EMM VS CARY

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יהושוע למה אתה מזלזל בכל הכותבים.
למה אתה חושב שהם לא מבינים את הנתונים הפסיכואקוסטים ?

אתה קצת מזלזל בסובבים אותך וזה פשוט לא לעניין. רבים וטובים מאיתנו למדו קראו וראו.
אשמח לדעת לעומת זאת מה ההשכלה הפורמלית שלך בתחום.

כמו כן האם עשית ניסוי עיוור? כלומר נכנסת לחדר שבו זוג רמקולים וזהו.
כאשר התנגן שיר ואינך יודע מאיזה מקור, איך זה התחיל וכו..
?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא ניתן לעשות מבחן עיוור בין פטיפון ונגן דיגיטלי. כל אדם שמאזין לפטיפון כדרך קבע יזהה את הפטיפון בפחות מ-10 שניות.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
עשית כזה מבחן?
אם לא עשית הטיעון לא תקף.
אני לא פעם נכנסתי למקומות ופשוט התיישבתי.
אגב כשקניתי את הרמקולים שלי יצאתי מאזור ההשמעה, ומי שהשמיע לי אותם השמיע לי אותם שלידם עוד רמקולים, בלי להגיד לי מחיר, דגם, חברה וכלום.
הם היו עם גרילים אז בכלל לא זיהיתי מה מנגן.
כמו כן המוזיקה כבר עבדה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
שתי האגורות שלי.

צאו ותלמדו פסיכואקוסטיקה,....

לנופף בנתונים מבלי להבין את משמעות אותם נתונים מהבחינה הפסיכואקוסטית, מבחינת השפעתם על המנגנון אוזן-מוח-רוח האנושי, זה מגוחך וילדותי.
ההתנשאות הזו לא שווה השקעה של שתי אגורות שלמות. זה הרבה יותר מדי בשביל זה.

אף אחד לא לוקח אותך בהליכה בתחום ההתנשאויות והפסקנות. בזה אתה מקום ראשון בלתי מעורער.

אז הנה, יש לך הזמנה מאורי לנפנף בפסיכואקוסטיקה שלך עד מחר.

היום אני הולך לישון.
עמיר

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
תודה על התגובות הענייניות, הנטולות פניות אישיות.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
נמר, אייל ויהושוע,
האם האבחנה החד-משמעית שלכם, לפיה פטיפון יישמע טוב יותר מ CDP תקפה לגבי כל פטיפון מול כל של CDP באותו טווח מחיר? האם, למשל, פרוג'קט ב - 2000 ש"ח יישמע משמעותית טוב יותר מ - CDP במחיר מקביל?

(יצא לי לשמוע פטיפונים יקרים וזה באמת תענוג. אבל כולם היו ברמות מחיר של יותר מ - 10K ש"ח).

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הם כבר כתבו על זה בפוסט האמת.
הם טוענים שתמיד הפטיפון בתווך המחיר ישמע יותר טוב

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר, אייל ויהושוע,
האם האבחנה החד-משמעית שלכם, לפיה פטיפון יישמע טוב יותר מ CDP תקפה לגבי כל פטיפון מול כל של CDP באותו טווח מחיר? האם, למשל, פרוג'קט ב - 2000 ש"ח יישמע משמעותית טוב יותר מ - CDP במחיר מקביל?

(יצא לי לשמוע פטיפונים יקרים וזה באמת תענוג. אבל כולם היו ברמות מחיר של יותר מ - 10K ש"ח).
לא יודע מה דעתם , אבל אם זה פטיפון טוב , ןמכוון היטב אז כן . אבל אם זה איזשהו פטיפון יפני עם פלטה מתנדנדת, ועם זרוע מעפנה ו.... (you get the picture (lol)) אזי נראה לי שהדיסק יצליח.
ד"א המבחן שנמר דיבר עליו לגבי נגן לעומת פטיפון של לין , נעשה בכמה מועדים , בתחילת עידן הCD , כחמש שש שנים אח"כ , וכמעט כול שנה שנתיים לאחר מכן .
במבחן הראשון הם גם עשו מבחן של מערכת פשוטה מאוד , ומערכת בינונית
אזל"ט אזי הבינוית הייתה עם זרוע של רגה (לא זוכר את הפטיפון אבל אין הרבה שמשודכת להם זרוע של רגה )והיא הייתה בסדר . זו עם פטיפון יפני נראתה להם פחות טובה מCDP יקר (1000 ליש"ט אאל"ט מחיר של אז )
את הלין הם שמו הגד נגנים שעלו במחירו ונגד נגנים שעלו כמה אלפי שטרלינג . במבחן הראשון זה היה נוקאואט ברור מאוד
מה שכן אייל צודק לגבי הכוונון של הפטיפון , ואאל"ט באחת הסקירות שקראתי , אמרו גם שזו אחת הסיבות שהCDP הצליח כ"כ , כי הפטיפונים של רמת הבניים היו יותר טובים אם כווננו היטב , אבל אם לא ידעו איך הם נשמעו פחות טוב

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
נמר, אייל ויהושוע,

קרא שוב את אשר כתבתי.
כתבתי שזה נשמע כך לאוזניי בלבד.
הפטפון הנוכחי שלי לבד, עם זרוע אבל ללא ראש וללא פונו סטייג' עלה מעל 10,000 ₪. הפטפון הקודם שלי, כולל זרוע וראש, עלה פחות מ- 10,000 ₪.
השוויתי אותם למערכות דיגיטאליות בעלות של סדר גודל זהה לעלות המערכת האנלוגית.
עד היום לא נתקלתי במערכת דיגיטאלית כלשהי הנשמעת טבעי כמו מערכת אנלוגית טובה-בינונית. לא טרחתי לבדוק מערכות אנלוגיות זולות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
קח אחד.
נתתי את התשובה הזו בעמודים הראשונים כאן באשכול.

אורי, זה גם בשבילך.
להלן הציטוט של מה שכתבתי באשכול הזה בעמוד 3 {נדמה לי:)}

אם הבחירה היתה בין נגן דיגיטלי ב-5K לפטיפון ב-5K הבחירה שלי היתה ללא ספק CD.
כאשר מדברים על פטיפונים יקרים הפערים מצטמצמים ומה שנותר זה הטעם האישי. אני אישית חושב שפטיפון איכותי ומושקע ולא בכסף, בהתאמה של זרוע, ראש, מגבר פונו וכבילה יהווה תחרות ראוייה גם לנגנים יוקרתיים מאוד.
י.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
OK , טל"ח .
לא זכרתי נכון, לוקח זאת חזרה :)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עשית כזה מבחן?
אם לא עשית הטיעון לא תקף.
אני לא פעם נכנסתי למקומות ופשוט התיישבתי.
אגב כשקניתי את הרמקולים שלי יצאתי מאזור ההשמעה, ומי שהשמיע לי אותם השמיע לי אותם שלידם עוד רמקולים, בלי להגיד לי מחיר, דגם, חברה וכלום.
הם היו עם גרילים אז בכלל לא זיהיתי מה מנגן.
כמו כן המוזיקה כבר עבדה.

בוודאי שעשיתי.

בין מישל טכנודק לנגן דיגיטלי של רוטל.
בין נוטינגהם {שלי} לנגנים שונים {קארי, EMM, מטרונום ועוד משהו כמו 30 נגנים}.
בין RPM 5 לאוריגנל, שינדאק, רוטל, מרנץ, יוניסון ריסרץ' ועוד כמה.
בין RPM1 למקרו מגה, ועוד כמה שהיו אצלי באותה תקופה.
בין- מישל ג'ירו ונגן של יוניסון ריסרץ' ועוד כמה שאני כבר לא זוכר.

זה מספיק לדעתך?:)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אבל אמרת שאי אפשר לעשות מבחן עיוור...

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
4K.

תמונות מצורפות

• 4K.JPG
    4K.JPG
    KB 20.2 · צפיות: 442

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
חרטטנים בלירה

"לנופף בנתונים מבלי להבין את משמעות אותם נתונים מהבחינה הפסיכואקוסטית, מבחינת השפעתם על המנגנון אוזן-מוח-רוח האנושי, זה מגוחך וילדותי"

פששששש.
אז הגענו למילת הקסם : פסיכואקוסטיקה

וואלה- אתם מדעני אטום. בעלי ידע מדהים שצריך המון שנות מחקר(רק אחר אפשר בכלל להתחיל לעשות "מחקר" על איזה סידי מנגן טוב כמו תקליט) כדי לדעת מה זה פסיכואקוסטיקה ורק אחר נוכל להמשיך להתדיין
וזה עוד לפני שבכלל נגענו בידע המדהים שיש לאנשים כאן על מנגנון אוזן-מוח, שלא לדבר על הרוח האנושית.
מה עם רוח הקודש- גם נכנס כאן?
חרטטנים

אריה

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
פסיכואקוסטיקה

פטיפון נשמע יותר טוב מנגן דיגיטלי, אני לא מסוגל לשמוע מוסיקה מפטיפון בגלל רעשי רקע (לא שמעתי פטיפון ללא רעשי רקע).
באחת השבתות התארחתי אצל נמר ושמענו מוסיקה מהפטפון. נמר שישב מולי ראה עוית קופצת על פני כל פעם שנשמע HISSS מהמערכת.

אם תרצו - פסיכואקוסטיקה במיטבה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אריה.

האמת היא שפחדתי לשים לך תקליט יותר מלוכלך. אם עם תקליט שהוא יחסית נקי ראיתי את העוית תקליט מלוכלך היה עלול לחשוף תגובות חמורות יותר.:D

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
פטיפון נשמע יותר טוב מנגן דיגיטלי, אני לא מסוגל לשמוע מוסיקה מפטיפון בגלל רעשי רקע (לא שמעתי פטיפון ללא רעשי רקע).
באחת השבתות התארחתי אצל נמר ושמענו מוסיקה מהפטפון. נמר שישב מולי ראה עוית קופצת על פני כל פעם שנשמע HISSS מהמערכת.

אם תרצו - פסיכואקוסטיקה במיטבה.

אני באמת הייתי מרחם עליך אילוליה העובדה שאני מאמין שנמר לא קונה תקליטים תוצרת הארץ , ואני מניח שהוא בוודאי מנקה אותם לפני השמעה (lol) ועד כמה שאני זוכר דיסקים של חברות נחשבות , גם ללא ניקוי (לא הייתה לי מכונת ניקוי אף פעם ) , לא שומעים HISSSSSSSS (lol)

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
"לנופף בנתונים מבלי להבין את משמעות אותם נתונים מהבחינה הפסיכואקוסטית, מבחינת השפעתם על המנגנון אוזן-מוח-רוח האנושי, זה מגוחך וילדותי"

פששששש.
אז הגענו למילת הקסם : פסיכואקוסטיקה

וואלה- אתם מדעני אטום. בעלי ידע מדהים שצריך המון שנות מחקר(רק אחר אפשר בכלל להתחיל לעשות "מחקר" על איזה סידי מנגן טוב כמו תקליט) כדי לדעת מה זה פסיכואקוסטיקה ורק אחר נוכל להמשיך להתדיין
וזה עוד לפני שבכלל נגענו בידע המדהים שיש לאנשים כאן על מנגנון אוזן-מוח, שלא לדבר על הרוח האנושית.
מה עם רוח הקודש- גם נכנס כאן?
חרטטנים
(lol)(lol)(lol)(lol)(lol)(lol)(lol)(lol)
הייתי רק שמח אם לאור העובדה שמדובר באדם אחד , היית משתמש בלשון יחיד ולא רבים . לך תידע אנשים עוד עלולים לחשוב שכולנו חרטטנים (lol)(lol)
אשמח מאוד אם תתקן את הפוסט שלך בהתאם

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור