HI END SOCIETY OF ISRAEL

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אני מוכן להיות חבר בכל אירגון ולעזור.
לא אכפת לי מי היו"ר.
הלואי שיהיו מכאן ומשם.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
נירו פירסם במקביל בהיי פיי מיוזיק ,בינתיים נראה די פושר ,אבל אולי אביעד יתן קצת דרייב ,אלוני נעלם בינתיים .

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
קצת פעילות כללית ,שלא קשורה לאיזה אתר או לאיזה אינטרס פרטי ,אני מבין שזה לא מתאים לך?

שלום אלדר תוכל לתת דוגמה לפעילות כללית בבקשה
כי באמת לא הבנתי .
תודה

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
נירו פירסם במקביל בהיי פיי מיוזיק ,בינתיים נראה די פושר ,אבל אולי אביעד יתן קצת דרייב ,אלוני נעלם בינתיים .

אני סבור שאם רוצים לעשות, אפשר להתחיל לגלגל, ומכיוון שממילא זה לא אמור להיות על בסיס של אתר כזה ואחר, חשוב רק שידעו. ברגע שיהיה בסיס, ממילא מי שירצה להצטרף יעשה זאת, וכנראה שעל בסיס עניין שלו ולא על סמך פעילות יתר באתר כזה או אחר.

מה שאומר שאפשר להתחיל לארגן משהו זמני, ובעוד פרק זמן - שלושה עד שישה חודשים, למשל - לאפס את זה למשהו קבוע.

צעד ראשון יכול להיות ארגון של כנס המיועד לכל אחד, שייערך נאמר לקראת תחילת החודש הבא או משהו, להחליט על כמה דברים עקרוניים, לבחור אנשים - ואז אפשר לצאת לדרך. איזו? זו שיוסכם עליה באותו מפגש.

לי לפחות ברורה זהות המוביל בשלב הראשון לפחות.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
690
נקודות
113
פורסם במקור על ידי באתר השכן:

הבהרה לכל מי שפנה אלי (ומפרסומים שקראתי באתר השכן), אין מדובר באתר נוסף, מתחרה!!!
מדובר על ארגון חברים, תחילה בישראל, אולי בהמשך נרשם בעולמי.
כל הרעיון לאגד אנשים, חובבי מוסיקה/ אודיו. אין מבחני כניסה, אין שום דבר.
יוזמה מבורכת של מספר אנשים.
מה עושים?
קודם כל נראה שיש היענות, אחכ נתגלגל מישם.
אני יכול להגיד שקראתי מספר מאמרים, על ארגונים דומים, בתורכיה לדוגמא והחבר ramkol פרסם על מיזם דוגמאת ״לילה לבן״ בגרמניה שהתקיים לא מכבר.
דמיינו לעצמכם אירועים חברתיים, שאינם מזוהים עם אתר כזה או אחר. ואינך צריך להיות משתתף פעיל כדי להיכלל לאותו אירוע.
כל הכיף להתאגד. לא מחייב שום דבר
בכל מקרה אלדר פרסם את הנייד שלו, ניתן כמובן לפנות בפרטי לכל מי שמעוניין.
בהצלחה לנו

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
פורסם במקור על ידי באתר השכן:

הבהרה לכל מי שפנה אלי (ומפרסומים שקראתי באתר השכן), אין מדובר באתר נוסף, מתחרה!!!
מדובר על ארגון חברים, תחילה בישראל, אולי בהמשך נרשם בעולמי.
כל הרעיון לאגד אנשים, חובבי מוסיקה/ אודיו. אין מבחני כניסה, אין שום דבר.
יוזמה מבורכת של מספר אנשים.
מה עושים?
קודם כל נראה שיש היענות, אחכ נתגלגל מישם.
אני יכול להגיד שקראתי מספר מאמרים, על ארגונים דומים, בתורכיה לדוגמא והחבר ramkol פרסם על מיזם דוגמאת ״לילה לבן״ בגרמניה שהתקיים לא מכבר.
דמיינו לעצמכם אירועים חברתיים, שאינם מזוהים עם אתר כזה או אחר. ואינך צריך להיות משתתף פעיל כדי להיכלל לאותו אירוע.
כל הכיף להתאגד. לא מחייב שום דבר
בכל מקרה אלדר פרסם את הנייד שלו, ניתן כמובן לפנות בפרטי לכל מי שמעוניין.
בהצלחה לנו
ניר- צורפת לצוות המארגנים ,בינתיים זה אני ואתה ,אולי גם אביעד רוצה להצטרף ,למה לא תשאל אותו בפרטי ,יחד עם שניצל ונירו ?

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
שיהיה בהצלחה !!למרות שלא ממש מבין מדוע צריך את זה. כי גם כך לכל מס' חובבים יש את הברנז'ות שלהם ולא ממש אוהבים להתערבב עם אחרים.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
גיא נראה שהפעם זה יהיה מהלך חוצה ברנז'ות.
בהצלחה רבה לאלדר וליתר המארגנים ,אשמח להשתתף ולהיות חלק מזה.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
הלוואי! למרות שאני קצת סקפטי :). אשמח להתבדות.

נערך לאחרונה ב:

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
690
נקודות
113
בקשתי שיריצו סקר עמדות בנושא באתר השכן.
אשמח אם נריץ גם כאן. כך יהיה גם לאודיופילים אנונימים, או כאלו שרוצים לראות לאן מנשבת הרוח.
נוכל לראות % + כמות היענות.
איך מוציאים לפועל? ליאור/ נמר?
ניר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא בעיה.
אתה פותח נושא חדש, יורד למטה בדף ל-"פרסם סקר".

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
זה לא יהיה אתר ,זה ארגון,יש לנו אישור מהנהלת האתר לארגן את העניין דרך האתר שלנו ,וזה יפה מאוד מצידם,מקווה שגם באתרים האחרים יתנהלו כך ,איזה סף כניסה ? אתה רוצה תהיה חבר ,לא רוצה ,גם טוב ,אין ספים או מגבלות למעט הרצון להתארגן ולהשתתף בפעילות שתפורסם בהמשך לאחר ההתארגנות,מה שאני מחכה זה דוקא לחברה באתר הסמוך ,מספיק שישלחו אפילו:בעד:

אוקיי. נשמע מעניין. אני בעניין :בעד:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לי לפחות ברורה זהות המוביל בשלב הראשון לפחות.
אני רק יוזם מארגן וזז ,אין לי אפשרות מעבר לשלב הראשון או רצון להיות מעבר לחבר פעיל מן השורה ,אבל בשלב ההקמה יש אולי צורך בטיפה דרייב ,בעיקר לאור הסקפטיות המשודרת פה ושם מחברים.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
"החברה הישראלית לאודיו" הוא משהו שיאחד את כולם ,כמו fifa בכדורגל.

מעדיף באולינג

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אחד המשחקים הכי משעממים שיצא לי לשחק.
יצאנו 15 חברים לשחק באולינג. עד שהגיע התור שלי כבר איבדתי את זה.
אחרי כמה שבועות החלטתי ללכת רק עם עוד חבר אחד לשחק, איבדתי עניין אפילו יותר מהר.

בסוף שתינו בירה, הזמנו חומוס ודיברנו רק על המלצרית שלנו.

Alberto

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
אחרי כמה שבועות החלטתי ללכת רק עם עוד חבר אחד לשחק, איבדתי עניין אפילו יותר מהר.

(lol):בעד:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113

מישחק פצצה אחי,במיוחד כשאתה משחק עם בחורה שיודעת להפיל פינים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מישחק פצצה אחי,במיוחד כשאתה משחק עם בחורה שיודעת להפיל פינים.

הפוך שלמה. אם היא מפילה פינים אז היא לא שחקנית טובה. :)

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
690
נקודות
113
שלום רב,
באתר השכן, חבר שגר בחול עם הרבה ניסיון , הציע מניסיונו :

שבת שלום!

Sonus כתב:
מבורך!

אשמח לעזור בכל דבר.

איך הארגון כזה מתנהל בחו"ל?
מה התקנון?
דמי חברות?
האם יש חסמי כניסה?
כל כמה זמן עורכים מפגשים? באיזה נושאים?

כן, חשבתי לכתוב על זה.

אני חבר בארגון אצלי כבר שנתיים, אחד הדברים החשובים ביותר הוא תשלום, ארגון שעולה כסף מנפה הרבה טיפוסים שאתה לא רוצה.
אני משלם 30$ לשנה (זה החסם הכניסה היחידי)
חשוב מאוד שיהיה פורום באינטרנט שאותם אנשים יכולים לתקשר אחד עם השני וחשוב מאוד שהוא יהיה סגור למי שלא חבר באירגון. כלומר אנשים שלא שילמו לא יכולים אפילו לקרוא את מה שכתוב ובטח לא לכתוב.

זה שני הדברים הכי חשובים לדעתי להצלחת ארגון כזה.

מפגשים? יש אצלנו פעמיים בחודש כל פעם מישהו אחר לוקח על עצמו לעשות משהו, שבוע הבא לדוגמא אני לקחתי על עצמי לארגן מפגש של השוואה בין פטיפון, מחשב וCDP. סתם לדוגמא. חודש שעבר הגיע מרצה אורח מAYRE לפני זה אחד היבואנים בא לדבר. וכו... או סתם מפגשי מוזיקה אצל אחד החברים, תמיד יש מישהו ששינה משהו.

שאתה מכיר את האנשים פנים מול פנים שאתה נמצא אצלם בבית העולם האודיופילי נראה שונה מאוד ממה שיש לנו פה בפורומים.
אפשר להשאיל ציוד אחד לשני לדבר בפורום סגור ולהגיד הכל.

אני מאוד מאושר בקהילה שלי, ואני חושב שהיא עובדת מצויין. אין מנהל אחד כולם עובדים ביחד אפילו שיש בחור אחד שמנהל את כל הכספים ואת כל המפגשים, תמיד יש נקודת תקשורת אחת בלבד וזה מה שעושה את הכל.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
שלום רב,
באתר השכן, חבר שגר בחול עם הרבה ניסיון , הציע מניסיונו :

שבת שלום!

Sonus כתב:
מבורך!

אשמח לעזור בכל דבר.

איך הארגון כזה מתנהל בחו"ל?
מה התקנון?
דמי חברות?
האם יש חסמי כניסה?
כל כמה זמן עורכים מפגשים? באיזה נושאים?

כן, חשבתי לכתוב על זה.

אני חבר בארגון אצלי כבר שנתיים, אחד הדברים החשובים ביותר הוא תשלום, ארגון שעולה כסף מנפה הרבה טיפוסים שאתה לא רוצה.
אני משלם 30$ לשנה (זה החסם הכניסה היחידי)
חשוב מאוד שיהיה פורום באינטרנט שאותם אנשים יכולים לתקשר אחד עם השני וחשוב מאוד שהוא יהיה סגור למי שלא חבר באירגון. כלומר אנשים שלא שילמו לא יכולים אפילו לקרוא את מה שכתוב ובטח לא לכתוב.

זה שני הדברים הכי חשובים לדעתי להצלחת ארגון כזה.

מפגשים? יש אצלנו פעמיים בחודש כל פעם מישהו אחר לוקח על עצמו לעשות משהו, שבוע הבא לדוגמא אני לקחתי על עצמי לארגן מפגש של השוואה בין פטיפון, מחשב וCDP. סתם לדוגמא. חודש שעבר הגיע מרצה אורח מAYRE לפני זה אחד היבואנים בא לדבר. וכו... או סתם מפגשי מוזיקה אצל אחד החברים, תמיד יש מישהו ששינה משהו.

שאתה מכיר את האנשים פנים מול פנים שאתה נמצא אצלם בבית העולם האודיופילי נראה שונה מאוד ממה שיש לנו פה בפורומים.
אפשר להשאיל ציוד אחד לשני לדבר בפורום סגור ולהגיד הכל.

אני מאוד מאושר בקהילה שלי, ואני חושב שהיא עובדת מצויין. אין מנהל אחד כולם עובדים ביחד אפילו שיש בחור אחד שמנהל את כל הכספים ואת כל המפגשים, תמיד יש נקודת תקשורת אחת בלבד וזה מה שעושה את הכל.

או.... זה כבר מתחיל להשמע כמו הכיוון הנכון לדעתי.
לטובת הפרוטוקול, אני חושב שנושא התשלום השנתי הוא צעד נכון.
אני בעד.
נשמע שאותו ארגון עובד יםה ובצורה מאוד נעימה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור