av פרוססור מומלץ?

מאירקה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
למי שמעוניין בפרוססור ולא ברסיבר דוגמת ימהה 3800, מה כיום מומלץ ברמת מחיר דומה?
האם המקביל של הימהה AX1 הוא ה Z11 ? אם כן הפרש המחירים הוא עצום.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה שלומך מאיר ידידי.

לקסיקון נחשבים לטובים מאוד, יש ל-CERY פרוססורים חדשים שאמורים להיות מצויינים.
אני בזמנו צפיתי בסרט אצל גנאדי ב-7.1 עם פרוסור של לקסיקון והתוצאה הייתה מהמשובחות ששמעתי.
בנוסף בחור בשם גיא שגולש כאן תחת שם מסובך שאני אף פעם לא זוכר משתמש בפרוססור של רוטל עם מגבר 5 ערוצים וגם אצלו התוצאה מצויינת.

מה התקציב שלך?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
נמר,

כול הפרוססורים שהזכרת כולל שלי אינם תומכים בשיטות הקידוד החדשות (גם ללקסיקון ולטאטא אין משהו במידי)
לכן אם הצורך הוא מידי ישנה אפשרות לפרוססור של אונקיו (כד"א דגם חדש הוכרז, שמו DTR 9.9) כך שאולי אפשר יהיה למצוא את הדגם שמוחלף בימים אלו במחיר נוח יותר (אף הוא כולל תמיכה בפורמטים החדשים ובעיבוד תמונה ע"י HQV)

שנית כדי שתזכור את השם הכינוי שלי יותר טוב - תחשוב על השסתום האלקטרוני בצינור הפליטה באופנועי הספורט של ימהה exup (lol)

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אוקי תודה גיא.

אתה רואה? הזמנתי אותך בדרך לא דרך לדיון.:D

לגבי השם. לא חשבתי על זה - עכשיו אני לא אשכח.:)

מאירקה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני מדבר בתקציב של הימהה 3800

וכפי שמסר ידידנו, שאת שמו קצת קשה לי לבטא....כמאמר הגשש, לימהה יש פיצ'רים נוספים בתחום הוידאו והאודיו שבלקסיקונים ודומיהם עדיין אין ומחיריהם מרקיעים לשחקים.
פעם היה לימהה מעבדים יותר זולים מהכיוון של ה Z11

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אולי הדנון החדש בלי המגבר. נדמה לי שעולה 7K$ בארה"ב

מאירקה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כבד עלי המחיר הזה

אני מדבר על רמות של 1500$ כמו הימהה 3800

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יש לאודיולאב איזה פרוססור משהו 8000AP .
תבדוק אותו יכול להיות טוב ולא יקר.

השאלה זה למה אתה צריך כזה פרוססור מטורף?
היום כל מגבר עם טוב למשל ה 863 של ימאהה יתן לך תמיכה בהכל וגם לדעתי אפשר לחבר אותו כPRE.

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
כמו שאמרתי גם ה Cary כמו רוב השחקנים הראשיים בשוק הפרוססורים לא מוכן לשיטות הקידוד החדשות.

לאור זאת ששיטות הקידוד החדשות נמצאים בשוק כבר קרוב לשנתיים ועדין קשה למצא פרוססורים שיתמכו בהם, גם מחברות שנחשבות למובילות וחדשניות בתחומם כגון מרידיאן, לקסיקון וטאטא (ברסיברים המרדף אחר הכנסת פורמטים חדשים מתנהל בקצב שונה על מנת ליצור בידול בין הייצרנים) ניתן רק לתהות באמת לגבי סדר גודל ההצלחה של פורמטי ה HD בעולם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור