מגבר Focal Electra 1038 Be , הגיעו אליי היום אחרי המתנה ארוכה - אשמח לקבל עזרה

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
א.אורי שמע את הצירוף של פוקאל עם הגברה של ניים ,ואין סיבה שלא נאמין לדבריו כי השילוב נשמע ״פצצה״, ...אורי לא חשוד כבעל אינטרסים מסחריים עם חברת Naim.
ב.אינני יודע איזה מגבר של Naim שמעת ,ומי אירגן את ההדגמה,ובאיזה כבל רמקול נעשה שימוש....מגברי ניים עובדים בצורה נכונה ומיטבית עם הכבל של ניים( nacA5),...מגברי ניים ידועים כטולרנטיים מאד לרמקולים רבים ולא צריך יותר מנאפ 200 או נאפ 250, כדי לנגן עם רמקולים ברמות גבוהות...לא ברור לי לאיזה מגברים לא יקרים(או פחות יקרים מניים),התכוונת כאשר אמרת שאפשר להזיז 1038be בזול או במחיר ״לא יקר״.לדעתי אסור ל״הזיז״ רמקולים כאלה במגבר שעולה פחות ממחיר הרמקולים...זהו כלל אצבע שהוכיח את עצמו....ואני תמיד מעדיף מגבר שמנגן עם הרמקולים ולא מזיז אותם....לדעתי הרמקולים של השואל עולים באמריקה לא פחות מ Nap 250,ז״א. לפחות 5000$.ונאפ 250 ינגן עם ה 1038be מצויין.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
עזוב אין ביננו הבנה. אני כותב א ואתה עונה על ב....
מה עוד שאתה מייחס לי דברים שלא כתבתי או התכוונתי.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
רוזי בתערוכה השידוך היה:
NAC255+NAP300
+סטרימר ND5
על אוטופיהscala .

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני בטוח שמגברים של ניים הם מצוינים

pelo911

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
א.אורי שמע את הצירוף של פוקאל עם הגברה של ניים ,ואין סיבה שלא נאמין לדבריו כי השילוב נשמע ״פצצה״, ...אורי לא חשוד כבעל אינטרסים מסחריים עם חברת Naim.
ב.אינני יודע איזה מגבר של Naim שמעת ,ומי אירגן את ההדגמה,ובאיזה כבל רמקול נעשה שימוש....מגברי ניים עובדים בצורה נכונה ומיטבית עם הכבל של ניים( nacA5),...מגברי ניים ידועים כטולרנטיים מאד לרמקולים רבים ולא צריך יותר מנאפ 200 או נאפ 250, כדי לנגן עם רמקולים ברמות גבוהות...לא ברור לי לאיזה מגברים לא יקרים(או פחות יקרים מניים),התכוונת כאשר אמרת שאפשר להזיז 1038be בזול או במחיר ״לא יקר״.לדעתי אסור ל״הזיז״ רמקולים כאלה במגבר שעולה פחות ממחיר הרמקולים...זהו כלל אצבע שהוכיח את עצמו....ואני תמיד מעדיף מגבר שמנגן עם הרמקולים ולא מזיז אותם....לדעתי הרמקולים של השואל עולים באמריקה לא פחות מ Nap 250,ז״א. לפחות 5000$.ונאפ 250 ינגן עם ה 1038be מצויין.

המחיר של הרמקולים כאן בארה"ב הוא 12 אלף דולר
אז אתה אומר שעצם שרק מגבר שעולה סביב 12K יתאים לרמקולים הנ"ל?
אני לא בטוח בכלל , יש המון מגברים מצויינים במחיר זול יותר - כל המגברים שציינתי כאן עולים הרבה פחות.

Plinius SA-103 , חדש עולה סביב 7K
על הנייר נראה לי שזה מגבר מדהים
אבל אולי אני טועה?
יש גם את דגם 301 שלהם שגם יכול להיות מעולה

אני מאמין שיש עוד מגברים שיכולים להיות שידוך טוב מאוד בפחות מ-12K

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
המחיר של הרמקולים כאן בארה"ב הוא 12 אלף דולר
אז אתה אומר שעצם שרק מגבר שעולה סביב 12K יתאים לרמקולים הנ"ל?
אני לא בטוח בכלל , יש המון מגברים מצויינים במחיר זול יותר - כל המגברים שציינתי כאן עולים הרבה פחות.

Plinius SA-103 , חדש עולה סביב 7K
על הנייר נראה לי שזה מגבר מדהים
אבל אולי אני טועה?
יש גם את דגם 301 שלהם שגם יכול להיות מעולה

אני מאמין שיש עוד מגברים שיכולים להיות שידוך טוב מאוד בפחות מ-12K
לפיליניוס אתה צריך גם קדם טוב שיעלה לא מעט.
יש מעט מאוד הגברות אם בכלל(כולל קדם) שיעלו פחות מעשר אלף דולר ( מחיר חדש) וישמעו מצוין עם ה 1038.
לדעתי, מניסיון מעשי עם הרמקול הנ״ל.
YMMV

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אורי שלום....תודה על ההפניה ....ולרוזי אם מגבר של ניים מנגן(מגברי ניים לא ״מזיזים״,אלא מנגנים),יפה עם Focal Utopia,ואורי שמע את השידוך בעצמו,הרי שעם ה 1038be. ינגנו לדעתי בהצלחה רבה הנאפ 200 או הנאפ 250 ,שהזכרתי קודם.ומחירם לדעתי נמוך משל הרמקולים הנ״ל .מה גם שבאופן עקרוני אני שייך לאלה שדוגלים כי המגבר אמור לעלות כמו זוג הרמקולים העיקריים במערכת או לעלות יותר מזה.,רק כך אפשר למצות מרמקול טוב את הפוטנציאל שלו ,וכך אני נוהג להדגים בחנות שלי....כמו כן אני מתנג עקרונית לדעה שמגבר צריך ל״הזיז״ רמקול,...לדעתי, מגבר צריך לנגן עם הרמקול,וזאת ,מגברי ניים עושים מצויין.
יותר מידי נאפ,נאפ,נאפ,נאפ ,נאפֿנאפ, אתה חנות או שליחו של היבואן ?,יש לך מדור פירסוני לך תכתוב שם על כל הנאפים ,חלאאסססססס!

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
לפיליניוס אתה צריך גם קדם טוב שיעלה לא מעט.
יש מעט מאוד הגברות אם בכלל(כולל קדם) שיעלו פחות מעשר אלף דולר ( מחיר חדש) וישמעו מצוין עם ה 1038.
לדעתי, מניסיון מעשי עם הרמקול הנ״ל.
YMMV
מסכים עם רוזי.....הכיוון הריאליסטי צריך להיות 10k בדולרים לפחות(קדם +מגבר כח),מציע לך שילוב מעניין ומתאים :
הקדם החדיש של ניים N172XS(שהוא גם קדם,דאק סטרימר ו׳ טיונר בקופסה אחת שכוללת לראשונה בניים ספק פנימי),מחירו בישראל קצת יותר. מ3000 $(לכן באמריקה כ3000$),בתוספת מגבר כח 250 של ניים שמחירו באמריקה כ5000$,ואתה מגיע לסט ורסטילי ב 8k במחירי ארה״ב,כאשר כלול במחיר : Dac איכותי של ניים,סטרימר ו׳ טיונר ,עם הגברה מצויינת של Naim Audio.
יש כאן חבילה טובה,במחיר טוב....וזה יעבוד יפה עם הרמקולים שלך(אורי ציין כי שמע במינכן סט של פוקאל עם הגברה של ניים,מאותה סידרה,והתוצאה הייתה מעולה....אבל שם הרמקול היה לדעתי מעל זה שלך ומגבר הכח היה אחד מעל ה 250 שהצעתי כאן.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לא הבנת שאין לי את הרמקול הזה?
היה לי לתקופה קצרה.
מה קשור רמת הרמקול לקושי להניע אותו?
לדעתי ה 1038 דורש מגבר חזק מהסקאלה.
ואתה באמת נשמע כמו פרסומת אינסופית לניים, באמת חלאס.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
http://www.ebay.com/itm/Devialet-D-..._Audio_Amplifiers_Preamps&hash=item20ce7873ef

PELO בבקשה.
שמעת את השילוב כבר. אתה יודע שאני צודק :)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אתה היית קונה אותו בלי לשמוע?
במחיר הזה יש הרבה אופציות ביד שניה.
אישית הפסקתי להאמין שמישהו המציא את הגלגל ועושה משהו יוצא מן הכלל טוב מאחרים ובמחיר זול יותר.
למעניין למה אין יבואן בארץ למגבר הזה - היה מעניין להשוות.

pelo911

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תעשה לי תקציר מנהלים ל 14 עמוד, מה התקציב שלך עכשיו למגבר + DAC ?
או במילים אחרות לאלק' ?

8-10K$

DEVIALET , לא הצלחתי להבין איך מגבר כזה קטן וקל , משולב עם הכל ביחד
יכול להשמע טוב כמו מגברים כבדים ומאסיביים כמו טנק
מוזר מאוד , מעניין אם המוצר הזה באמת טוב כמו הביקורות עליו.

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
לדעתי לא כדאי לך לותר על המוזיקליות והורסטיליות, שיתנו לך הפרה N172XS ומגבר כח של ניים250.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני שמעתי אותו.
כן. הוא שווה את זה.
ואגב, אתה שמעת אותו ב CES לפי מה שאמרת.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אתה היית קונה אותו בלי לשמוע?
במחיר הזה יש הרבה אופציות ביד שניה.
אישית הפסקתי להאמין שמישהו המציא את הגלגל ועושה משהו יוצא מן הכלל טוב מאחרים ובמחיר זול יותר.
למעניין למה אין יבואן בארץ למגבר הזה - היה מעניין להשוות.

א. הוא יכול לשמוע אותו בארה"ב בכל מיני מקומות בלי בעיה.

ב.יש יבואן בארץ. כהנא אודיו . אני לא מכיר אותו אבל אשמח שנעשה איתו השוואה. אני מבטיח לך שהוא נותן בראש.

pelo911

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
עדכון:

Plinius SA-103
אחרי שכבר סגרתי עם המוכר את כל הפרטים , הוא שלח לי קבלה לתשלום בפייפל
ואז התחרט , החליט לשמור את המגבר לעצמו !!!!
איזה באסה !
עד שמצאתי מגבר חזק , CLASS A

עכשיו שוב חוזרים לחפש
PARASOUND JC1 , מונובלוקים
מצב מצויין
מחיר 4300$

כדאי לקנות?
DAC משולב עם PRE
לדוגמה BENCHMARK HDR
יעשה את העבודה או שחייב גם קדם מגבר יעודי?
(לא הבנתי למה בעצם צריך גם DAC וגם PRE חיצוני יעודי בנפרד?! )

סורי על כל הבלאגן שאני עושה כאן בשרשור הזה
:O

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
המונובלוקים של פאראסאונד מדהימים. שמעתי אותם מניעים B&W מהסדרה הבכירה. חזקים ומפורטים. המחיר גם נוח (לא יודע כמה מתווסף למשלוח ומיסים). בהרגשה שלי זאת הגברה שיכולה להניע כל רמקול שקיים היום ושאולי יהיה לך גם בעתיד.

לגבי שימוש בדאק משולב פרה בלי פרה נפרד - לפעמים עובד ולפעמים לא. לפעמים מקבלים גיין נמוך וצליל קצת אנמי. לפעמים עובד מצויין. בטוח שלא תקבל את מה שיכול לתת לך פרה מנורות נפרד , למשל. אם אתה בעד צליל נקי ומפורט מאד אבל טיפה יבש הבנצ'מרק הזה יכול להיות בחירה טובה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור