GPS לרכב

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
שמתי עיין על ה MIO 568 . מה דעתכם עליו ?? למישהו יש ניסיון איתו ??

מכיון שאני חדש לעולם הזה יש לי כמה שאלות :

1. מה דעתכם על המכשיר ?? למישוה יש ניסיון איתו ?

1. האים ניתן להשיג מפות של אזורים אחרים בעולם כגון אירופה וארה"ב ואיך ??

2. כיצד ניתן לעדכן את כל המפות הללו ואת אלו המקומיות??

3. איפה באזור חיפה ניתן להתרשם ממנו ??

4. האים יש לכם המלצות מניסיון למכשיירם של חברות אחרות ??

תודה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מכשיר MIO נחשבים טובים ומראים אכות טובה לאורך זמן לצערי אני אישית לא אוהב את תוכנת הניווט החדשה שלהם - אתה יכול לקרוא את דעתי על תוכנת הניווט הזו בקישור הזה (תחת הסעיף "יעד לא ידוע")
http://www.dtown.co.il/articles/857.html

אומנם מדובר על דגם אחר אך תוכנת הניווט אמורה להיות אותה אחת

ניתן לרכוש היום מפות למכשיר ניווט שנרכשים בארץ כמעת לכל מקום בעולם (מומלץ לבדוק בזמן הרכישה, אולי יש "דיל" מוצלח לכך).

בקשר לעדכון מפות מקובל לקבל עדכון אחר או שנים ברכישת המכשיר (שוב צריך לבדוק בזמן הרכישה)

באזור שלך אני לא מכיר חנויות יעודיות לנושא (לא שאין, אני לא מכיר), אבל מכשירי MIO ניתן לראות ולרכוש גם בסניפי באג ואופיס דיפו

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
תודה על התשובה . איזה חלופות יש בשוק שהן לא פחות ( ואולי יותר ) טובות מהמיו ??

קראתי את הכתבה שלך מייד אחרי ששמתי את ההודעה ( לא ידעתי על קיום הכתבה קודם ועליתי עליה אחרי שחיפשתי בגוגול בעקבות ההודעה שלי ... ) , צירוף מקרים מעניין (-: .

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בעבר מכשירי MIO נמכרו עם תוכנת ניווט IGO וזה היה שילוב מוצלח, אם אתה מצליח למצוא דייל ישן כזה, זה יכול להיות רעיון מוצלח.

נכון לנקודת זמן זו (צפוים שינויים בקרוב בשוק - אך תמיד צפוים שינויים :) ) הרוב מסכימים שה IGO בגרסאות השונות שלה היא התוכנה הטובה לשימוש בארץ. אם כך פתרון אפשרי זה לרכוש מכשיר מחברה קצת פחות מוכרת (כמו QUE או NOVOGO) עם IGO

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
שינויים ?? איזה שינויים ?? (-: סבלנות היא שם המשחק שלי ( ראה מקרה הפנסוניק PY800 שלי ....)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כבר הרבה זמו מדברים כאן על מכשירי ניווט עם יכולת להציג מסלולים שמתחשבים בעומסי תנועה ONLINE - יש מספר בעיות בנושא עם משרד התקשורת וכאלו, אבל כאשר זה יצא לשוק מכשירי הניווט החדשים יהיו צרכים להיות עם יכולות לקלוט את ערוץ המידע על עומסי התנועה (TMC).

כמו כן הרבה זמן מדברים על כניסה של ענק הניווט, גרמין, לארץ - יש להם כבר נציג והם עובדים לאט על הכנסת מכשירים לארץ.

ורק התחלתי לדבר :) :) :)

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
תקלתי הבוקר בגרמין בPCMAG הם שם מככבים ב"המלצת העורך". הייתי גם באתר של היבואן בארץ ואיבדתי את הידים והרגליים. תודה על המידע (-:

erinot

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
gps מחו"ל

(heart)קיבלתי מחול gps קניתי תכנת ניווט igo הוא עובד 10.
יש לו פוקציות של דפדוף בתמונות ווידיאו ומוזיקה.זה לא עובד ולא מזהה.
ניסיתי להוריד מהרשת זה לא עובד רק כאילו.
הכנסתי כרטיס זכרון חילופי עם תמונות מהמצלמה אבל ללא תוצאות.
יש לכם רעיון?
אין אפשרות לאתר את שם היצרן למרות שאני מניח שהמכשיר מסין.
תודה,אליעזר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כדי לבדוק כאשר התמונות נמצאות על ה ROOT כלומר לא בספריה כל שהיא וישר על הרמה הגבוהה ביותר של הכרטיס זיכרון

כמו כן אפשר לבדוק:
האם כרטיס הזיכרון במחשב מזוהה ועובד?
האם חיבור במכשיר דרך USB למחשב מזוהה? 

erinot

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
המכשיר מזוהה במחשב

לפחות לפי הבנתי.מה זה root אני לא חזק בתחום.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ROOT הסיפריה הראשית של ה SD - כלומר לא בספריה

erinot

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מבין מה זה sd שלי 2gb

מהמצלמה מלא תמונות.

תמונות מצורפות

• sd card.jpg
    sd card.jpg
    KB 179.5 · צפיות: 436

erinot

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
נראה לי שהבנתי אותך ופתרתי הבעיה

למכשיר עצמו אין זיכרון עצמי למשל כמו במצלמות.
במצלמות ה-sd זו הרחבה גם בטלפון.כמובן תלוי איזה.
הכנסתי את כרטיס הזכרון מהמצלמה לgps וצפיתי בתמונות.עוד לא ניסיתי ווידיאו אך אני
מניח שזה דומה.
תודה ואם משהו ישאל אז הנה שנינו עזרנו וזה שווה.
אליעזר

ilanmog778

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
לפני שאתה מחפש במקומות כאלה יקרים אני יודע שיש מלא אתרים זולים בסגנון דיל אקסטרים גם בארץ ובעיברית (ויש גם את דיל אקסטריםנקודה קום, מן הסתם). מלא דברים בייצור סיני אומנם, אבל גם ככה הכל מיוצר בסין.
אחד מהאתרים (מה שאני קונה בו) קוראים לו לא פראייר. קבל לינק לקטגוריה שאתה צריך עצמה אביזרים לרכב
בהצלחה :)

kobize

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שאלות בסיסיות למתחיל

שלום
אני חדש בעולם הGPS ויש לי כמה שאלות בסיסיות.
1 אם יש אפליקציית ניווט באיפון או טלפון סלולרי האם יש צורך או יתרון ברכישת GPS ייעודי כמו QUE או אחר
2 האם כאשר מחוברים ומשתמשים בGPS באיפון בזמן הניווט האיפון מחובר לאינטרנט וצורך דאטה.אם כן האם זה כמות גדולה של דאטה.
3האם שימוש בGPS בזמן נסיעה ממושכת יכול לרוקן את הסוללה של האיפון.
4 איך ניתן לרכוש מפות למדינות שונות לQUE ולאיפון.
תודה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שלום
אני חדש בעולם הGPS ויש לי כמה שאלות בסיסיות.
1 אם יש אפליקציית ניווט באיפון או טלפון סלולרי האם יש צורך או יתרון ברכישת GPS ייעודי כמו QUE או אחר
2 האם כאשר מחוברים ומשתמשים בGPS באיפון בזמן הניווט האיפון מחובר לאינטרנט וצורך דאטה.אם כן האם זה כמות גדולה של דאטה.
3האם שימוש בGPS בזמן נסיעה ממושכת יכול לרוקן את הסוללה של האיפון.
4 איך ניתן לרכוש מפות למדינות שונות לQUE ולאיפון.
תודה

יש תכנות ניווט לאיפון גם IGO גם של איתוראן שכוללות את המפות ולא צריכות חיבור לרשת לצורך ניווט - אבל תוכנת אלו בתשלום.

יש תכנות ניווט לאיפון שלא כוללות מפות ויש צורך בחיבור רשת לצורך ניווט - תוכנות כאלו יש את WAZE החינמית ויש גם דרך החברות הסלולראית בתשלום חודשי.
תוכנות אלו מצריכות חבילת גלישה היות ומדובר על העברת נתונים מעל הרשת הסלולארית ועבור ניווט קבוע הצורה זו מדובר על כמות תעבורה לא קטנה - אין לי מספרים מדויקים.

שימוש באיפון לצורך ניווט מעמיס ומרוקן את הסוללה ומומלץ להתחבר לשקע החשמל ברכב.

ניתן לרכוש מפות לרוב המקומות בעולם עבור תוכנות הניווט - כדי לבדוק מראש זמינות עבור יעד רצוי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור