רמקולים bose 301V

shayzakai

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מה אתם אומרים על הרמקולי מדף האלה - Bose 301V?

http://www.bose.com/controller?url=/shop_online/speakers/stereo_speakers/301_speakers/index.jsp

?

shayzakai

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יש לך אולי המלצות??

כותרת^^

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מגבר?
חדר?
תקציב.

dvir

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
רמקול מעולה יש לי אותם כמעט שנה, קניתי אותם באאוטלט של ניופאן ב-1700 שקל שהם סגורים באריזה!!!
וגם כמובן עשיתי בדיקה כללית לפני הקניה

מה שמדהים ברמקול הזה שיש לו שני טוויטרים אחד מקדימה ואחד מאחורה שהוא שהקיר מחזיר את הצליל ומפזר אותו בצורה נכונה בחדר.

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
השוות את הרמקול למתחירו לפני?
למשל :
וורפדייל 9.1-9.2-9.3
מישן סדרה 3?
מורדנט שורט 902?
מוניטור אודיו ברונזה?
טאנוי?
KEF?
וכו...?

dvir

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
את כל מה שציינת בסידרה אבל כן עשיתי מספר השוואות אני אחד ביקורתי מאוד ובעל שמיעה שכל צליל חשוב וכמה שניתן שיהיה מאוד למציאות.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אז מציע לך בלי להעליב לגשת לבדוק את השמיעה או הידע כי הרמקול הזה של בוז לא קשור למה שאתה אומר.

dvir

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בוא נעשה ככה מה היית ממליץ לעשות איתו השוואה זוג אחד או שניים ואני יבחן ואני יגיד לך את דעתי...
פשוט רוצה להבין איזה איכות אתה מדבר, כי איך שאתה מדבר אתה פשוט זורק את הרמקול הזה לרמה של רמקול שבאים במערכות מיני...

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא. אבל ה301 הוא רמקול פשוט מאוד, חלול בעיקר, מאוד עושה וואו למי שלא יודע, הוא נעים לשמיעה אבל בעייתי בתחום התחתון והעליון.
אולי הוא כמו רוב הרמקולים של בוז עושה מיד נהדר. אבל זהו.
קח מולו QUAD 11L שאין לו באס מדהים, אבל יחסית לרמקול עם וופר של 5.25 נותן אחלה של כזה, שעולה רשמית באזור ה 3100-3200, שזה המחיר המקורי של ה301
http://www.elmor.co.il/Index.asp?ArticleID=176&CategoryID=119&Page=1

dvir

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
עכשיו אתה בא בגישה יותר נחמדה, בכל מקרה אני גם לא הייתי בחיים משקיע לBOSE במחיר כזה זה שמצאתי בניופאן אווטלט במחיר 1700 שקל לדעתי שווה את זה ואני אישית אוהב מאוד את הסאונד ואני גם השוואתי אותם לרמקולים של KEF IQ3 שאם כל הכבוד לחברה אבל ברמקול הזה לדעתי פישלו בגדול...
וגם צריך לקחת בחשבון לאיזה מגבר/רסיבר זה מחובר שזה משפיע מאוד על אופן הצליל.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
עדיין הייתי מחבר לו וורפדייל 9.1,9.2 או מישן 32i הרבה לפני הבוז..
או למשל מורדנט 902.

מה גם שה IQ3 עולה כרגיל באזור ה 1700-2000.
מציאות אאוטלט לא אומרות שקנית בהכרח מוצר טוב , מה שכן זה שקנית לרוב מוזר X בזול יותר.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אני מכיר היטב את הרמקול הקודם לו בסידרת ה - 301, כי רכשתי אותו לאבי בחו"ל . רמקול סתמי ואנמי. ככלל, הייתי מתרחק מ- BOSE ומכל מה שהם מייצרים בחמש עשרה השנים האחרונות. מלבד ה - 901 שגם הוא כבר מיושן ומתקשה לבלוט מול רמקולים חדשים יותר, לא שמעתי שום דבר מרגש מהחברה הזו. מה שכן, בעיצוב הם אלופים.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אני מכיר היטב את הרמקול הקודם לו בסידרת ה - 301, כי רכשתי אותו לאבי בחו"ל . רמקול סתמי ואנמי. ככלל, הייתי מתרחק מ- BOSE ומכל מה שהם מייצרים בחמש עשרה השנים האחרונות. מלבד ה - 901 שגם הוא כבר מיושן ומתקשה לבלוט מול רמקולים חדשים יותר, לא שמעתי שום דבר מרגש מהחברה הזו. מה שכן, בעיצוב הם אלופים.

(Y)

301 רמקולים שמאוד התלהבתי בשנות השמונים שהייתי ירוק בתחום
ואפילו חשקתי מאוד לרכוש את "היצירה" לעצמי-אבל אחרי כמה וכמה האזנות הבנתי את גודל הפשלה.
גם מה 901 לא נפלתי בכלל.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ה901 חייב לבוא עם האקולייזר ולהיות בחדר מתאים, אחרת הוא באמת לא שווה הרבה.
מה שכן בתחום ההגברת חוץ, המקביל שלו, אם אני זוכר, 101, הוא רמקול מדהים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור