Hometheater: "אודיופיליות היא כן מילה גסה"

א

אורח

אורח
כל מילה בסלע!
נמר צודק ב100 אחוז
אי אפשר לרשום לפני חודשיים כי התחום מת וכי אין סיכוי לאודיו שנהיה נחלתם של 5-10 איש
לבטל את הקטגוריה בפורום כך שאין לה בפועל אחראי אמיתי -אין סקירות ועוד לרשום כי היבואנים מפחדים
ואינטרסנטים...וכי עדיף פורום שקט ורגוע...שיטחן לכם את המוח עם מטחנות קפה
ופתאום ואאו הפתעה
יש תערוכה שמתעלמים ממנה ומה לעשות היא מצליחה ובגדול
אז מה עושים -כמו כל גולש גלים טוב ואני בחופשותיי מהצבא גולש גלים
מסובבים את הגלשן כי מגיע גל טוב
ואוליי נרכב עליו עד לחוף מבטחים....
מה אין כבוד יותר
אין עמוד שידרה
אין קו מוביל
כולם מטומטמים
פירגון היה מוסיף נקודות
אבל הם כמו חתול פולני -תמיד נופלים על הראש
נמר -למרות שלא פגשתי אותך אלא רק קראתי את מאמריך
תמשיך ותצליח-יש הרבה אנשים כמוני שאתה לא מכיר אבל נהנים לקרוא את המאמרים שלך ושל ליאור

joshiophil12

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
נמר, מה שאתה כותב אינו מחדש הרבה, אתר הוםטיאטר מזה כבר כמה שנים טובות אינו מראה שום עניין באודיו דו-ערוצי, אם זה כתבות וסקירות, אם זה ההווי בפורום וכן גם אם זה האינטרס של המפעילים עצמם!!!, אני עוקב אחרי כל הפורומים גם אם אני לא חבר פעיל, האתר שלהם מזמן העלה עובש ואבק בכל הקשור לאודיו, פשוט איבדו עניין ואין מה לעשות זה ברור וזה צועק, הם יכולים לאמר מה שהם רוצים!!!!

למרות זאת, כן, אני עדיין חושב שהתחום הדו-ערוצי הוא בפירוש "נישה" בארץ, הארץ שלנו היא קטנה מאוד תוסיף לזה את החשיבות שאנשים במיוחד כאן בארץ מייחסים לאודיו איכותי, תוסיף לזה את העובדה שרוב האנשים לא יכולים להרשות לעצמם להוציא על מערכת סכומי עתק ותקבל תמונה שהיא לא מה שאתה אולי היית רוצה שיהיה ויקרה, אין מה לעשות...
צריכים להיות עם עניים פקוחות למציאות ולא לשקר לעצמינו
גם בעולם הגדול המצב הוא חד משמעית הרבה יותר טוב מפה בכל הקשור לאודיו אך עדיין זה נישה וישאר כך, אתה לא תשנה סידרי עולם ואני אומר זאת בחברות מוחלטת

עדיין גם לעורר התעניינות זה דבר חשוב מה שלדעתי האתר הזה עושה יותר טוב ומשקיע את הנשמה יותר מכל פורמט אחר...
שיהיה בהצלחה
אייל

א

אורח

אורח
ברור ששני האתרים, הומתיאטר ודיטאון פנו לכיוונים שונים. הומתיאטר מתמחה בקולנוע ביתי, עופר מתמחה בסקירות של מסכים, ציוד מחשבים (HTPC, סטרימרים, NAS), והרבה הרבה 3D.
דיטאון, לעומת זאת, פנה לכיוון האודיו הדו ערוצי, והרב ערוצי, עם סקירות נהדרות של רמקולים ומגברים.

ברור, לדעתי שתחום הקולנוע והווידאו הוא יותר פופולרי, יותר עממי. בדיוק כמו שערוץ 2 יותר פופולרי מערוץ דוקו. זה לא אומר שערוץ דוקו הוא פחות איכותי מערוץ 2. אבוי יהיה אם כל הערוצים יהיו ערוץ 2.
נכון שתחום האודיו הוא קטן יותר מתחום הוידאו (בייחוד אודיו איכותי ויקר), אבל אלה שכן בתחום הם בדרך כלל אנשים שטוב לעשות איתם עסקים. לכן, זה לא ה-quantity אלא ה-quality.

לכן אני חושב שהתחרות על מספר הגולשים הוא לא רלוונטי. אני מאמין שהומתיאטר היו רוצים גם לסקר יותר רמקולים ואודיו, פשוט אין להם מי שיעשה את זה לכן זה לא קורה. לכן זה היה מוזר בעיני שהומתיאטר מנכסים לעצמם את קהל האודיופילים (אודיופיליה היא לא מילה גסה).

חורה לי שיש כזו רוח רעה בין האתרים. חורה לי שאתר אחד מצנזר פעילות של אתר אחר, ולא יודעים לפרגן. זה לדעתי דבר שמאד פוגע בתעשייה. צינזור ומחיקה של שרשורים (לא פרסומיים בעליל) על פעילותיו של האתר השכן הם לדעתי שערוריה. טוב שהמאמר פורסם, הדברים האלה צריכים להיעלם.

ג

גדיב.

אורח
נמר, הרמתם תערוכה יפה ומכובדת. זה שמנהלי HT לא רצו שום קשר אליה, לא בהכרח כזה רע. לפחות אין בלבול בהקשר למי שייך הקרדיט. ההיבדלות שיצרתם מ-HT, כאשר אתם נותנים דגש גדול יותר לסטראו והיי-אנד, והם נותנים דגש יותר לקולנוע ביתי וסטרימרים, הוא חיובי לדעתי.
אין צורך לרדת ברמה, ו"להסיר את הכפפות". לא יוסיף כלום.
שימרו על פאסון, ותמשיכו לתת עבודה טובה. אתם טובים יותר בתחום שלכם, והקהל כבר יבין מעצמו, שההכרזות ש HT יוצאים איתם בפומבי זה בעיקר בבל"ת (אם זה באמת כך).
בהצלחה.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
נמר - לדעתי זה פשוט מיותר. המלחמות והטורים האלה לא מוסיפים כבוד לאף אחד. לא לכם ולא להם וגם אם כל מילה בטור נכונה.
ההתנצחות הזו פשוט מיותרת.

(Y)

אוסיף להנ"ל ואומר שזה ממש לא משנה מה מנהל פורום כזה או אחר אומר או כותב.
תחום האודיו לא נשלט ע"י דיקטטור ששמו XXXXX ומותר לכל אדם , מנהל פורום או לא, להביע את דעתו.
זה לא הופך את אמירתו לאמת מוחלטת והשוק לא מתנהל לפי הצהרות של אף אחד.
המסקנה העצובה שלי היא שהבמה מנוצלת להתנגחויות על רקע ומשקעים אישיים בלבד.
מיותר ולא תורם לטובת העניין.
גם העיתוי לא ממש מובן - אחרי תערוכה מוצלחת שקצרה שבחים מקיר לקיר וכולם יודעים שזו תערוכה של DTOWN .
דווקא ההתנערות של HT עשתה ל DTOWN שירות טוב במובן שהקרדיט נזקף רק לכם.

בהצלחה בהמשך.
ארז

ymar

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלושה אתרים חשובים ומענינים אני מתקשה להבין את המתח עם H-T וחבל, קטונתי מלייעץ למישהו .
האם משהו מכיר דרך לקרוא את הכתבות של רן לוי המתפרסמות ברייטיניג, דרך האינטרנט . הם לא מפרסמים אותן באתר שלהם גם לא באיחור (זכויות יוצרים ושאר טיעונים פורמלים) , בעבר היתי מנוי על רייטיג ואכן הכתבות של רן מענינות מאוד. כך שגם קישור מאוחר יותר יוכל לתרום לענין כל מי שגולש באתרים אלה.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
גם בעיניי הכתבה והשירשור מיותרים גם אם ייתכן וכל הנאמר בהם אמת לאמיתה.

כתבה שכזו ושירשור זה אינם תורמים לקידום תחום האודיו אלא ההיפך וחבל.

אנו אומנם בדור של חופש וזרימת המידע אבל לטעמי עדיין לא נס ליחו של הפיתגם העתיק: "כביסה מלוכלכת, מכבסים בבית.."

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
איזה "כיף" לחזור אחרי חודש בחו"ל לביצה המקומית (lol)

אתם רוצים להגיד לי שבישראל 2010 עוד מצנזרים באינטרנט? נשמע לי פעולה מטופשת לגמרי.

ב

בעילום שם.

אורח
וואו!!

האמת היא שאני גם שם וגם בתפוז אבל לא כותב בשום מקום
לא ידעתי על כך זה מדהים. טוב שחשפתם את זה, אבל עם כל הצער והקומבינות אני לא מבין איך מרטין יכול להיות גם בעל פורום וגם בעל קשר מסחרי. זה נוגד את כל ההצהרות שלהם על אנטי שחיתיות.

נמר -
אני קורא את הכתבות שלך תמיד ומתענג על הכתיבה העממית והפשוטה שלך בלי פלצנות ובלי כתבות באורך הגלות!
אני חושב שהכתבה הזו שכתבת תעשה לך טוב בניגוד למה שחלק טוענים הגיע הזמן לחשוף את זה. אני רואה שפרגנת מאוד לאתרים מתחרים וזו שוב נקודה לזכותך, מדוע הם לא מתייחסים לכך?

אני לא רשום לאתר הזה בגלל שאת כל המידע אני מקבל מהשיחות של הגולשים,

את מה שכתבת הרגשתי כבר מזמן זה שקוף וזה מגעיל מה שקורא שם נראה לי שהחשיפה הזו תגרום לאנשים להבין מי הם אותם אנשים שמנהלים את האתר ההוא.

ארז וחני -
אני חושב שבמקרה הזה זו אמת מאוד מוחלטת. יש ציטוטים ברורים של המנהלים ששם ויש תמונות מצולמות שמתארות את המתרחש. אני לא רואה שום סיבה להגיד שמה שהוא כתב זה לא אמת מוחלטת.

כמובן שאני לא רוצה לפגוע או להקניט אותכם אבל קצת הציק לי שגם שנותנים הוכחות בפנים עדין יש סקפטיות? קצת מוזר

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
ארז וחני -
אני חושב שבמקרה הזה זו אמת מאוד מוחלטת. יש ציטוטים ברורים של המנהלים ששם ויש תמונות מצולמות שמתארות את המתרחש. אני לא רואה שום סיבה להגיד שמה שהוא כתב זה לא אמת מוחלטת.

כמובן שאני לא רוצה לפגוע או להקניט אותכם אבל קצת הציק לי שגם שנותנים הוכחות בפנים עדין יש סקפטיות? קצת מוזר

יש לי חדשות בשבילך - מה שאתה חושב - זה לא משנה, מה שאני חושב - זה לא משנה, מה שמנהל פורום כזה או אחר - זה לא משנה.

בהתייחס לטענה העיקרית במאמר:
"הודעות והצהרות לא אחראיות כאלו פוגעות מאוד בשוק האודיו הדו ערוצי, מטעות את הגולש התמים, גורמות לו לחשוב כי היבואן(לטענתם) נמצא במצב כלכלי כזה שאינו מסוגל לפרנס את משפחתו מה שעלול להוביל לכך שהכסף שישולם על המוצר ילך לחובות של היבואן(טענה לא בדוקה שיכולה לשמש כעילא לתביעה בבית משפט). הדרך שלהם וההתנהלות שלהם פגעה בקידום האודיו הדו ערוצי האיכותי בישראל."

פסקה כל כך מופרכת, לא רלוונטית ולא נכונה.
שום טענה של מנהל פורום כזה או אחר ש"שוק האודיו הדו ערוצי בקריסה או בפריחה" לא תשנה החלטה של אף צרכן לקנות או לא לקנות מוצר של אודיו דו ערוצי.
זה קשקוש מוחלט !
פשוט מביך לקרוא דבר כזה מאחד האנשים היותר מוערכים בתחום שיש לו מניות רבות בקידום התחום בארץ.
באמת היה מוטב אם לא היה נכתב , כמו גם כל הכתבה הזאת.

לעניין הקביעה של צמיחה של השוק או לא, הנתון היחיד הרלוונטי לדיון זה היקף היבוא של מוצרי אודיו לאורך השנים האחרונות והשנה.בלי הנתון הזה, כל אחד יכול לכתוב ככל העולה על רוחו ושום דבר מזה לא שווה יותר מקליפת השום.
האם למישהו יש את הנתון הזה?
המקור יכול להיות מהמכס או מהלשכה המרכזית לסטטיסטיקה. כל "הערכה" אחרת היא לא יותר מאשר דיעה/ספקולציה. בוודאי שהיא לא "פוגעת בקידום האודיו הדו ערוצי האיכותי בישראל" , כפי שנטען במאמר.

אם מנהלים בפורום הזה החליטו להראות קבל עם ועדה שמנהלים בפורום השכן שינו את דעתם וזו "הוכחה" שהם שקרנים - שיבושם להם.
בעיני זה לא מעיד על בגרות והתיחסות ענינית.

עוד לא מאוחר לגנוז גם את הכתבה וגם את התגובות לה.

ארז

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ארז וחני היקרים.

לדעתי קריאה נוספת של הכתוב בכתבה בראש פתוח תראה שאנחנו מפרגנים למי שמגיע.

אני לא מאמין שלכל אחד יהיה את האומץ לכתוב כתבה כזו. יהיה את האומץ לחשוף את האמת. אין כאן עיניין של לסגור חשבון, זה עיניין של חשיפה. התמימות שם כבר לא עובדת שלי, אבל היא עובדת על הרבה מהגולשים שלהם.

לקחתי בחשבון, לפני שהעלתי את הכתבה שיהיו לה מתנגדים, לקחתי בחשבון שאנשים "יבהלו" מכך שאנו פותחים את התיבה הזו. זה למרות שהכל שם מאוד ברור ומוכח על בזכות הציטוטים המקוריים, צילומי המסך והטענות שלהם מנגד. הרי זה ברור שהכתבה הזו לא משקרת, כל ההוכחות נימצאות שם. שחור על גבי לבן. אמת מוחלטת!

ארז.
אבי {עליו השלום} לימד אותי לא לפחד מכלום. גם לא מתגובות זועפות של אנשים. כשאתה יודע שאתה צודק - תגיד את מה שיש לך להגיד, בלי לפחד.

כפי שאתה בוודאי מבין, לא היינו מעלים את החשיפה הזו אם לא היה צורך בכך. אני בטוח שאחרי שקראת את הכתבה הזו אתה יודע עוד כמה דברים שלא ידעת. כנראה שהחלטנו שהגיע הזמן ליידע.

יש עוד המון דברים שאני לא חושף, הם יחשפו באם יהיה צורך בכך. נכון לעכשיו זה נראה לי מספיק ברור ומשקף בבהירות את המצב בשוק ואופן התנהלותם של האתר השכן.

מאחל לכם ערב מקסים.(ורד)

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
סליחה - עם כל האהבה לאנשים יקרים כמו נמר - כל הדיון הזה נראה לי לא מכובד.
מישהו השמיץ אותך באיזושהיא צורה ? תבע אותו בתביעת דיבה.
מישהו מסרב לדבר על תערוכה שעשית ? מה תעשה לו ? שלא ידבר ... ושלא ייתן לדבר באתר שלו. הדרך היחידה והמכובדת במקרה כזה היא להתעלם .

כל גולש יעשה את החשבון שלו. ובכל מקרה אתרים לא קיימים רק למען הבעלים שלהם - אלא בעיקר לאינטראקציה עם גולשים אחרים. אני פוגש אנשים מופלאים שהכרתי באתרים השונים. אני מפעם לפעם גולש גם פה וגם שם. מה המסקנות שלי ? שומר אותן לעצמי. ואישית ממש לא רוצה להכנס למלחמות בין אתרים. כמו שאני יכול לקרוא הארץ וידיעות ומעריב או רק אחד מהם לפי טעמי ורצונותי ולא מעניין אותי מה נוני מוזס חושב על שוקן או מה שוקן חושב על נימרודי.

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
חבל ועצוב לראות שהדברים מגיעים לידי כך . אני גולש הרבה בשני האתרים, ושניהם נראים לי מקצועיים ומעניינים . היה נחמד ומתבקש לדעתי שיהיה שיתוף פעולה ופרגון אבל אולי אני באמת לא מבין איך הדברים מתנהלים מאחורי הקלעים ומהם האינטרסים הנסתרים שיש לכל אחד מהמנהלים , ורק מצר על הניכור והעוינות . למרות שגם אני חושב שעדיף להתעלם מפעולות שליליות כגון אלו המיוחסות לאתר המקביל , אני מבין את הרצון של נמר לתת פומבי וגילוי דעת לעמדתו בנושא , אם ניקוי השולחן בכתבה התבצע בכנות וללא משוא פנים . ובכל מקרה אפשר לסמוך על האינטליגנציה של החברים באתר , שידעו מי יוצא צדיק בכל ההתנצחות הזו .

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
CLIP וכל השאר.
בבקשה:
בוא תראה את ההבדל
הנה שרשור מהשנה של התערוכה שלהם:
http://www.dtown.co.il/forum/1937-3-דברים-שלא-כדאי-להחמיץ.html

מישהו צינזר את זה?

דוגמה לשקר:
http://www.dtown.co.il/forum/5301-אתר-hometheater-מציג-עצמו-באופן-שקרי-כשותף-ynet.html

האתר מתחזה למי שהוא לא.

דברים מעניינים?
אותי השעו מHT כי הוספתי בזמנו בחתימה שלי פרסום לDIGITOWN הראשונה.
למשל.
יותר מזה, בפעם הראשונה ה היה גלוי, אז קיבלתי הודעות פרטיות ואיומים שאני אערוך אותה.
לאחר מכן שמתי את זה ב tinyurl, מאז אני מוקפא שם.

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
סבבה אורי , וזו בדיוק אגב דוגמה למשהו שלא הייתי רוצה לראות . ומשהו שעושה לי רע לראות , ומקלקל ומוריד מהערך של האתר המתחרה . אבל בינינו , זה כמו בוץ . ברגע שנכנסים לזה קשה לצאת נקי , נכון ? אז אתה יכול להביא טיעונים נגד המתחרה , והם (אני בטוח) לא יישארו חייבים ויעלו טיעונים משלהם נגד האתר הזה ,ותירוצים למה זה היה ככה ואיך שעובדות סולפו ואיך שאנחנו לא מבינים את הכוונה ובלה בלה בלה ...אתה מבין .

אני גם בעד הרצון של אדם לצאת נקי ולהראות את צדקתו , רק שמניסיון שלי בחיים אתה צריך להשקיע הרבה מאמץ והתנצחויות בכדי להשיג את זה . אם אתה נוטש את המערכה כל זמן שעדיין יש טיעונים נגדך שלא יישבת אותם , אז כל המאמץ עד עכשיו היה מיותר.

לדעתי חשוב יותר שמבקרי האתר השני יראו את הכתבה הזו ויחקרו את העניין בעצמם . כולם צריכים אם כבר לדעת .( אם כבר נכנסים לזה )

ranye

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
חברה.. מה נסגר איתכם?

מדי יום אני נכנס לאתר כדי להנות מסיקור וכתבות על מוצרים שונים, אכן אתר מעניין וחשוב. גם הפורומים מסייעים לי ולהמון אנשים שלא נחשבים משתמשים כבדים אך זקוקים לפתרונות ולמידע כללי.
גם באתר השני (למרות שפחות) יש פתרונות לכל מני שאלות שמדי פעם נשאלות בגוגל ומיד מילות המפתח מפנות לדיון בפורום.

אבל הפעם, זה כבר מוגזם. להיכנס לאתר ובמקום לראות כתבה על ה dune hd max שאני מחכה לו כ"כ (היתה פה רמיזה קטנה), לראות מכתב זועם מהסוג של לקוח לא מרוצה שמופנה לבעלי החברה שסידרה אותו, די! מה מעניין המריבות שלכם והכבוד שלכם, כל אחד מכם טוב בדרכו, אנחנו הגולשים משתמשים בכם ואפילו מנצלים אותכם. מה שמעניין אותנו הוא מידע ולא מי מעביר לנו את המידע.

אז את הכביסה שלכם תכבסו בבית, זה ממש לא מעניין

יאללה, תמשיכו בעבודה, אתם טובים בזה
שבוע טוב

abir72

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
חברים תחרות היא דבר בריא ולגיטימי במדינה דמוקרטית אני אישית מאוד נהנהתי בתערוכה אומנם זה לא סוד שבמדינתינו המחירים מאוד יקרים !!! עם כל זה נא לא לשכוח מדובר בתחביב שאמורים להנות ממנו !!!!!!!!!!!!!!!

samisoo

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מאמר מיותר וילדותי
לא מוסיף כבוד לכותבו

I

IVGI

אורח
אני חושב שזה דווקא להפך, הכותב לא התייחס לענין הכבוד שלו ואף בחר לוותר עליו בשביל לומר דברים ישירים ואת האמת שלו. אני חושב שזה דווקא מוסיף לו כבוד, רואים שהוא לא אחד שמתחבא מאחורי סינר או משהו אחר.

osherov

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אין לי רצון להתייחס לחתול השחור שנכנס בין כותב המאמר לבין ראשי אתר HT. החתול שגרם לנמר לכתוב את המאמר הזה (אגב, מעניין האם הדברים מייצגים גם את דעתו של העורך הראשי באתר, ליאור קורן?). מה שלי מאוד מציק הוא זה שלקחתם לכידות מסך מהודעתו של אחד מחברי פורום HT וחמור מכך הוא שבלי לבדוק באמת את הנושא לעומק, הסקתם מסקנה שגויה והיא שתגובותו שונתה ע"י המנהלים. דבר שהמשתמש עצמו הכחיש בשרשור הזה בכל תוקף. אני מקווה שתתעלו מעבר לרגש האישי ותתקנו את המסקנה הלא נכונה הזאת ותסירו את האיזכור של אותו המשתמש במאמר כאן. חוסר התייחסות שלכם בעצם תטען שדעתכם היא שתגובתו של המשתמש כאן היא שקר מוחלט וזה יבליט עוד יותר את העובדה שהשתמשתם בהודעות של אנשים פרטיים מפורום אחר (כולל חשיפת הפרטים שלהם) וזה רק על מנת להתנגח ולהוכיח לכאורה טענה שלכם כנגד מנהלי האתר השני

גילוי נאות, אני משתמש כבד בפורום HT ובאמת שאני ממש לא מעוניין להיכנס למהות ולויכוח על הדברים...לילה טוב

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור