Canon EOS Rebel T3

galmalamud

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
לאחר התלבטויות רבות ולאחר שהחלטנו שכן נחרוג מהתקציב ונקנה מצלמת DSLR מצאנו את הקנון T3 הזאת שמתאימה לנו מבחינת התקציב. אנחנו צלמים מתחילים שמצלמים לכיף ורוצים מצלמה טובה לטיול הקרוב! רציתי לדעת אם מישהו מכיר את המצלמה הנ"ל ואם היא מומלצת? :p

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ה 1100D מצלמה מוצלחת והיא דגם הכניסה של קנון לDSLR:
http://www.dpreview.com/reviews/canoneos1100d/

אבל לדעתי ה KISS X3 / EOS 500D / Digital Rebel T1i Kiss X3 של Canon
מצלמה הרבה יותר טובה ואם מצלחים להשיג אותה (דגם מחליף כבר יצא) היא הרבה יותר משתלמת במחיר ממש ממש דומה.

galmalamud

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ועוד שאלה

אני קצת אבודה בעניין כי מצד אחד כן חשבתי שבא לי DSLR אבל מצד שני אני לא מפסיקה לשמוע מחמאות על הG12 של קנון. אני צלמת מתחילה שנוסעת לטיול ואני לא בטוחה ששווה לי בכלל להיסחב עם ציוד צילום גדול אם אני לא מבינה ממש מה אני עושה... אשמח לשמוע המלצות. האם כדאי להשקיע עוד 300 דולר (בערך) ולקנות מצלמת DSLR או להסתפק בG12 שתעשה עבודה טובה מספיק. קצת מבולבלת- סליחה....(shocked)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אחת הנקודות החשובות באיכות התמונה היא גודל החישן ול G12 יש חישן גדול מרוב המצלמות הקומפקטיות (דרך אגב ל S95 יש אותו חישן בדיוק).
בנוסף לכך יש ל G12 עדשה לא רעה בכלל עם מבנה שמאפשר להפעיל ולשלוט על הגדרות הצילום בצורה טובה ויחסית נוחה.
זה מה שעושה את ה G12 למוצלחת כל כך - מצד שני המצלמה לא כל כך קטנה ולא נכנסת לכיס, היות וכך יש שמעדיפים את ה S95 עם איכות תמונה לא פחות טובה אך קטנה יותר (אבל כמובן עם יכולת שליטה פחות טובה).

כעת מצלמות ה DSLR מגיעות עם חישן הרבה יותר גדול גם מזה של ה G12 ויכולת פוקוס מאוד מהירה מול מצלמות הקומקיטית כמו גם יכולת שליטה מוצלחת עם תפעול המצלמה ןכמוכן צילום דרך העדשה עם עינית אופטית. כמוכן יש תשלום הן במחיר ובגודל.

יש גם סוג נוסף של מצלמות שנקראות מצלמה ללא מראה, שהן בעצם כמו DSLR אבל ללא היכולת לצלם דרך עינית ולכן הן יותר קטנות מ DSLR.

אבל לפני שאני ממש מבלבל אותך - חושב להבין מה הצרכים ומה הדרישות וסוגי הצילום הנדרשים

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
סוני NEX3 או 5 תתן לך איכות של DSLR בגודל של G12.
G12 לא נותנת תוצאה טובה יחסית ל DSLR.

galmalamud

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
האם הסוני הזאת מומלצת?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור