cd האם יש באמת הבדלים ???

bolero

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
טוב אני מבין שאני פה טועה ואתם צודקים

טוב כמו שאמרתי אני לא מבין גדול ואתם תמשיכו לשים על קומפקט שעולה גם 50000 כסף ואני אמשיך להנות ממוסיקה ולא יקנה בכאלה סכומים אבל מבטיח שאמצא גם משהו שיהיה טוב ותר מנגנים יקרים ממנו .
רק דרך אגב גם סוני משקיעה המון כספים בפיתוח של רכיבים ואני בטוח שאני יכול למצוא מכשירים שלהם שלא יפלו גם מהקומפקט של vac ב30 k .

sashakrik

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
גם טויוטה משקיעים המון כספים בפיתוח, בגלל זה המכוניות שלהם טובות יותר מפרארי אנזו ומאייבך (מרצדס) אקסלרו.

orenskl

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מבחן עיוור

גם הפוסט הזה הידרדר למבחן עיוור ? לא היינו שם כבר בנושא הכבלים ? מגברים ? וכו'...

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בולרו כבר קנית קומפקט מה אתה נכנס לי לתיאוריות
אייל

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
טוב כמו שאמרתי אני לא מבין גדול ואתם תמשיכו לשים על קומפקט שעולה גם 50000 כסף ואני אמשיך להנות ממוסיקה ולא יקנה בכאלה סכומים אבל מבטיח שאמצא גם משהו שיהיה טוב ותר מנגנים יקרים ממנו .
רק דרך אגב גם סוני משקיעה המון כספים בפיתוח של רכיבים ואני בטוח שאני יכול למצוא מכשירים שלהם שלא יפלו גם מהקומפקט של vac ב30 k .

אין שום בעיה . אם אתה חושב שנגן DVD ישמע כמו DAC של 10K$ , אני מציע שאכן תחסוך את הכסף ותקנה את ציוד האודיו הכי זול שישמע לך טוב . אנחנו שכן שומעים הבדלים , נמשיך למשכן את עבודתינו לשטן האודיופיליה ולקנות במחירים גבוהים שעולים כול הזמן(lol)

וד"א סוני , אני לא זוכר מי אמר את זה והיכן (אם זה כאן או בפורום הכחול), אבל סוני ידועה באיך היא גורמת לפורמאטים טובים שהיא מייצרת למות בגלל הגאווה שלה , שהיא יכולה לדרוש סכומי עתק רק בגלל השם סוני . אז אם מדברים על תמחור גבוה לאיכות המסופקת סוני בהחלט נמצאת שם , ואותה אתה קבעת לאמת מידה לחסכון ?(lol)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
בטוח תמצא

מכיוון שלVAC אין מכשיר כמו שציינת.

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
אולי במקום לספר לנו סיפורים על מכרים שלך תיגש לאחד מסוחרי ההיי אנד בארץ (נכון, אין הרבה כמו בארה"ב הגדולה, אבל יש) ותקשיב בעצמך לנגנים במחירים שונים, אני בטוח שתוכל לשמוע הבדלים (לגבי המכר שלך אני לא בטוח).

אף אחד לא אומר שאין כזה דבר נגן זול שנשמע טוב, האמן לי אני כבר שנים עם אותו נגן - CD63mkII MARANTZ - שנחשב עד היום לאחד הנגנים הזולים הטובים ביותר שיש, ולא מצאתי תחליף ראוי (במסגרת התקציב שלי). אבל כשאני משווה אותו לנגן שעולה היום 10,000 $ הייתי מוכן לוותר עליו מיד - לי אישית שווה לשלם סכום כזה (כשיהיה לי) בשביל לשמוע את המוזיקה שאני אוהב כל כך טוב.

שמור טוב על הנגן שלך...

orenskl

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שמור טוב על הנגן שלך...

(Y)

כן, זה באמת לא יאומן, אחד ה CD הטובים שיוצרו ע"י מרנץ אי פעם, לפעמים אני חושב שהוא משתבח עם הזמן כמו יין טוב :). האמת שאני חושש מהיום שהוא ישבוק חיים ...

בנסון

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אכן נגן מצוין!!!!!!!!!!

תמורה לכסף מדהימה!!!!!!!
אבל!!
שמעתי טובים(יקרים)ממנו

bolero

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
CD63mkII MARANTZ או cary cdp-1

אם כן רבותיי האם יש לכם דיעה מה נשמע טוב יותר מבין שני הcds הללו .
ואגב מה דעתכם על cary cdp-1 האם הוא שווה למחירו שנע באזור 2000$ ומעלה?
האם זהו הנגן שאמור באמת להספיק מבחינת סאונד או אולי אם ארכוש סידי זול יותר שיודע לנגן פורמט sacd שאמור להשמע הרבה יותר טוב???
חברה אני רוצה לשמוע הרבה דיעות של אנשים פה אבל תיהיו כנים לומר מה באמת אתם חושבים אולי אני יכול לרכוש נגן במחיר של עד 8000 ש"ח טוב יותר משמעותית מה cary ???
אשמח לתגובות אני חושש שאנשים פה הולכים על עיוור כי מה שיקר יותר טוב יותר איכותי יותר אני לא אומר שזה לא נכון אבל יתכן שזה לא מדוייק ניתן למצוא סי די טובים יותר במחירים נמוכים יותר???
אגב עוד שאלה מה דעתכם על סידי של nad m55 ???

orenskl

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לא שמעתי את ה CARY אז אני לא יכול להגיד. אשמח לעשות השוואה בין השניים , אני מביא את ה 63 אתה את ה CARY ?:)

bolero

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
אשמח לבדוק את העניין

אך לצערי אין לי אפשרות מכיוון שהקרי סגור בקופסא ואני מתלבט האם לפתוח או להחזיר ץ
אבל אשמח לשמוע מאנשים שבדקו את העניין

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא יכול לומר לך על הקארי או המרנץ , אבל ממה שקראתי על נאד , לא ממש נראה לי שהוא שייך בכלל לאותה ליגה , אבל אני אשמח לשמוע שאני טועה

בנסון

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
את הCARY לא שמעתי,לעומת זאת נגן שמזכיר את המראנץ

או יותר נכון משפחה של נגנים ,הם הנגנים שמיוצרים ע"י מיקרומגה,המארנץ הוא כמו נגן כניסה למשפחה הזאת,ממליץ לך מאוד לשמוע אותם!!!
חוץ מזה מנסיוני הדל ,הרבה תלוי בהתאמה בין הנגן לשאר חלקי המערכת

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
בדוק את הקואלה של goldenote.

yanivb6

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
אם כן רבותיי האם יש לכם דיעה מה נשמע טוב יותר מבין שני הcds הללו .
ואגב מה דעתכם על cary cdp-1 האם הוא שווה למחירו שנע באזור 2000$ ומעלה?
האם זהו הנגן שאמור באמת להספיק מבחינת סאונד או אולי אם ארכוש סידי זול יותר שיודע לנגן פורמט sacd שאמור להשמע הרבה יותר טוב???
חברה אני רוצה לשמוע הרבה דיעות של אנשים פה אבל תיהיו כנים לומר מה באמת אתם חושבים אולי אני יכול לרכוש נגן במחיר של עד 8000 ש"ח טוב יותר משמעותית מה cary ???
אשמח לתגובות אני חושש שאנשים פה הולכים על עיוור כי מה שיקר יותר טוב יותר איכותי יותר אני לא אומר שזה לא נכון אבל יתכן שזה לא מדוייק ניתן למצוא סי די טובים יותר במחירים נמוכים יותר???
אגב עוד שאלה מה דעתכם על סידי של nad m55 ???
גיא,
לא יודע מה הטעם שלך במוזיקה או עד כמה אתה באמת קשוב לכל זה.
מההודעות שלך זה נראה כאילו אתה מסתמך הרבה על דעות של אחרים ועל ביקורות ומה X אומר ומה Y אומר.
העצה שלי (ושל כולם אני מניח) זה לשמוע באוזניים שלך.אל תהיה מוטה מכל מיני דעות.כל אחד ומה שה-וא אוהב.
אם חשוב לך ממש,ל ךתשמע ועמוד על ההבדלים.
אם אתה רוצה שהנגן שלך ינגן גם פורמטים אחרים,אולי כדאי שתלך על משהו אחר.יכול להיות שההבדל בסאונד לא יהיה ככ מורגש מבחינתך.
אם אתה לא בטוח,אל תפתח את הסידי.לך תשמע לפני כמה דגמים ותחליט.
תשתדל לצמצם לך אופציות ולא להתחרע על כל השוק..
בהצלחה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור