CONSENSUS AUDIO ENGINEERING

מצב
הנושא נעול.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
אנו שמחים להודיע כי "אודיו פידליטי" החלה ביבוא חברת CONSENSUS AUDIO לישראל.

בקרוב בתצוגה.

http://www.consensusaudio.com/

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
בהצלחה

מעולה.
(Y)

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
זו החברת רמקולים שנמר קנה ?

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אכן

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני שמח עבור אייל שמתחיל לייבא את הרמקולים הללו, שלפי ההתרשמות שלי הם מיוחדים למדי.

מצד שני, תזמון ההכרזה מרגיז אותי, נראה שכל הפסטיבל שהיה כאן סביב הרמקולים שנמר הביא, נוצל לבסוף עבור פרסום יבואן, גם אם המשתתפים בפסטיבל (נמר, אני וחברים אחרים) לא היו שותפים לכוונה זו.

אני מרגיש שגם אני, ללא ידיעתי (בזה שצילמתי את הרמקולים וכתבתי עליהם) נוצלתי לשם פרסום חינם וזו בהחלט לא היתה הכוונה, ההתלהבות היתה אמיתית והיוותה גם הבעת שמחה בשמחתו של חבר.

יש דברים בחיים שצריך לדעת איך ומתי לעשות, לקפוץ עכשיו על עגלת המומנטום זה אולי נכון מסחרית עבור היבואן, אבל מרגיז אותי (מאוד) כמנהל בפורום שמתיימר להיות אובייקטיבי ונטול ענייני מסחר.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
לגבי העיתוי

אני מצטער אם ההודעה שלי לא בזמן טוב, ואם זה מפריע להתנהלות הפורום. אבל לא ברור לי כל כך: האם "לא נאות" שאייבא רמקול שנכתב עליו בפורום הזה? או ש"מותר" לי לייבא אבל אסור לי לספר?

נמר הציע לכל יבואן שהתעניין בכך לשמוע את הרמקול ולשקול פנייה ליצרן לצורך הייבוא שלו, זה לא היה סוד, ואני הראשון שהרים את הכפפה, שמע , התרשם, ונכנס למחויבות כספית בעניין. האם הייתי צריך "להסתיר" מידע זה מחברי הפורום? האם מוצר שאני מחליט מייבא ושיש עליו דיון בפורום מחייב "תקופת צינון" ? צנזורה? קשר שתיקה שרק מי שמקורב יודע עליו?

אנחנו חיים בחברה פתוחה וקפיטליסטית. . BUZZ היה נוצר סביב כל רמקול שנמר או כל חבר פורום מוכר יקנה בסכום כזה. אם נמר היה קונה ווילסון , MBL, AVANTGARD או MAGICO היה נוצר BUZZ לא פחות גדול. אז מה, היבואנים של הרמקולים הנ"ל היו אמורים להוריד פרופיל ולהוריד מהאתרים שלהם את הרמקול שנמר בחר בו?

ולסיום, רמקול במחיר הזה וודאי שלא ימכר בשל מה שנכתב עליו במשך כמה ימים בפורום. אם היה מדובר ברמקול של אלפי שקלים בודדים אז כן, זה היה עוזר לחשיפה ולמכירות שלו. אבל בתחום המחיר של 100,000 ש"ח ומעלה, יש מועמדים בודדים מאוד בארץ, כך ששירשור פחות או יותר, וחוות דעת כזו או אחרת, לא ישנו כלום מבחינת פוטנציאל המכירות של המוצר.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
איל, ליאור צודק.
לא לעניין.
הייתי מציע לך למחוק את השרשור ולפתוח כשיגיעו הרמקולים לארץ.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
איל, ליאור צודק.
לא לעניין.
הייתי מציע לך למחוק את השרשור ולפתוח כשיגיעו הרמקולים לארץ.

אוו ..... אפילו ליאור לא הציע זאת.
אבל אני מציע לכולנו (כמובן ברוח טובה)
לתת לליאור ואיל לסכם עינינים שבניהם.
ואל לנו להיכנס בניהם.(ורד)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
(ורד)

נערך לאחרונה ב:

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
לעניות דעתי אם יש פורום מסחרי אז אין על מה להתפלא ולהתלונן. בכל אופן זה רק פועל לטובת הצרכן, אז למה לא לאפשר זאת. אני הייתי נזהר מלצנזר: נניח שהיה איזה מוצר שסיקרתם באופן חיובי, והיבואן החליט בעקבות זאת למכור את הציוד במבצע. האם זה רע? מותר לו לעשות זאת יום, שבוע, חודש לאחר הסקירה, או אולי אף פעם לא? בכל אופן זה רק לטובת ציבור הצרכנים, אז למה לא? האלטרנטיבה היחידה היא לא לאפשר הודעות פרסומיות, נקודה. אבל גם זה מיותר כאשר בכל מקרה הודעות כאלה מוגבלות לפורום אחד בלבד. בכל אופן ברור לנו שלא מדובר בקשירת קשר בין צוות האתר והיבואן.....

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
שבת שלום ומועדים לשמחה,
קראתי בשקיקה את הסקירה של נמר וקראתי שהוא הציע ליבואנים להרים את הכפפה
היות וצצה הזדמנות עסקית ליבואן כזה או אחר והוא ניצל אותה התוצאה הסופית היא רק לטובה.
מה היבואן אמור לעשות לתת להזדמנות לחמוק מידיו?
לא נראה לי הגיוני
האם יש צורך להרים טלפון למי שכתב את המאמר המעולה ולומר תשמע אני מרים את הכפפה?
אולי נימוס הגינות במיוחד אם יש היכרות קודמת,
ומצד שני כיבואן אתה עלול לאבד הזדמנות (אין מה לעשות בעסקים יש עניין של זיהוי הזדמנוית וניצולן וכמובן יכולת כלכלית).
אישית בהצלחה לכל יבואן שמוכן להרים כפפות ולרווח את מגוון המוצרים שיש כאן
מטעם ההגינות
אני לא מכיר את אייל לא אישית וגם לא רכשתי ממנו מאומה
וכנראה אני גם לא לקוח פוטנציאלי של אייל.
ברכות לנמר על הרמקולים החדשים וכל הכבוד על זכות הראשונים,והלוואי שימשיך להוביל בראשוניות.

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כרגיל..

אני מרגיש עיקצוצים בעצם הזנב כשאני מרגיש שמורחים אותי (sad)
את אותו "דארטזיל" היבואן הנ"ל "לא חיפף" ובדק "שנתיים" (איי, איי משהו מעקצץץץץ)

את הרמקול הנ"ל (בעל רזומה קטן בסדר גודל, ואפילו לא סיים ברייק בארץ!!), החליט לייבא על פי הדיווח של כתיתתנו.
נו באמת- "שלא יעבדו עלינו..."

חבל על הנמר ששילם סטריט פרייס, במקום דילר פרייס.

מסכים כמובן שהכל חוקי ומותר! אך כאמור, סולד מכך שחושבים אותי לשה פאתט :כועס: (ואולי זה רק אני....שיהיה).

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48

יש מקרים בהם סטריט פרייס נמוך מדילר פרייס

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
אני מרגיש עיקצוצים בעצם הזנב כשאני מרגיש שמורחים אותי (sad)
את אותו "דארטזיל" היבואן הנ"ל "לא חיפף" ובדק "שנתיים" (איי, איי משהו מעקצץץץץ)

את הרמקול הנ"ל (בעל רזומה קטן בסדר גודל, ואפילו לא סיים ברייק בארץ!!), החליט לייבא על פי הדיווח של כתיתתנו.
נו באמת- "שלא יעבדו עלינו..."

מסכים כמובן שהכל חוקי ומותר! אך כאמור, סולד מכך שחושבים אותי לשה פאתט :כועס: (ואולי זה רק אני....שיהיה).

אכן מעקצץ משהו...
ד"א - אני אאמין לאייל אך ורק אם יגיע סט נוסף להדגמות אצלו...

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תסלחו לי אבל כל הנ"ל מריח לי קצת התחסדות.
אני זוכר מבחן רמקולים ריצפתיים אחד, שדקה לאחר שפורסם כאן, יבואן אחד שהרמקול שלו קיבל את הציון הגבוה ביותר, יצא בפרסום מסיבי וציין מעל כל דף ברשת שזה הרמקול הזוכה, ויש מבצא לרגל הזכייה וכו' וכו'. אני חושב שזה לגיטימי ואפילו מתבקש.

לא מזמן פורסמה כאן סקירה מפרגנת לרמקול מעניין של קבאס, שמיד אחריה - וכחלק מהדיון שהתפתח בעקבותיה - היבואן או מישהו אחר כאן ציין שמחירי הרמקול בארץ נמוכים מאלו בחו"ל (שאפו ליבואן!), מן הסתם על-מנת לקדם מכירות, וגם זה בסדר גמור.

מותר ליבואן לנצל "הרמה להנחתה" לצורך יחסי ציבור וקידום מכירות, ועיני לא צרה במי שמנסה: א. להגדיל מכירות. ב. לשפר את היצע השוק בארץ.

מזכיר לכולם שנמר סיפר כבר בתחילת הדרך, שהחליט להביא את הרמקול (שמעולם לא שמע) לאחר התייעצות עם כמה חברים שהוא מעריך את דעתם, בינהם איל פור. אז כנראה שאיל כן מכיר את הרמקולים האלה, וזכותו המלאה לייבא אותם, באיזה טיימינג שהוא בוחר לעשות. זה שהוא "מנצל" לכאורה את הבאז בעקבת הרכישה של נמר, גם זה לגיטמי.
מעניין אם מישהו ירוץ לקנות בעקבות יחסי הציבור המצויינים.

(חוצמזה, לא יודע מה איתכם, אני חזרתי היום מטיול מדהים בשטח, למנוחה קצרה בבית, ומחר על הבוקר הופל'ה על הג'יפ, יורדים לנגב. אז מי שרוצה להמשיך את הדיון הזה, מוזמן מחר בלילה למרגלות הר כרכום. יהיה קומזיץ, פויקה, קפה טוב..... תהנו מהחופש וחג שמח לכולם :) )

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אולי הטַיְמִינְגּ באמת מוקדם

אך אפשר לחשוב שעכשיו לאחר שכמה חברים ציינו לשבח את הרמקולים {ואחד רכש אותם}
יעמדו כעת המונים בכיכרות העיר לרכוש את הרמקולים שעולים "רק 20.000$ :rolleyes:
לדגם ההתחלתי.{מעט תבונה לא תזיק לכם}

אבל לאור התגובות "הצוננות" וכמה עיקצוצים בכל מיני מקומות המעוררת רצון להתגרד...
עדיף להעביר/למחוק/להשהות את הת'רד הנ"ל לעוד חודש נניח, עד יעבור "הזעם" (ורד נבול)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
קראתי בשקיקה את הסקירה של נמר וקראתי שהוא הציע ליבואנים להרים את הכפפה
היות וצצה הזדמנות עסקית ליבואן כזה או אחר והוא ניצל אותה התוצאה הסופית היא רק לטובה.

תגיד,
נראה לך שאנחנו מטוםטמים??

יבוא התחיל עם הזמנה של רמקולים של נמר,
הוא אמר את זה בעצמו תכלס...
התבטויות של נמר היו כל כך לא עקביות.. כולל משלוח, לא כולל משלוח..
או שאתה אומר את האמת, או שאתה שותק.
למה צריך לעבוד על כולם??

סה טו

וכמו שליאור כתב, כולם השתתפו בקידום רמקולים אלה..
פרסומת הכי טובה שהייתה הי פעם למוצר.. ועוד חינם :D

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תגיד,
נראה לך שאנחנו מטוםטמים??

יבוא התחיל עם הזמנה של רמקולים של נמר,
הוא אמר את זה בעצמו תכלס...
התבטויות של נמר היו כל כך לא עקביות.. כולל משלוח, לא כולל משלוח..
או שאתה אומר את האמת, או שאתה שותק.
למה צריך לעבוד על כולם??

סה טו

וכמו שליאור כתב, כולם השתתפו בקידום רמקולים אלה..
פרסומת הכי טובה שהייתה הי פעם למוצר.. ועוד חינם :D

וואלה.

כתבתי תגובה ומחקתי, כתבתי עוד אחת ומחקתי.

בקיצור - ד"ש לניל {והמבין יבין}.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
ההבנה היא דו - כיוונית.
אני יודע שמשתינים בבריכה, רק אני לא אוהב לראות שעושים את זה מהמקפצה.

ובאמת המון, המון הצלחה לאיל עם הרמקולים האילו(ורד)

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אנשים אוהבים לבלבל את המוח !
ניראה למי יש ביצים ליבא רמקול שהוא לא שמע מעולם במחיר של 6 ספרות ! לשים את הרמקול בתצוגה ולמכור אותו כמשומש בחצי מחיר לאחר שנתיים !
אני מרשה לעצמי לנחש שאייל שמע את הרמקול ולאחר שהבין שמדובר ביצירה מיוחדת (כמו עוד מס אנשים ששמעו את הרמקול הזה וחשבו כך כולל כבודי ) הוא קיבל החלטה להתקדם עם יבוא של רמקול כזה !

אני גם יודע שיש יבואנים אחרים שעזרו לנמר בקשר עם היצרן ויבוא הרמקול (אני יודע אל עוד אחד בביטחון ) ויכלו להרים את הכפפה !
נמעס כבר מכל אילו שחושבים שהכל פה קומבינה קצנו בכם !!!

משתינים בבריכה !! מה הישתבש אצלך בראש ! מישהוא יבא רמקול וסוחר שעזר לו החליט להתקדם ולהיות נציג של החברה הזאת . מה לא בסדר בזה ! מה האינטרסים הסמויים מדירים שינה מענך ! המיליונים שמתגלגלים מתחת לשולחן !
תאמינו לי אין כאילו !!

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור