Audyssey MultEQ Editor App

moshe lavi

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
האים יש מישהו אשר עובד או עבד או כייל בעזרת האפליקציה באופן מעמיק יותר ויכול לתת הסברים מפורטים איך לכוון עקומות תדר וכל האופציות אשר קיימות באפליקציה.
תודה.

moshe lavi

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
מישהו?

EB1000

מושעה
מעורבות
54
נקודות
28
אני משתמש בה. לא רכשתי אותה, כי היא לא שווה את ה 50 או 70 שח הללו. אבל היא כן עושה את תהליך הכיול לנוח יותר, כי אתה יכול לראות גרפים לפני ו "אחרי". כמובן שה "אחרי" זה לא באמת אחרי, אלא שערוך מנותק לחלוטין מהמציאות בשטח (מבדיקה עי REW). בסה"כ לא תראה הבדלים בין כיול עי אפלקציה או ישירות מהרסיבר, פרט לאפשרות לשנות את ה TARGET CURVE אבל הממשק מאד לא נוח. עדיף להריץ אותה על טאבלט ולא על טלפון.

מה עוד אתה רוצה לדעת?

moshe lavi

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
חלק מהאופציות לא מגיבות בכלל במיוחד ה Multeq filter frequency range .
ישנו חץ שאמור לזוז שמאלה או ימינה על מנת לקבוע תדר כיול שאני רוצע לקבוע וזה לא מגיב בכלל.
מערכת ההפעלה בסמארטפון מעודכנת כולל האפליקציה עצמה, הסרתי והתקנתי מיספר פעמים ואפילו התקנתי את האפליקציה על מכשיר SAMSUNG A70 וגם במכשיר זה אותה הבעיה.
המכשיר שלי הוא NOKIA 7.1.

EB1000

מושעה
מעורבות
54
נקודות
28
חלק מהאופציות לא מגיבות בכלל במיוחד ה Multeq filter frequency range .
ישנו חץ שאמור לזוז שמאלה או ימינה על מנת לקבוע תדר כיול שאני רוצע לקבוע וזה לא מגיב בכלל.
מערכת ההפעלה בסמארטפון מעודכנת כולל האפליקציה עצמה, הסרתי והתקנתי מיספר פעמים ואפילו התקנתי את האפליקציה על מכשיר SAMSUNG A70 וגם במכשיר זה אותה הבעיה.
המכשיר שלי הוא NOKIA 7.1.

בדקתי אצלי, וזה מגיב בלי בעיה. אני עם גרסה 1.4.2 פרוצה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור