ES8000 '55 -כמה שאלות לפני קניית ה

MOTIX

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
...איכות מצויינת, הפיצ'רים של השליטה קולית וזיהוי הפנים פחות עניינו אותי, שלום לכולם .ES8000 55שליטה מהסמארטפון, הדפדפן, תמונה בממיר, המרה לתלת מימד הייתי ב2 חנויות וראיתי את ה ,allshare ועוד... אלא יותר התלת מימד, אפשרות mkv נראה ממש מצויין, תמיכה בקבצי fullhdמה זה אומר? מה ההבדלים ביניהם ומה יותר כדאי?

מה אתם חושבים? שעדיף לא להתעסק עם האפשרות השניה. כולל אפליקציות והשניה- לא רשמית לשנה בלי תמיכה עברית. ההפרש ביניהם הוא 2500 שקל. אני הבנתע מהמוכר 1. יש 2 אפשרויות קנייה לטלוויזיה, הראשונה - רשמית של סמליין עם 3 שנים אחריות שכוללת תמיכה עברית מוחלטת לשאלות אחרות יש לי כמה שאלות לגבי הטלוויזיה )עברתי על חוברת ההוראות של הטלוויזיה לפני שכתבתי כאן ומצאתי תשובות

לאחר קריאה של הביקורת החדשה פה באתר, הבנתי שהמסך הזה "לא פראייר" ;-[ )מצויינת, הזוי כמה שזה נראה טוב(, ה .un ua ,3. הטלוויזיה מגיעה עם הדבר/יצור הבא:

2. יש כמה דגמים לטלוויזיה הזאת [[url]http://www.hometheater.co.il/images/art[/url] ... .JPG[/img אוכל

אוניברסלי? מה התפקיד שלו? לא הבנתי כ"כ מהמאמר. זה גורם לשלט לשלוט על הממיר ועל עוד מוצרים? במה זה שונה משלט usb או בלוריי מלאים. אם אחבר הארדיסק חיצונ. דרך ,mkv 3 שיורדים בקובץd 3 אמיתי? 5. יש לי מקורות להורדת סרטיdנותן רק תצוגה לפלאפון, או שהוא פותח אפליקציה

9. האם כל הזמן נוספות אפליקציות ישראליות ולועזיות חדשות או שזה לא משתנה?

האם זה חרטא? יש לי 42 של פיליפס בחדר והיה לה עדכון רק פעם אחת... 8. כל כמה זמן הטלוויזיה מקבלת עדכון מהאינטרנט?

מהמאמר. 7. האם יש מדריכים לכיול הטלוויזיה הזאת? רשימה של הגדרות או משהו כי אין לי מושג בזה והבנתי שחייב לכייל אותה

האם חסר משהו? היא באמת מגיעה עם בלוריי? אמרו לי בחנות שהיא מגיעה עם 4 זוגות משקפיים, 5 סרטי בלוריי, מקלדת אלחוטית של סמסונג ובלוריי של סמסומג. 6. עם מה הטלוויזיה מגיעה בדיוק?

לצפות בהם באיכות טובה ולראות ב MHL micro hdmi שאפשר לשלוח הודעות דרך המסך(? ניתן לראות קבצים אם מחברים אותו 10. יש לכולנו במשפח. פלאפון גלקסי. החיבור) kies כמו במחשב? ששולטת על המכשיר כמו סמסונג usb תודה. אשמח אם תגיבו ותענו לשאלות.

דרך

:-)

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
וואו איזה חוסר סדרררר חחח
1 עדיף סמליין זה מוצר יקר חבל שיהיו בעיות עם יבואן מקביל
2 יש רק דגם אחד בסמליין
3 השלט ישלוט על מוצרי סמסונג למינהם כגון בלוריי וכאלה
4 אפליקציות צצות כל שבוע
5 יש עדכונים שוטפים בכל המסכים החדשים שמחוברים לרשת
6תשתמש בעיניים שלך לכיול המסך - אם עדיין לא הגעת לתמונה הרצויה כנראה שזה לא המסך בשבילך תנסה יצרן אחר
7היא מגיע עם מה שבמבצע באותו רגע שאתה קונה
8אפשר לראות את התוכן של הסלולר על המסך (במכשירים תומכים בלבד!) לגבי השליחת הודעות דרך ממשק משתמש על המסך כנראה שיקרה מתי שהו לא יודע אם זה אקטואלי כרגע

9 למה לעזזל לקנות LED שיש לך פלאזמות מפחידות במחירים האלה חחח

סתםת סתם
תעשה חיים

MOTIX

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אחת התגובות אחי, חחח...
ישר ולעניין ;-]
תודה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור