CONSENSUS AUDIO ENGINEERING

מצב
הנושא נעול.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
יכול להיות שאצלי השתבש משהו בראש (אולי בגלל המצות),
אצלך זה כבר לא יכול לקרות.
שמור על המקלדת.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
הגזמתם

נמר הציע לכל העולם, לפחות לכל היבואנים שאני מכיר, לייבא את הרמקול.

באשר לי, ההחלטה שלי התקבלה על סמך סשן של 4 שעות עם ציוד שאני מכיר כמו כף ידי (או תנוך אוזני) ומוזיקה שהבאתי. אין שיטה טובה יותר.

אולי הקדמתי יבואן אחר, אולי אף אחד אחר לא היה מרים את הכפפה, לא יודע - אבל לכל היבואנים האחרים היתה האופציה.

חשבתי שיעניין את חברי הפורום לדעת שיש יבואן למוצר ושיהיה איפה לשמוע אותו בארץ. זאת הסיבה היחידה ששמתי את ההודעה שלי. ממש מגוחך לחשוב שמוצר כזה ימכר או יקבל "דחיפה" בגלל שכתבו עליו פה בפורום - איפה אתם חיים רבותי?

בכל אופן, אני מוחק את המודעה שלי ולא אעדכן יותר בפורום זה שום מידע לגבי המוצר הנ"ל- והיה ויש הרבה מידע מעניין בדרך. אני לא צריך להעזר בפורום כדי לפרסם אותו, וממש לא איכפת לי אם שום מידע עליו לא יופיע כאן.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
תסלחו לי אבל כל הנ"ל מריח לי קצת התחסדות.
אני זוכר מבחן רמקולים ריצפתיים אחד, שדקה לאחר שפורסם כאן, יבואן אחד שהרמקול שלו קיבל את הציון הגבוה ביותר, יצא בפרסום מסיבי וציין מעל כל דף ברשת שזה הרמקול הזוכה, ויש מבצא לרגל הזכייה וכו' וכו'. אני חושב שזה לגיטימי ואפילו מתבקש.

לא מזמן פורסמה כאן סקירה מפרגנת לרמקול מעניין של קבאס, שמיד אחריה - וכחלק מהדיון שהתפתח בעקבותיה - היבואן או מישהו אחר כאן ציין שמחירי הרמקול בארץ נמוכים מאלו בחו"ל (שאפו ליבואן!), מן הסתם על-מנת לקדם מכירות, וגם זה בסדר גמור.

מותר ליבואן לנצל "הרמה להנחתה" לצורך יחסי ציבור וקידום מכירות, ועיני לא צרה במי שמנסה: א. להגדיל מכירות. ב. לשפר את היצע השוק בארץ.

מזכיר לכולם שנמר סיפר כבר בתחילת הדרך, שהחליט להביא את הרמקול (שמעולם לא שמע) לאחר התייעצות עם כמה חברים שהוא מעריך את דעתם, בינהם איל פור. אז כנראה שאיל כן מכיר את הרמקולים האלה, וזכותו המלאה לייבא אותם, באיזה טיימינג שהוא בוחר לעשות. זה שהוא "מנצל" לכאורה את הבאז בעקבת הרכישה של נמר, גם זה לגיטמי.
מעניין אם מישהו ירוץ לקנות בעקבות יחסי הציבור המצויינים.

(Y)
גם אני לא מוצא שום פגם בהתנהלות של איל (ולא שהוא צריך אישור שלי או של מישהו אחר...).
בפרט כאשר נמר זרק את הכפפה של ייבוא הרמקולים לאוויר.
אז מה לא בסדר שיבואן נענה ?
במי זה פוגע?

ארז

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
תגיד,
נראה לך שאנחנו מטוםטמים??

יבוא התחיל עם הזמנה של רמקולים של נמר,
הוא אמר את זה בעצמו תכלס...
התבטויות של נמר היו כל כך לא עקביות.. כולל משלוח, לא כולל משלוח..
או שאתה אומר את האמת, או שאתה שותק.
למה צריך לעבוד על כולם??

סה טו

וכמו שליאור כתב, כולם השתתפו בקידום רמקולים אלה..
פרסומת הכי טובה שהייתה הי פעם למוצר.. ועוד חינם :D
מיכאל,
למזלי אני לא מכיר כאן אף אחד לא מעורב עם אף אחד, ככה זה כשאתה גר בפרפריה למזלי
אהה ועוד משהו אני גם לא אודיופיל
וכשאני קורא ביקורת או הודעה של יבואן כזה או אחר אני לא מחפש את הפוליטיקה מאחורי ההודעה
מה הכיף לקרוא כתבה עם מילון "אבן שושן" ולחפש מה המניע של כל אחד
סתם מעייף,לא בשבילי.

חג שמח ובלי מלחמות חינם

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
אייל . נשגב מבינתי על מה אתה מתנצל ולמה אתה נסחף.
כל הכבוד לך על שאתה מעדכן את הפורום הזה וגם תעדכן בפורומים אחרים , משום שכשאתה מתערב בשרשורים ומסביר מנסיונך (ואצלך מהיכרות מעתה איתך ,למרות שאתה וודאי לא יודע מי אני זו גם השכלה). אז זה טוב ונחמד וחביב, ואילו עכשיו ,יש רצון לאחר שיקול דעת שגוי להיתנער .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
(Y)
גם אני לא מוצא שום פגם בהתנהלות של איל (ולא שהוא צריך אישור שלי או של מישהו אחר...).
בפרט כאשר נמר זרק את הכפפה של ייבוא הרמקולים לאוויר.
אז מה לא בסדר שיבואן נענה ?
במי זה פוגע?

ארז

זה לא פוגע באף אחד. אבל אם אפשר בכל זאת לחפש מה להגיד אז למה לא? אחרי הכל זה הדבר היחיד שהישראלי המכוער יודע לעשות.

בכל מקרה. כל מילה עלי, על הרמקול החדש שלי בין אם זה פרגון ובין אם זה "קטילה" תערך על ידי.

אני עם ה"אודיופילים" גמרתי. כנראה שאני אפנה את הזמן שלי לסגור כמה דברים שנשארו אצלי פתוחים.

בהצלחה אייל. בהצלחה לכולם, גם למחרחרי הריב.

אני עובר למצב שינה בכל הקשור לפורומים.(ורד)

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
האמת לא יודע מה הבעיה כאן בכלל?
לי די ברור ואני יודע שנמר מחפש רמקול הרבה זמן ובכיוון מאוד מסויים והוא רמז לי עליו לפני חודשים. הוא גם סיפר לי עם מי הוא מתייעץ- ולא היה שם יבואן אחד ברשימה.

החיפוש שלו לא נמרח על גבי אינטרנט "כמסע" – אבל מי שעוקב , קרא שהוא שמע כמה וכמה מתוך כוונה מסויימת.
בניגוד למקרים אחרים שאנחנו רואים כאן בפורומים על ימין ושמאל- די ברור שנמר הגיע להחלטה בעצמו לאחר שנדלק על הרמקול.
לא מפתיע אותי שאולי הוא נעזר בשרותי תרגום של אייל וזהו. כנראה אייל קפץ על העגלה להיות יבואן של החברה לאחר ששמע וראה שהסיכון שנמר לקח היה סיכון מחושב ואולי מוצלח.
אייל לא ייבא עד היום רמקולים אירופיים ובעלויות כאילו. לחברה הזו אין רמקולים זולים מספיק בליין כדי למכור כאן.
אז לקפוץ כאילו היה כאן איזה קטע כזה שתואר כאן- לא הייתי קופץ להסיק מסקנה כזו.
אולי זה הזמן כן לדבר על כל היבואנים שמוצאים קונה ואיתו פונים ליצרן בכדי להפך יבואנים ואחר אותו קונה כותב כאן סיפורי סבתא על כמה המוצר מדהים (לאחר שקיבל גם הנחה מהיבואן).
במקרה הזה אני משוכנע שהתהליך היה הפוך.
כל הקופצים כאן- בטח חושבים אחרת לאחר שהם היו שותפים מלאים בהוספת שמות ברנד ניים באתרים של יבואנים כאן ופרסום עלילות על אותם מוצרים.
איך אומרים בשכונה- "על ראש הגנב בוער הכובע"

floyd88

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
חוץ מלהגיד כל הכבוד על יבוא מוצרים ברמה כזו לארצנו הקטנה אין מה להגיד יותר.(Y)
ואין כאן שום בעיה עם העיתוי של היבוא והפרסום נהפוך הוא לדעתי.ישר כוח ליבואנים שמייבאים מוצרים ברמה כזו.(Y)

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0

אני עובר למצב שינה בכל הקשור לפורומים.(ורד)

חחחח
מה אתה מתרגש ??
מחרחרי ריב? אולי הם פשוט קנאים לרגע?
תהנה מיזה:D

כאחד שמבין מה זה לקחת סיכון בכדי להגיע לאיכויות מאוד גבוהות-סחטיין על הדרך והנחישות.
תן לשאר להשאר עם רמקולי צעצוע וסיפורי אבו עלי על אותם ציודים.
אותי זה משעשע(lol)

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
זה לא פוגע באף אחד. אבל אם אפשר בכל זאת לחפש מה להגיד אז למה לא? אחרי הכל זה הדבר היחיד שהישראלי המכוער יודע לעשות.

בכל מקרה. כל מילה עלי, על הרמקול החדש שלי בין אם זה פרגון ובין אם זה "קטילה" תערך על ידי.

למה אתה לוקח את "האשמה" עליך? בפרט כאשר אין פה שום אשמה כי אין פה שום בעיה....
ודרך אגב,
משום מה דווקא ליאור הביע מורת רוח מעיתוי הפרסום של איל ונדמה לי שליאור הוא ממש לא בקטגוריה של "הישראלי המכוער"....

מותר,כמובן , לליאור לחוש אי נחת (שלא לצורך לפי דעתי) אבל נדמה לי שאף אחד לא רומז ולא רמז לקשר לא ראוי בין ליאור לאיל....

שיהיה לכולנו שבוע טוב וחג שמח.
ארז

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
איל ונמר,
אני לא מבין על מה ההיתנצלויות,בחיי.
פרט למומחה למחשבים ועוד איזה שני
מומחים ללוחמה בכל מה שזז,אנשים
מעריכים אתכם ויודעים איזה אדם ישנו בכם.
אצלנו אומרים"דאחילק,שימותו הקנאים".
הלואי עלי רמקול כזה.
ותנו לחיות למות מקינאה...(ורד)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
חברים, אנחנו פועלים רבות בכדי לשמור על צביון מקצועי ואובייקטיבי, זה מה שצרם לי בעין.

הבעתי את מורת רוחי גם באוזניו של נמר בענין הזה, כל ענייני חשיפת הרמקול ליבואנים היו יכולים להדחות למועד מאוחר יותר, שום דבר לא צריך לבעור לאף אחד ובטח שלא להדחק בשרשרת של אירוע שהיה מבחינתי שמחה גדולה ופרטית של הפורום, הכנסת צביון מסחרי פגמה בזה.

אין כאן רמז להתנהלות מסחרית לא נאותה של נמר אלא התנהגות של יבואנים שהיה צריך לצפות אותה מראש, גם אני, כנראה הייתי צריך להיות יותר דרוך בענין.

מעולם לא נמנעתי לכתוב בשבחו או בסורו של מוצר שהיה אצל אחד מחברי הפורום, כתבתי אפילו בזמנו כתבה על הרמקולים הקודמים של נמר ("רמקולים חדשים אצל נמר"), כולם ידעו מי היבואן וזה היה בסדר מבחינתי - כאשר הכל ברור וגלוי.
זה שיש למוצר יבואן לא צריך למנוע מאף אחד לדבר עליו.

ומילה לאייל, אתה כנראה מתמם בדבריך על השפעתו של הפורום, כי "הרעש" שמתנהל בפורום הזה נשמע בהחלט למרחקים, כמות השיחות שנמר קיבל וגם החברים שהגיעו אליו להאזין לרמקולים (וזו כנראה רק ההתחלה) מעידים על כך, אני לא רוצה לחשוב על זה שהסלון שלו ישמש בדיעבד כחדר תצוגה לרמקולים של יבואן כלשהוא.

רוצה לייבא? תזמין את הרמקולים, כשיהיו אצלך בתצוגה, תפרסם כמה שאתה רוצה, היכן שאתה רוצה ושיהיה לך בהצלחה במכירות.
התזמון הנוכחי של הידיעה, לא עשה לי נוח על הנשמה.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
רמקולים

ליאור,

מה שבינך לבין נמר זה לא העסק שלי.

אבל בבקשה אל תקרא לי "מתמם".

בתחום המחיר של מאות אלפי שקלים אין לפורום הזה שום השפעה. גורנישט. נאדה. אפס.

מישהוא מעלה בדעתו שהמכירות של פרארי בארץ יעלו בזכות חוות דעת טובות של נהגים חובבים באתר אינטרנט על רכב? אז אני אחדש לו: ממש לא.

ההודעה שלי היתה לעדכון חברי הפורום, שכנראה מעניין אותם מה קורה בארץ בתחום. את זה אני לא יכול לבטל.
מה שאני כן יכול לבטל זה דברים אחרים שתכננתי לעשות, ושהיו תורמים לפורום ולקוראיו.

נערך לאחרונה ב:

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
חחחח
מה אתה מתרגש ??
מחרחרי ריב? אולי הם פשוט קנאים לרגע?
תהנה מיזה:D

כאחד שמבין מה זה לקחת סיכון בכדי להגיע לאיכויות מאוד גבוהות-סחטיין על הדרך והנחישות.
תן לשאר להשאר עם רמקולי צעצוע וסיפורי אבו עלי על אותם ציודים.
אותי זה משעשע(lol)
:D:D:D:D

אבנר126

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
ליאור, אני עדיין לא מבין איפה הבעייה???

חברים, אנחנו פועלים רבות בכדי לשמור על צביון מקצועי ואובייקטיבי, זה מה שצרם לי בעין.

הבעתי את מורת רוחי גם באוזניו של נמר בענין הזה, כל ענייני חשיפת הרמקול ליבואנים היו יכולים להדחות למועד מאוחר יותר, שום דבר לא צריך לבעור לאף אחד ובטח שלא להדחק בשרשרת של אירוע שהיה מבחינתי שמחה גדולה ופרטית של הפורום, הכנסת צביון מסחרי פגמה בזה.

אין כאן רמז להתנהלות מסחרית לא נאותה של נמר אלא התנהגות של יבואנים שהיה צריך לצפות אותה מראש, גם אני, כנראה הייתי צריך להיות יותר דרוך בענין.

מעולם לא נמנעתי לכתוב בשבחו או בסורו של מוצר שהיה אצל אחד מחברי הפורום, כתבתי אפילו בזמנו כתבה על הרמקולים הקודמים של נמר ("רמקולים חדשים אצל נמר"), כולם ידעו מי היבואן וזה היה בסדר מבחינתי - כאשר הכל ברור וגלוי.
זה שיש למוצר יבואן לא צריך למנוע מאף אחד לדבר עליו.

ומילה לאייל, אתה כנראה מתמם בדבריך על השפעתו של הפורום, כי "הרעש" שמתנהל בפורום הזה נשמע בהחלט למרחקים, כמות השיחות שנמר קיבל וגם החברים שהגיעו אליו להאזין לרמקולים (וזו כנראה רק ההתחלה) מעידים על כך, אני לא רוצה לחשוב על זה שהסלון שלו ישמש בדיעבד כחדר תצוגה לרמקולים של יבואן כלשהוא.

רוצה לייבא? תזמין את הרמקולים, כשיהיו אצלך בתצוגה, תפרסם כמה שאתה רוצה, היכן שאתה רוצה ושיהיה לך בהצלחה במכירות.
התזמון הנוכחי של הידיעה, לא עשה לי נוח על הנשמה.

"התזמון הנוכחי של הידיעה, לא עשה לי נוח על הנשמה" - מה רע בתזמון הזה???

אייל פור שמע את הרמקול - אהב והחליט לייבא - מה הבעייה כאן???

ליאור, אתה יוצר כאן אוירה של פחד מצד החברים/היבואנים לכתוב דברים לגיטימיים לחלוטין
ולכן גם תהפוך את הפורום בצורה זו לפורום של צבועים, ולכן יעודו של הפורום יפגע.

אתה חי במדינה דמוקרטית, אם הייתי במקום אייל פור הייתי מתזמן את עצמי באותו אופן, אתה
יודע בדיוק באיזו מדינה אתה חי.

אינני מכיר אותך הייטב, אבל התגובה שלך כמנהל פורום הפכה אותך לבלבוסט גדול- לא לעניין.

"שום דבר לא צריך לבעור לאף אחד ובטח שלא להדחק בשרשרת של אירוע שהיה מבחינתי שמחה גדולה ופרטית של הפורום, הכנסת צביון מסחרי פגמה בזה".

אני ממש לא מסכים איתך- עד לרגע שכתבת הודעה זו ביקרו בביתו של נמר המון אנשים ,
אני אחד מהם- מאד שמחתי להתעדכן מכך שאייל הולך לייבא את החברה- עדיין, לא מבין מה לא בסדר.

תחשוב על הדברים ואל תנסה להתנצח.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אבנר, מעולם לא יצרנו כאן "אוירה של פחד" לגבי כתיבה של שום דבר, אלא להפך, נלחמנו בכדי שהחברים יוכלו לכתוב כאן בחופשיות מבלי ששום יבואן יציק או יאיים עליהם בעקבות דבריהם.
וכן, הפורום מיועד בראש ובראשונה לרווחתם של החברים ורק אח"כ כבמה עבור יבואנים.

ליאור,

בתחום המחיר של מאות אלפי שקלים אין לפורום הזה שום השפעה. גורנישט. נאדה. אפס.

אתה סותר במעשיך את הנאמר, עצם זה שאתה החלטת לייבא את הרמקולים רק לאחר ששמעת אותם אצל נמר ואם אכן תייבא רמקולים לתצוגה, כבר מהווה מכירה ראשונה של היצרן בזכות הפורום...

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אפשר לתת קרדיט לליאור, שכמנהל ובעל הפורום לא כתב את מה שכתב רק על מנת לחרחר ריב ומלחמה.
איני מצוי בכל נבכי הפוליטיקה, אבל אני חושב שאני מבין מצוין על מה יצא כעסו של ליאור.
לי אישית לא מפריע המעשה הספציפי הזה, אלא יותר ההתנהלות הרגילה בהקשר הזה, ואיני רוצה להרחיב בנושא.
מאכזב אותי שיש פה אנשים, שאע"פ שאיני מסכים לכל דיעותיהם או לסגנונם - הצטיירו בעיני כאנשים עם אינטגרטי (יושרה), אבל בעבור הפוליטיקה הפנימית, ושמירה על אינטרסים קטנים ואחרים, פתאות מעמידים פני תם וזועקים את צעקת הקוזאק הנגזל.
גם לי יש אינטרסים ופוליטיקה שלי, אבל אני אשב בשקט ולא אגן עליהם כשאילו שאני מעוניים בטובתם חטאו או התנהגו באופן לא הוגן.
בטח לא אגדיל ואעשה כמו כמה חברים פה , שמגלגלים עיניים ובעזות מצח תוקפים בלשון בוטה את אילו שהמעשה נראה להם לא במקום.
אני יודע שבחיים הכל אישי, אבל טיפל'ה יושרה מאפשרת לישון טוב בלילה (לפחות לי).

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אפשר לתת קרדיט לליאור, שכמנהל ובעל הפורום לא כתב את מה שכתב רק על מנת לחרחר ריב ומלחמה.
איני מצוי בכל נבכי הפוליטיקה, אבל אני חושב שאני מבין מצוין על מה יצא כעסו של ליאור.
לי אישית לא מפריע המעשה הספציפי הזה, אלא יותר ההתנהלות הרגילה בהקשר הזה, ואיני רוצה להרחיב בנושא.
מאכזב אותי שיש פה אנשים, שאע"פ שאיני מסכים לכל דיעותיהם או לסגנונם - הצטיירו בעיני כאנשים עם אינטגרטי (יושרה), אבל בעבור הפוליטיקה הפנימית, ושמירה על אינטרסים קטנים ואחרים, פתאות מעמידים פני תם וזועקים את צעקת הקוזאק הנגזל.
גם לי יש אינטרסים ופוליטיקה שלי, אבל אני אשב בשקט ולא אגן עליהם כשאילו שאני מעוניים בטובתם חטאו או התנהגו באופן לא הוגן.
בטח לא אגדיל ואעשה כמו כמה חברים פה , שמגלגלים עיניים ובעזות מצח תוקפים בלשון בוטה את אילו שהמעשה נראה להם לא במקום.
אני יודע שבחיים הכל אישי, אבל טיפל'ה יושרה מאפשרת לישון טוב בלילה (לפחות לי).

על מה בדיוק אתה מלין !
אים זיכרוני אינו בוגד בי כשנמר חזר מטיול בחיפה פגש שם נמר חבר משותף שלכם ניראה לי שאותו אדם עובד איתך. ובאותה היזדמנות התקשר אלך החבר בזמן שהיתלבטתה אם לקנות את המטרונום או לא , ונמר הוא זה שדירבן אותך כן לבצע רכישה . אז על איזה חוסר יושרה אתה מדבר !!! ממש דוחה !
בנוסף אני יודע שעידו -פנטר רכש את הסובריין בהמלצתו של נמר!

אם לנמר היה איזה שהוא אינטרס הוא היה יכול להמליץ על המון מוצרים של "יבואנים אחרים" !
היות ואני בן בית אצל נמר ופוקד את ביתו על בסיס יומי אני מכיר את עיסוקו ויודע באיזו רמה של הגינות ומקצועיות הוא מבצע את הסקירות . וכמה הוא היה הוגן גם ליבואנים שבחרו להיתקטש איתו !!!
זה יהיה הפסד גדול לפורום ולתחום אם נמר יפסיק לבצע סקירות ולקדם את התחום ויפרוש מהפורום, בינתיים מה שהוא עשה לטובת האודיו בארץ אף אחד לא עשה עד היום!
ולכול הזורקיי רפש למינייהם תמצאו לכם חיים :כועס:

נ.ב
משיחה איתו היום בטלפון אין לו שום בעיה עם ליאור ולא היתה ולא תיהייה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני חושב שכולנו הבנו את הענין, כל המשתתפים קיבלו הזדמנות להביע דעה ולפני שהעניינים כאן יעברו לזריקת רפש, השרשור ינעל.

תודה וחג שמח.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור