיב על התוכן
כל אחד מוסיף ומוציא מה שיש לו על הצד השני
זה לא מוביל למקום טוב בכלל!!!

תפסיקו לחפש את הצד השני, תראו מעט בגרות ואחריות כלפי האחר.

תפנו את הזמן והיכולת שלכם להבאת פיתרון ולא להעמקת השנאה!

חברים אתם מפספסים את הקריאה בין השורות
בבקשה מכם אל תעלו טענות/ הצדקות/ שאלות וגם אל תתנו תשובות

המטרה העיקרית היא להביא סוף למלחמה הרעה הקיימת שכולנו נפגעים ממנה ברבדים שונים ובדרכים שונות ובייחוד אילו הלוחמים בה בצורה ישירה ועקיפה
האמצעים הם להפעיל לחץ בצורה מכובדת על מרטין, נמר, עופר וליאור שיגיעו למפגש סולחה.

יכולתי לעשות הכל מאחורי הקלעים אבל בחרתי שהדבר יהיה גלוי ומוחצן מאוד בכדי שיהיה לחץ מצד המגיבים שיגרום לצ'ילבות להבין שאינם יכולים עוד להמשיך כך
לצערי הכותבים מגיבים בדיוק ההיפך

ליאור ונמר
היכן תגובתכם לאישור קיום מפגש?

א

אוחיון

אורח
שמעון, אתה לא מכיר את האנשים? הרי מנהלי האתר הוםתיאטר יגלגלו עיניים לשמיים ויגידו שהם לא מבינים על מה אתה מדבר בכלל . אתה מדבר כאן על הזיוף האנושי בהתגלמותו, חבל לך על הזמן איתם.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
שמעון, אתה לא מכיר את האנשים? הרי מנהלי האתר הוםתיאטר יגלגלו עיניים לשמיים ויגידו שהם לא מבינים על מה אתה מדבר בכלל . אתה מדבר כאן על הזיוף האנושי בהתגלמותו, חבל לך על הזמן איתם.

מה שמזכיר לי את הדבר הבא:
לפני למעלה משנה, באחד הפורומים שם מישהו שאל על האפשרות לארגן קורס אלקטרוניקה. כתבתי שאני מוכן להעביר קורס כזה. מספר אנשים אחרים כתבו בפורום שהם מעוניינים להצטרף. מנהלי הפורום פנו אלי בהודעה פרטית שארד מהעניין משום שזה מפריע למה שהם קוראים Home Theater School – למרות שבאותו "בית ספר" שלהם אין קורס אלקטרוניקה. הם גם מחקו את כל ההודעות של המשתתפים שהביעו התעניינות, כך שלא יכולתי לפנות אליהם בהודעות פרטיות – לא זכרתי מי הם היו.

זאת צרות עין לשמה. מה שהם עושים חונק את התחום – לא מקדם אותו.

להבדיל, באתר כאן קיבלתי מהנהלת האתר עידוד לקורס האלקטרוניקה הנערך עכשיו מעל גבי האינטרנט.

shkop

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
נבצר מבינתי מה בדיוק הבעיה של הום טיאטר.
מה הרציונאל בהתעלמות מתערוכה בתחום? האם כל תערוכה נוגדת את המודל העיסקי שלהם?
כל תחומי הצרכנות בארץ עברו תהליך התמקצעות והשתכללות עמוקים ואם תחום גדל מעבר למידותיו הוא פשוט יעבור תהליך שיכווץ אותו למימדיו הריאליים. קשה לי לראות איך הוא חוזר "שנות אור" אחורה.
לא ברור לי מה עומד מאחורי קידום האג'נדה של "תחום בדעיכה".
לדעתי, אגב, גם אם הם נכשלו בתערוכה לא צריך להגדיר את זה כ"פאטתי" כי לכל אחד מותר להיכשל והנסיון עצמו ראוי לכל ההערכה.
לדעתי DTOWN הוא אתר יותר נגיש. עיקר הבעיה הוא שאני כגולש מפרסם שאלה בקשר למזרימדיה בהום טיאטר אך לא נענה, לא משנה כמה השאלה שלי ייחודית.. אולי כי אני נוגד אינטרס עיסקי של קורס מזרימדיות ויש תג מחיר לתשובה?
אני מעריך את זיו, עופר ושאר הצוות שלדעתי כן תרמו ותורמים רבות אך הום טיאטר צריך לעשות בדק בית מתי היושרה העיתונאית שלו נכנעת לשיקולים זרים.

נערך לאחרונה ב:

בני בנקר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הייתי חבר ב hometheater עד שהושעתי עקב העדר חוש הומור של מנהל האתר.האתר מתאפיין בירידה לגופם של מגיבים ולא לעמדותיהם וסגידה לעגל הזהב של הפלזמה. אני עדיין מחכה ליצרן הראשון של פלזמה שיתן אחריות נגד צריבת מסך...

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
שמתם לב שהם שינו את הנתונים באתר אחרי הכתבה הזו? עכשיו יש סביב 124 אלף גולשים ולא 300,000... . הבדל קטן חחח
וגם לא כתוב יותר שהתערוכה שלהם היא היחידה.
הם סגרו את השרשור אצלם שם דיברו על הנושא, לא נותנים להגיב, סגרו ענין.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כן, וגם פתאום הופיעו מיליארד כתבות על אודיו דו ערוצי, מגברים וכו...
קשקשנים.

א

אביב

אורח
קראתי את הכתבה ואני מסכים עמה ב100%
בתור אחד שנכנס לשני האתרים מסכים עם הכתוב בכתבה זו .אתר זה בהחלט הרבה יותר "אנושי" ומקבל דעות
של כל אחד ובאמת פונה לחובבי התחום ,האתר ההוא הוא אתר מגמתי ,שעובד יד ביד עם יבואנים מסויימים שמקבלים "העדפה" בשל קרבה זו או אחרת .מה גם שאתר זה סוקר את כל סוגי המוצרים לא משנה מה עלותם גם מוצרים יקרים אבל גם מוצרים בסיסיים וזולים יותר זוכים לסיקור הוגן .קהל היעד באתר ההוא לעשירים ופלצנים בלבד .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור