GRAHAM PHANTON B44

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
הגרסה החדשה של ה - PHANTOM הגיעה והותקנה אתמול.

התוצאה - מצוינת.

לא סתם זו הזרוע המהווה רפרנס בעולם האודיו..

DSCN4647.jpg

תמונות מצורפות

• DSCN4647.jpg
    DSCN4647.jpg
    KB 160 · צפיות: 408

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אשרי המאושר,אני גם רוצההה.:בכי:

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
GRAHAM PHANTOM B44

מכיון שנשאלתי על ידי כמה אנשים מה הגרהאם "עושה" , ולמה היא כל כך טובה, וכמובן האם היא שווה את הכסף כדאי אולי להרחיב:

ה - GRAHAM B44 היא הזרוע המהירה והשקופה ביותר שאני מכיר. היא נקייה לחלוטין בצליל וחסרת כל חתימת צליל שאפשר להבחין בה.

עקב כך היא מעבירה פרטי פרטים וויברציות קטנטנות שמתחבאות בחריצי התקליט בצורה שלא ניתן לשמוע עם שום זרוע אחרת שאני מכיר.

המוזיקה מקבלת נקיון "דיגיטלי" במובן החיובי שלו עם כל התכונות הטובות של אנאלוג - נקיון, שקיפות דינמיות וטבעיות מוחלטת.

התחושה היא שהמוזיקה יוצאת מרקע שחור לחלוטין, נוצרת ודועכת בדיוק במהירות הנכונה ועוקבת אחרי הסיגנל בדיוק כפי שהוא נוצר, ולכן ההעברה של ההרמוניות היא מדויקת והדעיכה שלהן ניתנת לשמיעה ברורה.

מעבר ל - GRAHAM מזרוע אחרת, טובה לכשעצמה, תגרום לכם לשבת שעות לתוך הלילה בלי לרצות לעזוב את המערכת. התחושה של גילוי מחדש של המוזיקה דרך זרוע זו היא מדהימה.

ה - TRACKING שלה כל כך טוב, שרעשים שנמצאים על תקליטים משומשים, פיצפוצים וחריקות, הופכים להיות כמעט לא קיימים. התקליט גם נשמע זהה הן בתחילתו, הן באמצעיתו והן בחריצים הסופיים שלו - בכל זרוע אחרת שאני מכיר בדקות האחרונות בתקליט נשמעות פחות טוב כי ה - TRACKING פחות טוב.

לגבי שאר החלקים של המערכת האנאלוגית הנוכחית:

פטיפון - FLETCHER AUDIO OMEGA 5
כבל זרוע - XLO SIGNTURE 3.1
ראש - SHELTER 90X שיוחלף השבוע ל - SHELTER 9000
MAT - RINGMAT
פונו סטייג' - ASR BASIS EXCLUSIVE עם ספק כח חיצוני מבוסס בטריות.

צילמתי תמונה משופרת, בעקבות כמה תלונות.

תמונות מצורפות

• DSCN4657.jpg
    DSCN4657.jpg
    KB 162.1 · צפיות: 381

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור