coreavc vs. ffdshow

adi30

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אהלן חברה,
יש למישהו המלצה מה עדיף, coreavc או ffdshow?
ל coreavc יש אופציה שנקראת CUDA שעל ידי סימון ניתן להעביר את כח העיבוד ל GPU של כרטיס המסך ולא ע"י המעבד של מחשב עצמו.
עד היום השתמשתי ב FFDSHOW כדי לראות סרטי HD אבל הבחנתי במהלך הסרט ב"קפיצות" קטנות בוידאו (לא ב AUDIO), לאחר התקנה ושימוש ב COREAVC אני עדיין מבחין בקפיצות קטנות כאלה בוידאו.
1. יש לכם מושג למה יש קפיצות בוידאו? יש לציין שיש לי מחשב די חדש, כרטיס מסך ASUS9400GT עם יציאת HDMI, מעבד DUAL CORE ושני ג'יגה זכרון, זה מחשב מהשנה האחרונה.
2. איזה מקודד עדיף לסרטי HD? מקודד coreavc או ffdshow?

תודה,

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יש עדיפות לתוכנה שיודעת להשתמש בכוח העיבוד הייעודי של כרטיס המסך.
באיזה סוגי קבצים אתה מבחין בקפיצות?

adi30

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה ליאור,
יש לך מושג למה יש "קפיצות" בסרטי HD? יכול להיות בגלל שהמעבד לא עומד בעומס? (למרות שיש לי מעבד שלא אמורה להיות איתו בעיה)
הקפיצות הן בכל סרטי ה HD, בפורמט MKV, גם ב 720 וגם ב 1080, לפירוט טוב יותר של סוג הקובץ אני צריך להיות בבית. הקפיצות מובחנות בעיקר כשיש שוטים של המצלמה כאשר היא נעה מצד לצד, ז"א לונג שוט משמאל לימין או ההפך.
תודה,

נערך לאחרונה ב:

yovav

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
באיזה תוכנה אתה משתמש לצפייה?

adi30

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אני משתמש ב BSPLAYER, למרות שעכשיו חזרתי בחזרה ל FFDSHOW, אחרי שהתקנתי את הדרייברים האחרונים של NVIDIA ובשימוש עם COREAVC הסרטים היו נתקעים לי במהלך הצפיה

geblig

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
אולי זה פשוט jaddering?

adi30

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
סליחה על הבורות, אבל מה זה jaddering?

idoamrani

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אתה צריך להיכנס למאפיינים של ה-FFDSHOW .
שם יש לך אפשרויות של שינויים ,הוספה וגריעת קודקים.
אתה אמור לחפש את H264/AVC .(אצלי זה הראשון).
ולסמן אותו כ disable.

זו תשובה שראיתי באחד הפורומים

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור