CD VS. SACD התלבטות קנייה

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אריה. די. תרפה.
מצ'עמם.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
אודה למי שמוכן לתמצת עבורי את המונולוגים הארוכים.

אריה

לאחר שנועצתי במוכר הפלאפל שלי הנה הפירוש, ציטוט: עמיר תמיד צודק אתה תמיד טועה וגם מתחכם בתהליך. סוף ציטוט, לא לציטוט :)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
עמיר, הרי כל מה שאתה כותב באלפי מילים זה: אני חושב נכון, אתה חושב לא נכון. קו המחשבה הזה שלך הוא מרכיב בולט בכל התשובות שלך. הרי הסברת את התפיסה שלך 100 פעם, התווכחת עם חלק מהחברים פה, למה אתה צריך לחזור על עצמך פעם אחר פעם אחר פעם אחר פעם אחר פעם אחר פעם אחר פעם אחר פעם. ממה אתה פוחד? שאם אני כותב שטויות אז אחרים זקוקים בדיוק לאינטלגנציה שלך כדי להבין? ת ש ת ח ר ר. מותר לך לחשוב שבריק אין למגבר מביא למהפך באיכות הצליל. מותר לי לחשוב שלא. זהו. מאוד פשוט.
מותר לך לחשוב הכל, ואפילו לכתוב הכל.

לי מותר להצביע על זה שמה שאתה כותב לא נכון ומטעה, וגם להצביע על המניפולאציות שאתה משתמש בהן.

והנושא אינו הברייק-אין.
הנושא הוא שלקחת על עצמך לעשות מה שאתה יוצא כנגדו -- להצביע על בעייתיות בדברי -- בעניין קנייה עיוורת, ועשית מאניפולאציה שלקחת מקרה שבו נכשלת בעצמך בדיוק בשיטה שאתה מטיף לה ומתווכח עליה כאילו היא האמת המוחלטת, וניסית להציג אותה כבעייה עם קנייה עיוורת.

אז אין לך מה להטיף נגד קניות עיוורות, ואין לך מה להטיף נגד הצבעה על בעייתיות בדברי אחרים.

למעשה, אין לך גם מה להטף בעד ניים, כי גם כשניים נשמע פחות טוב מהמערכת של הסבתא שלך, אתה מדגיש רק את המצבים שבהם הוא לא נשמע לך כך. וייש לציין שאם היית מתנהל לפי מה שאתה מטיף לו, שמה ששומעים בביית אמין יותר ממה ששומעים בתערוכה, היית צריך להזהיר אנשים מפני מגבר עלוב כזה, אבל אתה עושה להיפך.

לדעתי, עברת לאחרונה את הגבול מלומר דברים שהם בחזקת טעם/דיעה אישיים, או שנויים במחלוקת, או בעייתיים, או אפילו שגויים בעליל, למצבים שהם בעייתיים מבחינת אינטגריטי.

עמיר

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
אם מדברים על דרכים להתחמקות מלקחת אחריות על מה שכותבים:

עמיר, בלי לקרוא את המגילה הארוכה שלך, אתה צודק.

אריה
התגובה הארוכה שלי היא בת 206 מילים (לפי Word Count של תוכנת Word)
הפוסט של אריה, שאליו הגבתי, הוא בן 223 מילים.

אודה למי שמוכן לתמצת עבורי את המונולוגים הארוכים.

אריה
המונולוג הארוך שלי נטו הוא 166 מילים (268 אם לכלול את הציטוטים מדברי אריה)

זו הפנייה לקטע של יותר משעתיים שמשעמם אותי אחרי 20 שניות, כתגובה לדברי
@ZEEV78 -- בהינתן הרשימה, כולל תוספות ספציפיות שאולי יש לך ולאחרים לתרום לה, האם נראה לך שייש לך case לפסילה קטיגורית של קנייה עיוורת, גם כשהסיכונים מובנים וידועים, ומישהו בכל זאת רוצה פריט מסויים למרות שאין לו אפשרות לשמוע אותו קודם?
אני מעריך שאתה מתכוון לשם הקטע, משהו עם relaxing, אולי השראה מדברי אריה "ת ש ת ח ר ר",
ואתה מעדיף שאני אשחרר על פני זה שתודה שאין לך case. הבנתי אותך.

עמיר

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
זו הפנייה לקטע של יותר משעתיים שמשעמם אותי אחרי 20 שניות, כתגובה לדברי

זו סתם מוזיקת אווירה שמתאימה לשרשור וליאוש של דוויד שמנסה להבין מה לקנות ללא הצלחה בגלל חוליגנים כמונו. חשבתי לשים מוזיקה מזרחית אבל זה לא ממש הטעם שלי.

אני מעריך שאתה מתכוון לשם הקטע, משהו עם relaxing, אולי השראה מדברי אריה "ת ש ת ח ר ר",
ואתה מעדיף שאני אשחרר על פני זה שתודה שאין לך case. הבנתי אותך.

עמיר

לא הבנתה, ראה את תגובתי למעלה. אין לי שום case ואם היה הוא היה ברוח טובה.

נערך לאחרונה ב:

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
וליאוש של דוויד שמנסה להבין מה לקנות ללא הצלחה
אין אופו 105 למכירה.
לא יהיה אופו 105 למכירה.
כן יהיה אופו 205 למכירה.
באמצע 2017.
תודה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
זו סתם מוזיקת אווירה שמתאימה לשרשור וליאוש של דוויד שמנסה להבין מה לקנות ללא הצלחה בגלל חוליגנים כמונו. חשבתי לשים מוזיקה מזרחית אבל זה לא ממש הטעם שלי.

לא הבנתה, ראה את תגובתי למעלה. אין לי שום case ואם היה הוא היה ברוח טובה.
אוקיי, טעיתי בפרשנות הקטע ואני מודה בזה מיידית :)

זה שאין לך case התכוונתי בהקשר שצוטט:
@ZEEV78 -- בהינתן הרשימה, כולל תוספות ספציפיות שאולי יש לך ולאחרים לתרום לה, האם נראה לך שייש לך case לפסילה קטיגורית של קנייה עיוורת, גם כשהסיכונים מובנים וידועים, ומישהו בכל זאת רוצה פריט מסויים למרות שאין לו אפשרות לשמוע אותו קודם?

עמיר

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
אוקיי, טעיתי בפרשנות הקטע ואני מודה בזה מיידית :)

הגיע גואל לציון, הוא מודה בטעות.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
הגיע גואל לציון, הוא מודה בטעות.
ממש לא פעם ראשונה/יחידה. כל פעם שאני רואה שטעיתי, וזה קורה, אני מודה מיידית.

לעומת זאת, אתה לא :)

אולי, רק שהשינויים הבסיסיים בלבד, לא כולל הנגן עצמו שאין להשיג כרגע במחיר המקורי אלא רק במחירים מנופחים, ולא כולל משלוחים אל החברה וחזרה, ומיסים וכו', עולים $2495.

יש שינויים אופציונאליים נוספים בעוד כמה מאות דולארים.

עמיר

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
צריך לשמוע ואז להסיק מסקנות, מודרייט הם לדעתי אחת החברות שמציעות סאונד ברמה גבוהה במחיר נמוך יחסית, הערך המוסף מההכלאה הזאת על סמך השערה בלבד מההכרות הקצרה שלי עם הפירמות האלה הוא סאונד יותר "חי" ופחות סטרילי, מיד יותר טבעי והפרדה טובה יותר.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
צריך לשמוע ואז להסיק מסקנות, מודרייט הם לדעתי אחת החברות שמציעות סאונד ברמה גבוהה במחיר נמוך יחסית.
נראה לי שאתה הופך את הסדר -- קודם צריך להסיק שרוצים לקנות -- להסתכן ולקנות -- על עיוור!! -- כשהמחיר בפועל הוא יותר מ-$5,000 -- ורק אחר כך אפשר לשמוע...

וכל זאת רק על סמך ההכללה ש-Modwright מציעה סאונד ברמה גבוהה, ולמרות שמחיר ה-Mods שהם מציעים הוא גבוה במיוחד -- השיפורים של האופו שלי, כולל האופציונאליים, עלו $1,700 והם דורשים $2,500 על הבסיסיים ועוד $1,100 עבור האופצינאליים.

ולהחלטת הקנייה צריך גם להוסיף את המכשיר הבסיסי שכרגע נמכר במחירים מופקעים + משלוח נוסף אל Modwright + מיסוי על כל זה.

אבל לדעתך זה ממילא פסול לקנות על עיוור, אז ממילא זה לא אמור לבוא בחשבון אצל אף אחד ביקום.

עמיר

נערך לאחרונה ב:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
עמיר, אני בטוח שאם תשלח מייל למודרייט המנכ"ל ישמח לענות לך במהרה היכן ניתן לשמוע את הדגם המשודרג ברחבי העולם, תטוס, תשמע ותחזור אלינו עם פידבק.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
עמיר, אני בטוח שאם תשלח מייל למודרייט המנכ"ל ישמח לענות לך במהרה היכן ניתן לשמוע את הדגם המשודרג ברחבי העולם, תטוס, תשמע ותחזור אלינו עם פידבק.
נו, עוד אחר עם חוש הומור גרוע :)

ובכל מקרה, אם זה יהייה על סמך פידבק שלי, זה יהייה בלי שהקונה ישמע במו אוזניו.
נפסל על ידך רשמית. ממילא אסור לאף אחד לשקול את זה בכלל.
ולך אסור להציע הצעות מגונות -- על ידך -- שכאלה.

עמיר

נ.ב., עידכנתי את הפוסט הקודם עם מחירים.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
"ברייק אין כבודו במקומו מונח אבל הוא לא הופך את איכות המכשיר לטובה ברמות אלא גורם לשיפור.

מה שקרה עם המכשיר שנשמע מצויין בתערוכה, כשהשוויתי אותו מול הממערכת שלי בבית היה ברור לי כמו שציינתי מקודם, שגם אחרי שנה ברייק אין וליטוף שלוש פעמים ביום, הוא לא יגיע לרמה של מה שיש לי בבית."

-איך אתה יכול לחזות את העתיד ? הרי על זה בדיוק יצאת למתקפה על עמיר, מנסיוני הצנוע, סיפור אמיתי: כשהייתי יותר צעיר וחסר סבלנות העפתי מכשיר מעולה בגלל שלא נשמע טוב בשבוע הראשון, שנה אח"כ, באותו הסט-אפ, קניתי אותו שוב, המתנתי בסבלנות והוא היה מדהים, קנייה כפולה שלא לצורך.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
gds, עם כל הכבוד אין לי חשק להמשיך בדיון הדבילי הזה. אתה עכשיו שואל "איך אני יכול לחזות את העתיד" תיכף עוד ירצו להוציא אותי להורג כמכשף.
אריה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור