Good Vibration

• פותח הנושא diz1
  • פורסם בתאריך

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
http://www.youtube.com/watch?v=nC2gZMNkyJo

מה לא נכתב על זה בהקשר של אודיו- שמתחיל להמאס.
במהלך השנים ניסיתי כמה וכמה מודלוים כאילו התחת כל מיני מכשירים.
באופן גורף אני חושב שכל המבטלי ויברציות למינהם-אינם יכולים לשפר מערכת שלא נשמעת טוב. כלומר הם לא יכולים להפוך צפרדע לנסיך למרות השתפכויות מילוליות באשר הם.
דבר שני- כל מוצר שמיוצר לתחום האודיו- ישר מנכסים לו תו מחיר בהתאם.
יש את המעמדים \מדפים יעודיים שעולים כמו מכשיר חשמלי. האם הם מגיעים עם מדידות של אילו תדרים ובאילו עוצמות הם משכחים את הויברציות?
בכל אופן, מה שלא הולך בכוח- הולך ביותר כוח.
לאחר שהיו ברשותי כל מיני כולל SRA בדגם הכי יקר שלהם- החלטתי שלפטיפון שלי מגיע יותר.
למרות שמדובר על פטיפון עם פלטה של 25-30 ק"ג "מעופפת" בגלל מגנט בתחתית הצלחת שניצב מול מגנט בבסיס ושניהם בעלי אותה קוטביות=דוחים אחד את השני
הזרוע גם היא משתמשת במגנט בכדי להקטין את השפעת הויברציות- שם בתחתית הזרוע יש מגנט שניצב מול מגנט בבסיס וכאן שניהם בעלי כיוון שונה ונמשכים אחד לשני בעוד הזרוע מוחזקת בחלקה העליון בחוט שלא מאפשר לשני המגנטים להפגש-
למרות כל אילו- עדיין יש השפעה לבסיס עליו מוצה הפטיפון ועל הבסיס עליו מוצב המנוע.
בקיצור- הלכתי על תחום של אנשים שמבינים בויברציות , שזה אומר שהם לא אודיופילים אלא מדענים.
מכשירים מונעי ויברציות אקטיבים\פסיבים נמצאים במעבדות. במיוחד חשוב דבר כזה בבסיס מקרוסקופ אלקטרוני.
למשל כאן
http://www.herzan.com/video1.html
מכאן די ברור לכולם למה למשל בבסיס מקרוסקופ שמשמש למשל ל IVF צריך משהו אנטי ויברציות אחרת הלבורנטית לא תוכל לשחק טוב עם הזרעים.
אני הסתפקתי בחיפוש באתר של ציוד מעבדה משומש (כן, אתרים כאילו הם להיט אצל "עכברי מעבדה")
הסתיים ב
VIBRAPLANE 2210
הצלחתי למצוא כזה בקטנה (300$)
הבעיה- שילוח של 65 קילו במחיר סביר. גם את זה עברנו- הגיע הנה והחברים בשילוח לקחו את המעשר שלהם שהיה מוגזם ברמות הפעם.
אחרי כל אילו, ואחרי כאבי גב- הדבר הזה הושם על הריצפה(בנתיים) הפטיפון עליו ו......
שיט,,,מעבר לכל התיאורים האודיופילים שהבס נהפך לכזה ואחר והאימג' לכזה והזמרת קפצה מהרמקולים ובעירום-ניכר שרעש הבסיס שיש בהרבה תקליטים וכל מיני קליקים ו"פיצפוצים" כאילו-נעלמו כמעט לחלוטין.
חבר (אני לא מספר את שמו כדי ששניצל לא יקנא שוב פעם) הביא את הפטיפון שלו- שמנו אותו על Ohio SRA ועל משטח אחר ועל הויברה- פליין,ושוב אותה תופעה. שקט.
והפטיפון שלו הוא טורנס 850 ללא כל "התיכחום" של פלטות מעופפות וכאילו.
בקיצור- חבל על הזמן.
הייתי מביא עוד כמה ליתר הציוד.
הבעיה- זה לא מאוד יפה ואין לי כוח להרים אותו מחוץ לבית לצבע מקצועי.
אשמח אם מישהו יכול להמליץ לי על צבע שחור (ספריי כזה-ולא לשיער) שיתן שחור פיאנו כמו של פסנתר סטנווי. :O
לגבי הפלטה עצמה- היא גדולה במימדים (50 על 60 ס"מ), כבידה מאוד, אבל.....
באמת עושה את העבודה
http://www.go-dove.com/assets/display.asp?ItemId=ble198521#

כאן יש מדידות וספסיפיקציות

http://www.kineticsystems.com/page.php/id/206

נערך לאחרונה ב:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מכל הנ"ל אני מבין שכל לידות התאומים והשלישיות שמקורן ב IVF הן תולדה של משטח אנטי ויברציות לקוי מתחת למיקרוספקופ? אם כך נוכל לבדוק איזו יחידת IVF מספקת הכי הרבה לידות כאלה ומשם נסיק מי המניאק שחוסך עלינו כסף ולא מחדש ציוד.

אח....מה אומר ומה אגיד, התגעגעתי.
פוסט כזה עושה לי את הערב.
הכל בסדר יקירי? נעלמת לי קצת.....ביקרתי היום בקצבייה שלך.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מכל הנ"ל אני מבין שכל לידות התאומים והשלישיות שמקורן ב IVF הן תולדה של משטח אנטי ויברציות לקוי מתחת למיקרוספקופ? אם כך נוכל לבדוק איזו יחידת IVF מספקת הכי הרבה לידות כאלה ומשם נסיק מי המניאק שחוסך עלינו כסף ולא מחדש ציוד.

אח....מה אומר ומה אגיד, התגעגעתי.
פוסט כזה עושה לי את הערב.
הכל בסדר יקירי? נעלמת לי קצת.....ביקרתי היום בקצבייה שלך.

חח
זו לא הסיבה לתאומים או שלישיות.
בכל אופן את המשטח שקיבלתי רחצתי טוב טוב למקרה שנשארו תאים לא מזוהים.
אני בקצביה בהמשך החודש

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
טוב, עידכון
במקום ללכת למכון כושר הזזתי כמה קופסאות , והעלתי את המונו בלוק המנרותיים על הויברהפליין .
ניכר שיפור בצליל אל מול ה"בולמי ויברציות " שניסיתי בעבר.
מה שיוצר בעיה- לרכוש עוד אחד כזה מצריך לרכוש סט אינטרקונקטייד באורך שונה ממה שקיים היום היות וצריך מקום בשביל הויברהפליין נוסף.
רק להבהיר לכל כוססי הציפורנים באשר הם-הדבר הזה מחובר אצלי ל...קומפרסור אויר קטן(יחסית) שלא צריך לפעול כל הזמן (עד היום פעל פעמים)אבל הוא נותן את לחץ האויר לבוכנות שמרימות את כל הפלטה הזו באוויר
בקיצור
שגעוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן :rolleyes::cool::O

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
שאתה אומר שיפור בצליל איך בדיוק זה בה לידי ביטוי מה אתה חש?
מה היה חסר מקודם שעכשיו יותר טוב להגדרתך?

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מה אני חש?
תפנה לאחד הפוסטים ביקורת של אדון משה. לא משנה על איזה ציוד.
התיאור שלו על אותו ציוד- בדיוק מתאים לתיאור שלי רק כתוב יותר יפה.

לא שמעים אחרת. שומעים יותר טוב.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
העיקר שזה לא הורס שום דבר ושאתה מרגיש שיפור לטובה(Y)
אגב אין תחליף לחדר כושר! מאודיו יוקרתי רק שוברים את הגב.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
יפה, נראה לי מוזר שאין כאלו בארץ, איך החברים הנחמדים בטבע מסתדרים בלי אחד כזה?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור