Consensus Audio Lightning SE...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
http://www.consensusaudio.com/englisch/downloads/Lightning-SE-review-HIFI&records-03-2008.pdf

The Consensus Lightning SE are aesthetically pleasing acoustic objects, that, in my opinion, perfectly reflect the passion of their developer. With their emotional sound, the SE push the musicians into the room and deliver exciting sound above and beyond every musical style – and that for a great price, especially in view of the construction, beauty of the design and the acoustic reasons cited above. Combined with a good amplifier, these Austrian loudspeakers will provide you with many years of musical inspiration and listening pleasure

הביקורת משבחת :).

תומר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
וואלה. איזה יופי.

תודה תומר, עשה אותי מאושר לקרוא את זה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יש לציין שההמלצות הן לקחת את הרמקול עם הספייקים המשודרגים {בתוספת תשלום}.

מדובר בספייקים מיוחדים שמאפשרים בחירה של רכות הבסיס עליו יושב העוקצן עצמו.
כל בסיס עשוי מסוג עץ שונה {צפיפות שונה} ומיקומם {קדימה אחורה} משפיע על אופי הרמקול.

בנוסף מומלץ לרכוש את כבל הרמקול שלהם שלטענת המהנדס הוא המתאים ביותר עבורם.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
בנוסף מומלץ לרכוש את כבל הרמקול שלהם שלטענת המהנדס הוא המתאים ביותר עבורם.

נמר Consensus מתמחה ביצור רמקול, ולא הייתי מסתמך על מה שהם אומרים, זה נשמע יותר כמו גימיק שיווקי שיכניס עוד קצת כסף לחברה:) כבלים קונים לפי טעם אישי בלבד, ועדיף לנסות כמה חברות כדי לקבל אינדיקציה מה טעמך.
אין זה אומר שהכבל שלהם לא ימצא חן בעיינך הכל יכול להיות.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עדיין העדפתי לרכוש גם את הכבל שלהם. הכי הרבה יהיה לי רזרבי.

כשאקבל את הרמקול והכבל אבחן אותו מול הלימיטד אדישן XLO ואחליט סופית מי מהם ימכר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור