HDR10+ - קצת סדר בבלאגן

Jacobweins

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
ערב טוב לכולם,

יש לי טלויזיה מסוג סמסונג QLED, דגם Q7FN.

בזמן האחרון אני רואה יותר ויותר התייחסות לתקן חדש בשם +HDR10, (שונה מ״סתם״ HDR10), שאמור לתת מענה לדולבי ויז׳ן שקיים כבר בשוק. הטלויזיה שלי אמורה (על הנייר) לתמוך בתקן הנ״ל. כמה שאלות שאני מקווה שתוכלו לענות עליהם...

1. האם קיים כבר תוכן כזה? הבנתי שאמאזון תומכים בכך בחלק מהסדרות וזהו בערך...האם יש מאיפה להוריד סרטון דמו לטכנולוגיה?
2. כיצד מנגנים סרטון כזה? את רוב המדיה שלי אני מנגן דרך APPLE TV, אבל לא ראיתי בשום מקום התייחסות לכך שהמכשיר תומך בסטנדרט הזה.
3. האם יש דרך להבין שאני באמת רואה סרטון כזה ולא סרטון HDR רגיל?
4. ולסיכום - האם המהומה שווה את זה?

תודה לעוזרים :)

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
ערב טוב לכולם,

יש לי טלויזיה מסוג סמסונג QLED, דגם Q7FN.

בזמן האחרון אני רואה יותר ויותר התייחסות לתקן חדש בשם +HDR10, (שונה מ״סתם״ HDR10), שאמור לתת מענה לדולבי ויז׳ן שקיים כבר בשוק. הטלויזיה שלי אמורה (על הנייר) לתמוך בתקן הנ״ל. כמה שאלות שאני מקווה שתוכלו לענות עליהם...

1. האם קיים כבר תוכן כזה? הבנתי שאמאזון תומכים בכך בחלק מהסדרות וזהו בערך...האם יש מאיפה להוריד סרטון דמו לטכנולוגיה?
2. כיצד מנגנים סרטון כזה? את רוב המדיה שלי אני מנגן דרך APPLE TV, אבל לא ראיתי בשום מקום התייחסות לכך שהמכשיר תומך בסטנדרט הזה.
3. האם יש דרך להבין שאני באמת רואה סרטון כזה ולא סרטון HDR רגיל?
4. ולסיכום - האם המהומה שווה את זה?

תודה לעוזרים :)

כרגע רק אמזון פריים, וטיפטופים של אולפני וורנר. התקן תומך במסכי סמסונג דגמי 2018 החדישים.
לגבי שווה או לא שווה, הכל לעיני המתבונן.

20th Century Fox’s early involvement importantly put a content producer on the map, with the studio set to reveal its first slate of HDR10+ titles any week now.

In January 2018, Warner Bros. Home Entertainment also confirmed its support for the format and, according to Samsung at the end of last year, Warner plans to have over 100 titles available for digital distribution in HDR10+ by early this year.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור