מגבר Focal Electra 1038 Be , הגיעו אליי היום אחרי המתנה ארוכה - אשמח לקבל עזרה

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0

http://www.focal.com/en/home-audio-loud ... 038-be.php

קניתי את הזוג הזה בלי לשמוע או לראות אותם
רק עפ"י ביקורות שקראתי
מקווה שלא עשיתי טעות (לפי דעתי אין סיכוי)
(אני גר בארה"ב)

קניתי ישירות מהיצרן , במחיר מעולה
אם מישהו כאן מעוניין לרכוש כל דגם של היצרן הוא מוזמן לשלוח אליי אימייל , מבטיח למכור במחיר הכי זול שאפשר למצוא.

כל העולם הזה של אודיו יוקרתי חדש לי
כל מה שאני יודע זה שאני מאוד מאוד אוהב את זה , אחרי שיצא לי להקשיב כמה שעות לרמקולים של B&W 802

אני מבולבל מאוד כי אני לא מבין בתחום הזה כמעט כלום , קראתי רק ביקורות אונליין וביחס למחיר חשבתי שאלו הרמקולים הכי טובים שיש.
[FONT=Arial, Arial (Hebrew), Verdana, sans-serif, Helvetica]הם עלו לי הרבה הרבה פחות מהמחיר הרשמי כאן בארה"ב[/FONT]

[TR][TD="colspan: 2"]

אשמח לדעת מהיכן או מאיזה מקור קבלת אותם במחיר שנמוך בהרבה מהמחיר לצרכן(retail price) באמריקה....אולי גם אני אקנה משם ,בשביל למכור בארץ הקודש.....כל זה רק בתנאי שלא תגלה לחברה בישראל מאיפוא רכשת אותם......

pelo911

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום,
אם אתה יכול , לך על ה- HEGEL 300.
אוכל את כל האופציות האחרות שהעלת, "בלי מלח". משמעותית יותר טוב.

תגיד אתה עשית השוואה בין כל המכשירים שהוזכרו שאתה יוצא בתגובה כזו ?

גם אני לא חושב שמגבר משולב HEGEL 300 , לא יתן ביצועים כמו מגבר יעודי
אבל מה אני מבין?! אולי אני טועה.

לא הסתדר בסוף הרכישה של INT-150
הבחור כבר מכר למישהו אחר.

Plinius SA-103
יש לי אפשרות לרכוש , זה דגם CLASS A
בן שנה וחצי
מחיר 4000$

אתה ממליץ?

והשאלה הכי חשובה:
אם אני קונה מגבר , לא משולב
אני חייב לקנות גם PRE
או שאני יכול לקנות רק DAC , יש המון דגמים שיש להם גם אפשרות של PRE מובנית .

MODWRIGHT KWI200 , יש ביקורות מעולות עליו
אומרים שהוא נשמע מאוד קרוב ל-TUBE

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אין כזה דבר "חייב".
אבל באודיו כמו בכל דבר הכסף הולך לאנשהו.
תקנה DAC עם PRE תקבל מוצר שהכסף מתחלק בו בין שניהם.

בקיצור אני לא אתחיל להסביר אתה נשמע כמו בחור חכם מספיק להבין לאן זה הולך.

pelo911

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אין כזה דבר "חייב".
אבל באודיו כמו בכל דבר הכסף הולך לאנשהו.
תקנה DAC עם PRE תקבל מוצר שהכסף מתחלק בו בין שניהם.

בקיצור אני לא אתחיל להסביר אתה נשמע כמו בחור חכם מספיק להבין לאן זה הולך.

:(

אוי לא

אז צריך עכשיו לחפש קדם מגבר מתאים וגם לחפש DAC מתאים
פשששש
זה מסובך מאוד.

על מה אתה ממליץ?

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
אני חושב שהיה לך הרבה פחות כאב ראש אם היית משקיע עשירית מהתקציב בכרטיס טיסה לCES אפילו,
סתם בשביל לקבל רושם כללי של מה שאתה מחפש ועל הדרך אולי להתרשם מאיזה מוצר או שניים.

בתאכלס, אתה בתחילת הדרך עם רמקול מצוין, אם אני הייתי במקומך הייתי סוגר פינה בצורה מצוינת עם ההגל 300.
הטכנולוגיה מתפתחת, ואני לא חושב שמגבר משולב DAC איכותי זה משהו "גס" היום.

חוץ מזה, אתה מתקשה לבחור אינטגרייטד, אז אתה רוצה להתעסק עם פרה-פאוור-דאק בנפרד...? בחיאת דינאק, תמצא נק' התחלה "רכה" יחסית, המינימום שאתה צריך לחפש זה אינטגרייטד עם דאק בנפרד... אחר כך תתפתח משם כשתשמע ותדע להכיר את הטעם שלך.

pelo911

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני חושב שהיה לך הרבה פחות כאב ראש אם היית משקיע עשירית מהתקציב בכרטיס טיסה לCES אפילו,
סתם בשביל לקבל רושם כללי של מה שאתה מחפש ועל הדרך אולי להתרשם מאיזה מוצר או שניים.

בתאכלס, אתה בתחילת הדרך עם רמקול מצוין, אם אני הייתי במקומך הייתי סוגר פינה בצורה מצוינת עם ההגל 300.
הטכנולוגיה מתפתחת, ואני לא חושב שמגבר משולב DAC איכותי זה משהו "גס" היום.

חוץ מזה, אתה מתקשה לבחור אינטגרייטד, אז אתה רוצה להתעסק עם פרה-פאוור-דאק בנפרד...? בחיאת דינאק, תמצא נק' התחלה "רכה" יחסית, המינימום שאתה צריך לחפש זה אינטגרייטד עם דאק בנפרד... אחר כך תתפתח משם כשתשמע ותדע להכיר את הטעם שלך.

הייתי דווקא ב-CES
היו שם את הרמקולים שלי בצבע לבן , מדהימים!
הצטערתי שלא קניתי גם צבע לבן
חיברו אותם שם למגבר משולב יקר נורא , 16,000$ DEVIALET

בחדר ליד ניגנו FOCAL DIABLO עם סאב ענקי גם של FOCAL
מוזיקה אלקטרונית , פשוט מדהים!!! חוויה אמיתית - רמקול מדוייק ומהיר כל כך!

דיברתי עם אנשים , גם עם החבר'ה מישראל של חברת מורל
גם עם החבר'ה של FOCAL
גם עם אנשים של PASS LABS

כולם כמוכם אמרו לי אותם דברים
לנסוע ולהקשיב לכמה שיותר מגברים ביחד עם הרמקולים שלי
לקנות כבלים איכותיים , שזה נורא חשוב

אבל מה אני יעשה שאין לי אפשרות לעשות את זה?!
לא מצאתי אף דילר בעיר שלי שמוכן לתת DEMO , וגם אין דילרים כאן בכלל של אף יצרן מתבקש.
ולסחוב את הרמקולים שלי ולנסוע ברחבי ארה"ב , נראה לי הזוי - מה גם שאין לי זמן לזה.
לכן נותר לי להמר וללמוד מנסיון של אנשים אחרים , וגם ללמוד הרבה על התחום המרתק "על הדרך"

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אם מדברים על אייכות אז זה המינימום הנדרש לדעתי.
http://app.audiogon.com/listings/so...r-2013-01-01-integrateds-60016-des-plaines-il
כמובן שקדם ומגבר נפרדים יהיו טובים יותר אבל גם יקרים יותר.
אתה צריך להחליט מה הכיוון שלך, אם אתה רוצה אייכות ולא רק כח זה לא יהיה זול, כי הרמקול הזה דורש כוח.

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
ה Dac של Naim Audio הוא משובח ויתן לך תמונת צליל תלת מימדית..וגם שמירה מדוייקת על מקצב וטמפו...ביחד עם אחיזה הדוקה בבסים.מכשיר מעולה.
יחסית לדאקים אודיופיליים הוא לא יקר(יחסית),...אני משער שבארה״ב הוא אמור לעלות בסביבות 4000$,בארץ הקודש מחירו 16000 ש״ח כולל מע״מ .

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
ב CES ניים אודיו (חברה בריטית ותיקה בתחום), הכריזה על מוצר חדש שמשלב Dac וקדם מגבר(preamp),עם מגבר אוזניות איכותי ביחד,אני מניח שבאמריקה יעלה בסביבות $ 2000 עד 2500$,בישראל כ 9000 ש״ח כולל מע״מ.
ניתן להשתמש בו בצרוף למגבר כח של Naim ,שעד היום מחירם נע בין 2000$ ל 30 אלף $(Nap500) ,באמריקה,וכים הוכרז על מגבר כח קומפקטי -Nap 100, מחירו צפוי להיות בארהב כ 1000 $ ,וארץ הקודש כ4500 ש״ח .

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
שלום,
אם אתה יכול , לך על ה- HEGEL 300.
אוכל את כל האופציות האחרות שהעלת, "בלי מלח". משמעותית יותר טוב.

הגדר מהו מחיר סביר בעיניך לכבלים...

מצטרף לשאלתו של יגאל לסרי, איפה בדיוק השוות בין המגברים?
מה הניסיון של עם חברה כמו Pass Labs? או Modwright?
לפותח הפוסט, אם אתה מעונין להתבסס על יורי המותן שנמצאים פה בשרשור לא תגיע רחוק...
אם למישהו יש המלצה מעניינת לאחר שמיעה מבוססת שיתן אותה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הDEVIALET סוגר לך את כל הפינות.
פרה מעולה
DAC מעולה
מגבר מעולה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
ב CES ניים אודיו (חברה בריטית ותיקה בתחום), הכריזה על מוצר חדש שמשלב Dac וקדם מגבר(preamp),עם מגבר אוזניות איכותי ביחד,אני מניח שבאמריקה יעלה בסביבות $ 2000 עד 2500$,בישראל כ 9000 ש״ח כולל מע״מ.
ניתן להשתמש בו בצרוף למגבר כח של Naim ,שעד היום מחירם נע בין 2000$ ל 30 אלף $(Nap500) ,באמריקה,וכים הוכרז על מגבר כח קומפקטי -Nap 100, מחירו צפוי להיות בארהב כ 1000 $ ,וארץ הקודש כ4500 ש״ח .
אתה ניסית לחבר פעם naim לפוקאל 1038?
איזה מהם הזיז כמו שצריך את הרמקול הזה?
קדם ודאק באותו מכשיר בתקציב הנתון יביא לדעתי תוצאה לא טובה.

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום רוזי.....ניים ופוקאל. הן כבר מספר שנים חברות אחיות....מכל מקום שמעתי על אנשים שחיברו ניים לרמקולים של פוקאל וקבלו תוצאות יפות...המגברים של ניים בהתאם למחירם הם מאד טולרנטים לעכבה של רמקול והם עובדים מצויין עם מיגוון רחב של רמקולים....כל הסידרה ש מ Nap 250, Nap300 ,Nap 500, תעבוד יפה עם כל רמקול אודיופילי... אני מעריך שה250 עולה באמריקה כ 5000 $... בישראל כ 20% יותר ...
סידרת המגברים הנ״ל היא אודיופילית לחלוטין,וכוללת לראשונה ספקי כח משובחים נפרדים הכלולים במחיר המגבר....התוצאה פנומנלית.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
רוזי בתערוכה האחרונה במינכן NAIM הציגו עם פוקאל אוטופיה גדולים וזה נשמע פצצה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כן אבל באיזה מחירים של ניים?
הוצעו פה מגברים שלהם שממש לא יזיזו את הרמקול המדובר.
במחירים של מגברי ניים שיזיזו אותו - יש הרבה אופציות.

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום רוזי....אין פה שאלה של להזיז,גם מגבר זול ולא אודיופילי שעולה 1000$ ״יזיז״ אותם מצויין ויש בחיר הזה הרבה מגברים..יש פה שאלה איזה מגבר יעשה איתם מוסיקה יפה...לדעתי אלה רמקולים שמחירם בארה״ב לפחות 6000$, ואולי אפילו הרבה יותר אני לא מעודכן במחירי פוקאל,לפי השם זה רמקול ששיך לסידרה עם טוויטר בריליום, אלה רמקולים ממש לא זולים....ולשדך לרמקול אודיופיליים כאלה מגבר שיודע ל״הזיז״ בפחות מכמה אלפי דולרים זו שגיאה קרדינלית כי אולי הוא יזיז אותם בהצלחה אבל הוא לא יעשה איתם מוסיקה.....מגברים לא יקרים מתאימים של ניים:Nap 200 שמחירו בישראל כ 14000 ש״ח....או Nap 250 שגם יותר ״חזק״ אבל בעיקר יותר מוסיקלי,ועולה עוד 10k ש״ח נוספים,והוא ממש ממש אודיופילי....אינני יודע מניין פתחת דעה על מגברי ניים שהם אינם יודעים ל״הזיז״ או מתי שמעת הגברה של ניים לאחרונה...אני מזמין אותך לביקור קצר בחנות שלי ותראה איך מגבר של ניים גם מזיז וגם עושה מוסיקה משובחת....ותודה לאורי על ההפניה לתערוכה במינכן שם הציגו פוקאל וניים ביחד....כפי שציינתי ,מדובר בחברות אחיות ומתואמות.

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
אורי שלום....תודה על ההפניה ....ולרוזי אם מגבר של ניים מנגן(מגברי ניים לא ״מזיזים״,אלא מנגנים),יפה עם Focal Utopia,ואורי שמע את השידוך בעצמו,הרי שעם ה 1038be. ינגנו לדעתי בהצלחה רבה הנאפ 200 או הנאפ 250 ,שהזכרתי קודם.ומחירם לדעתי נמוך משל הרמקולים הנ״ל .מה גם שבאופן עקרוני אני שייך לאלה שדוגלים כי המגבר אמור לעלות כמו זוג הרמקולים העיקריים במערכת או לעלות יותר מזה.,רק כך אפשר למצות מרמקול טוב את הפוטנציאל שלו ,וכך אני נוהג להדגים בחנות שלי....כמו כן אני מתנג עקרונית לדעה שמגבר צריך ל״הזיז״ רמקול,...לדעתי, מגבר צריך לנגן עם הרמקול,וזאת ,מגברי ניים עושים מצויין.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
חיברתי בעבר הגברה של naim לרמקול של פוקאל( קל להזזה מהרמקול המדובר), ואותו מגבר לא הזיז ולא ניגן
עם הרמקול ההוא.
וזה בלי קשר למחירו בארצות הברית ובארץ.
אני מבין שאתה מוכר naim, וכנראה הם מגברים טובים מאוד, אבל החיבור בין פוקאל
וניים הוא כנראה בעיקר על רקע
עסקי ולא בגלל שזה זיווג סוני חד פעמי.
כל שאמרתי שעל מנת שהזיווג יהיה טוב - נדרש מגבר מאוד יקר של ניים, ובמחירים האילו יש הרבה אופציות,
ואני אישית יעדיף accuphase על פני ניים כשמדובר בפוקאל.

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
א.אורי שמע את הצירוף של פוקאל עם הגברה של ניים ,ואין סיבה שלא נאמין לדבריו כי השילוב נשמע ״פצצה״, ...אורי לא חשוד כבעל אינטרסים מסחריים עם חברת Naim.
ב.אינני יודע איזה מגבר של Naim שמעת ,ומי אירגן את ההדגמה,ובאיזה כבל רמקול נעשה שימוש....מגברי ניים עובדים בצורה נכונה ומיטבית עם הכבל של ניים( nacA5),...מגברי ניים ידועים כטולרנטיים מאד לרמקולים רבים ולא צריך יותר מנאפ 200 או נאפ 250, כדי לנגן עם רמקולים ברמות גבוהות...לא ברור לי לאיזה מגברים לא יקרים(או פחות יקרים מניים),התכוונת כאשר אמרת שאפשר להזיז 1038be בזול או במחיר ״לא יקר״.לדעתי אסור ל״הזיז״ רמקולים כאלה במגבר שעולה פחות ממחיר הרמקולים...זהו כלל אצבע שהוכיח את עצמו....ואני תמיד מעדיף מגבר שמנגן עם הרמקולים ולא מזיז אותם....לדעתי הרמקולים של השואל עולים באמריקה לא פחות מ Nap 250,ז״א. לפחות 5000$.ונאפ 250 ינגן עם ה 1038be מצויין.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור