Deep Purple - הגיעו הרמקולים סוף סוף.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
Yo! נראה סוף! באמת! אחלה צבע גם!
תתחדש ותהנה כול הזמן!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מדהים תתחדש, איזה צבע יפה, אני בטוח שנשמע פגז ובטח ישמע טוב יותר אחרי ה BRAKIN

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
לפני כשבוע ביקרתי אצל גיא , ישבנו על כוס בירה , ושמענו מוזיקה טובה (לפני ההגעה של המגיקו)

בחדר של גיא קורה משהו קסום , וזה לא משנה אז זה היה דרך המקור הדיגיטלי או האנלוגי , זה פשוט נשמע רגוע ולא מתאמץ , ברמה שאתה רוצה לשמוע עוד ועוד , מעבר לזה שיש לגיא טעם משובח במוזיקה ו"על הדרך" הכרתי גם אומנים ואלבומים חדשים שלא נחשפתי אליהם , תודה גיא על הכנסת האורחים , שמחתי להכיר , אני מבטיח להזמין אותך אליי בקרוב ..

לגבי הסטאפ החדש , שמעתי אותו אצל ערן מרעננה יחד עם הלקסמן והם נשמעו נהדר , אני חושב שהחלל שלך יעשה להם רק טוב , מעבר לזה הם נראים "WOW" בסגול

מעניין לשמוע איך אתה חווה את תהליך הברייק אין (אני תמיד קונה יד 2) , ומעניין אותי לדעת איך זה נשמע בהתחלה האם זה לא מדויק\מרוח\לא פאנצי\בהיר או כהה ומעניין לראות איך הצליל ישתנה עם הזמן וכמה זמן זה ייקח , שתף אותנו בתהליך ..

בכל מקרה , שיהיה המון בהצלחה איש יקר :כל-הכבוד::כל-הכבוד::כל-הכבוד:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תתחדש ותהנה מהרכישה, הצבע גם מוצא חן בעיני :כל-הכבוד:.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
מהמם! תתחדש(ורד)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תודה רבה למברכים, לגבי הצבע...ברגע שערן פתח את פלטת הצבעים של הייצרן ידעתי שזה הצבע, תואם לאחד האגרטלים ברקע. ;)

מחכה לסיים את תהליך ההרצה ולהנות מהיתרונות שהרמקול מביא עימו.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
יפייפיים! תתחדש ותהנה (ורד)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תתחדש חביבי. רמקול נפלא והצבע מיוחד מאוד.
נראה מעולה, שבוע הבא אני בא לשמוע!

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
Deep Purple ,
שששששש....
(מה עם התמלוגים ,לאיין פייס,רוג'ר גלובר,ריצ'י בלקמור,איין גיליאן,וג'ון לורד,ז"ל),
רמקולים
נהדרים,
תתחדש.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
עזוב את הרמקולים כרמקולים......הסלון.....הסלון נראה יפה איתם!!!

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
גיא,התמונות שוות אלף מילים:פשוט הורססס.:כל-הכבוד:מאחל הרבה בריות ונחת מהדיירים החדשים. ממתינים לכתבה הנרחבת עם הרשמים הראשוניים.

jcdenton

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
3
תתחדש גיא, נראים נפלא.

ד"א הרמקולים ישמעו במיטבם לאחר הרצה של כמה מאות שעות, אבל כל יום ישמע יותר טוב מקודמו..זה מניסיון עם רמקולים אחרים של מג'יקו (מתאר לעצמי שתופס גם לחברות אחרות)

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
שמע ...
אם האשה כעסה על המחיר...
הצבע לבטח החזיר לה את החיוך.
: -)

תאווה לעיניים.
מן הסתם שבעתיים לאוזניים.
תתחדש.

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
תתחדש ותהנה!
הם נראים מדהים, בטוח שגם נשמעים כך.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
אגב, כמה זמן (בערך) 'ברייק' לרמקול כזה.
החברה או ערן, נתנו הערכה?

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
אגב, כמה זמן (בערך) 'ברייק' לרמקול כזה.
החברה או ערן, נתנו הערכה?

כמה מאות טובות.
בדומה ליחידות קרמיות, יחידות המג׳יקו הן מהמשפחה הקשה ואלו יחידות שלרוב נושאות תקופת break in ארוכה יחסית.
מה לעשות, דברים טובים לוקחים זמן. :D

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
תתחדש גיא. ברכות!!
רמקול משובך בהחלט מיצרן עם יכולות על. שמעתי דגמים מכל הסדרות שלהם למעט ה-A האחרונה. ה-Q7 וה-M6 רמקולים עם יכולות מטמטמות. ערן מוציא מסדרת ה-S תוצאות נפלאות.
תהנה חבר.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
וואו כמה שהם יפים, תתחדש ותהנה.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
שוב תודה לשלל המאחלים והמברכים.
ע"פ המידע שנמסר לי מערן, מדובר בכ 300 שעות הרצה, לרמקול הקודם לקח 100+ שעות להגיע לסאונד טוב ויותר מזה כדי להיות במיטבו, במקרה של מג'יקו הסיפור יהיה ארוך יותר.

הוויסינג והסאונד שונים מאלו שהורגלתי, זוגתי (זו שמבחינה בהבדל בין כבלים וקונקטורים שונים) העירה בנוגע לאמור ושאלה אם הכבילה הנוכחית תואמת לרמקול :D, הסברתי שאין שום בעיה בנושא ונצטרך להתאזר בסבלנות עד שהדרייברים יפתחו.

נכון לעכשיו מדובר בסאונד מאוד רזולטיבי ולשמחתי הרבה לא מהסוג המציק (היה לי חשש שבהרצה הטוויטר עלול להראות סימני חריפות), מיד צלול וניטראלי עם באס מאוד מהיר, הביצוע הכולל עדיין רחוק מהיכולות האמיתיות של הרמקול כפי שאני מכיר אותו - במקרה זה אין קיצור דרך בהרצה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור