bose qc35

liad344

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
היי ,
חשבתי על לקנות את האזניות האלו רועש באוניברסיטה ובמעונות וחשבתי עליהן בתור אופציה נחמדה להפחתת רעשים, יש המלצות?

יש ברשותי sennheiser ie80 די נחמדות וaudio technica m50x שאני כמעט ולא משתמש בהן , אני מוצא אותן לא נוחות, וקצת משעממות למוזיקה. (פופ , היפהופ(ראפ) , רוק) לכן חשבתי להחליף אותן.

אגב, בכמה אוכל למכור את הm50x ? הן במצב מעולה (חוץ מאולי כריות האוזניים שנבלו מעט שכן השתמשתי בהן לא מעט) ואם כל האביזרים המקוריים והקופסה (אחד מהכבלים לא שומש מעולם , אחד אחר ממש מעט שניהם 3 מטרים וארוכים מידי)

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
מעט מידי פרטים.

מה המקור - טלפון נייד?

מה התקציב?

בהנחה והמקור טלפון חכם. החיבור BT. התקציב בין 900 ל 2500 ש"ח אז זו הרבעיה הפותחת:

Sony mdr 1000x (bt)
Sennheiser Momentum (M2) BT
Plantronics Backbeat Pro 2
Bose PC 35

הסדר שמופיע פה הוא לפי איכות סונית.

לפי מחיר:
Sony mdr 1000x (bt)
Bose PC 35

לפי איכות מערכת ה Noise Cancellation:
Sony mdr 1000x (bt)
Bose PC 35

דירוג שלי מניסיון אמפירי (קישוריות BT NC מופעל מקור טל חכם)

Sony mdr 1000x (bt)
Bose PC 35

מחירים (פחות או יותר כי יש מנעד גדול של מחירים לאותה אוזנייה):
הסוני: כ-1800 ש"ח
המומנטום כ-2100 ש"ח
הבוז כ-1400 ש"ח
הפלנטרוניקס כ-959 ש"ח.

דירוג לפי נוחות התפעול:
Bose PC 35

Sony mdr 1000x (bt)

הערה: שלושת הראשונות עומדות,פלוס מינוס,באותה הרמה. סוני עולה על כולן אבל...וזה אבל גדול: צריך להכיר את האוזנייה ולהיות מודע לכך שהתפעול שלה,כולו,הוא במגע בלבד ומצאתי את התפעול הזה רגיש מאוד,מספיק לנסות להוריד את האוזניה תוך כדי שיחה ואצבע שלא במקומה....תנתק את השיחה (ואם זו אריאלה מהלוטו הלך עליכם...:().

ודעתי האישית,וזה רק אני והאוזניים שלי:

הסוני לוקחת ובגדול.נכון צריך לדעת לתפעל אותה ולהסתגל למגעים אבל,אחרי שזה קורה הדבר היחידי שהוריד אותה מהאוזניים שלי היה...:נגמרו הבטריות :mad:.

אחרי הסוני אהבתי את הפלנטרוניקס. עשירה בתכונות מאוד מועילות,טווח קליטה מפתיע במרחק והאיכות הסונית ממשפחת האוזניות החמימות עם בס מאוד נוכח.

המומנטום מצלצלות מצויין,מתופעלות בנוחות עם לוגיקה פשוטה,מה ש"דופק" אותן זה המחיר וגם העובדה שיש לי את אותו הדגם רק החוטי שעליו כבר אמרתי את המילה האחרונה בבחירת העורכים של 2016.

הבוז... ה NC שלהן מעולה. התפעול לוגי. לא אהבתי את האיכות הסונית.

מנחם.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
הQC35 הם אוזניות מעולות שעושות את העבודה בכל הקשור לנוחות, מראה וביטול רעשים, הסאונד לא הכי טוב בהשוואה לאחרות באותה קטגוריות מחיר אבל לא גם לא רע בכלל, במיוחד ששומעים דרכם סרטים.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אני הייתי מוסיף B&W P7 Wireless לרשימה
באנו לקנות את ה-Momentum, יצאנו עם B&W - נוחות, רמת גימור טובה יותר, בידוד מרעשים מעולה, באסים יותר טובים

liad344

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
תודה! (לא קיבלתי התראה במייל על התגובות)
המקור הוא אכן טלפון חכם (s7 אין לו שום dac מיוחד) חשבתי על לקנות נגן כמו הfiio x3 אבל מאוד נוח לי כרגע להשתמש בapple music שכן אני יכול להוסיף שירים/אלבומים בקלות רבה(מה גם שאין לי כמה מאות דולרים לבזבז על להפוך את הספריה שלי ל Flac format).

אני די מתלבט בין הsony ל bose שתיהן במחיר דומה מאמאזון , הרבה אומרים שאיכות ביטול הרעשים של הbose עדיפה , מצד אחד גם ככה ביטול הרעשים אינו מאוד יעיל נגד רעשים אקראיים, מצד שני , bose הכי קרובים לשם(לא..?) ככה שאני מתלבט אם כל דבר קצת פחות טוב יהיה לא מורגש.

למה הsony לא נוחות ? רק בגלל מנגנון השליטה ? הנוחות והמשקל די חשובים שכן הm50x לא נוחות במיוחד ואותן אני מתכנן להחליף . ואיך הסוללה ?

נערך לאחרונה ב:

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
למה הsony לא נוחות ? רק בגלל מנגנון השליטה ? הנוחות והמשקל די חשובים שכן הm50x לא נוחות במיוחד ואותן אני מתכנן להחליף . ואיך הסוללה ?

לתפעול של סוני צריך להתרגל. זה לא ממש קשה.

מערכת ביטול הרעשים רחוקה מלהיות מושלמת לא בסוני ולא ב בוז. היא לא מושלמת בגלל הטכנולוגיה שהיא עובדת תחתיה וטוב שכך משום שמדובר באוזניות שתוכננו לחבישה גם במתחן העירוני ושם צריך את האוזניים!!!!

מנחם

liad344

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
לא בעיה להתרגל לתפעול , האוזניות עצמן צריכות להיות נוחות . מבין שתיהם היית מגדיר את סינון הרעשים של <הכנס שם כאן >יותר טוב ? אם ההבדל קטן , אטה לכיוון הסוני בגלל איכות השמע העדיפה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
סינון רעשים (אקטיבי) פוגע באיכות הסונית, עדיף לך לחפש אוזניות עם בידוד טוב מרעשים

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
סינון הרעשים בשתיהן טוב מאוד. בתחרות,בין השתיים,בתחום הזה אין הכרעה.

מצד של איכות סונית:הסוני עדיפה.

מנחם

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור