Aries Cerat Incito - קדם מגבר קפריסאי במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
מעניין לשמוע על החברה , לא הכרתי , תודה .

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
התגעגתי לסקירות האלה של נמר. תענוג.
שאלה - איך הקדם הזה ביחס לקדם מצוין אחר של אותו יבואן, שנדמה לי שסקרת כאן בעבר, ה - Nat Magnetic ?

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
908
נקודות
113
תודה על הסקירה נמר
המכשיר ניראה מקצועי מאוד אבל חבל שאין כפתורים בפנל הקדמי ורק יש דרך לשלוט
עם השלט

M0TI

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
גם אני התגעגעתי לביקורות של נמר, פשוט נהנה לקרוא (ורד)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
התגעגתי לסקירות האלה של נמר. תענוג.
שאלה - איך הקדם הזה ביחס לקדם מצוין אחר של אותו יבואן, שנדמה לי שסקרת כאן בעבר, ה - Nat Magnetic ?
:בעד:
אני באמת חושב שכדי לקבל ערך אמיתי ולהבין מה המוצר באמת, ההשוואה לאחרים היא מתבקשת, בייחוד כשמדובר על אותו יבואן.
בלי קשר לזה, יהיה נחמד להשוות אותו למוצרים אחרים באותה רמת מחיר, כמו הלקסמן 900 או הקאראן של מישל שהוא קצת יותר זול. הבעיה שכאן נכנסים לפוליטיקה מול יבואנים ולא משנה כמו יכחישו, זה שיקול.

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
908
נקודות
113
אני באמת חושב שכדי לקבל ערך אמיתי ולהבין מה המוצר באמת, ההשוואה לאחרים היא מתבקשת, בייחוד כשמדובר על אותו יבואן.
בלי קשר לזה, יהיה נחמד להשוות אותו למוצרים אחרים באותה רמת מחיר, כמו הלקסמן 900 או הקאראן של מישל שהוא קצת יותר זול. הבעיה שכאן נכנסים לפוליטיקה מול יבואנים ולא משנה כמו יכחישו, זה שיקול.

צודק בהחלט:בעד:

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
נמר, סקירה מעולה. תודה רבה (ורד)

בהזדמנות זאת ברצוני לציין שהמחיר הוקלד לא נכון והמחיר של קדם מגבר זה הוא: 40,000 ש"ח

בברכה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לוני, ככה הורדת 9000 ש"ח בלי להתמקח? :) עדכנתי בכתבה.

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
זה לכבוד חג העצמאות :)

תודה רבה ליאור.
בהזדמנות זאת, חג עצמאות שמח למנהלי האתר וגולשיה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

את הקראן מאוד אהבתי. אבל הוא שונה לחלוטין מזה בוויסינג שלו. הקראן קצת יותר נטרלי מה שעלול להחשב כיבשושי (מאוד מזכיר את האודיו ריסרצ׳) וקצת יותר בהיר. שניהם מפורטים מאוד, מאוזנים בהחלט עם יתרון לקפריסאי ודינמים בהחלט. עם זאת, אהבתי יותר את המרקם של הקפריסאי על המערכת שלי. על מערכת אחרת, מסקנות יכולות להשתנות. לגבי ה-nat. אני אישית מעדיף את ה-nat. אני חושב שהוא עשיר יותר, מדויק לא פחות וחשוב מאוד, הבמה שלו היסטרית. טובה יותר מאשר הקפריסאי. את הלקסמן 900 לא שמעתי. אמור להיות לפחות ברמה הזו.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
מתעורר לו הרושם שלוני דנן מביא מוצרים באמת משובחים ומאוד מרשימים באיכותם וכנראה גם יודע לברור אותם כמו שצריך ועל כך יבוא על הברכה.

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
נמר שאפו!
תענוג לקרוא.
כן,לוני מביא כמה פנינים,יאמר לזכותו.
תקפיד לפנק אותנו בסקירות שכאלו.
איתן

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
נהנתי לקרוא אבל נגמר לי מהר מדי.
יכול להיות בגלל שהיה מעניין?
וללוני כל הכבוד שהנך מוצא מוצרים טובים ומענינים במרחק שחיה מהארץ.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
מתעורר לו הרושם שלוני דנן מביא מוצרים באמת משובחים ומאוד מרשימים באיכותם וכנראה גם יודע לברור אותם כמו שצריך ועל כך יבוא על הברכה.

מבחינתי, הרושם התעורר כבר מזמן.
אכן, לוני משווק את הקדם-מגברים היותר "מעניינים" ולטעמי הטובים שניתן להשיג.
(ולמען הגילוי הנאות אין לי מוצרים שהוא משווק. אבל אולי יהיו בעתיד)
אני חושב שהתאור של נמר- מדוייק.

ובנימה אישית ללוני - צא מהתרדמת. רבים לא מכירים את המוצרים שלך.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
כיף לקרוא ולהכיר חברה חדשה
באסה רמות המחירים

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
נמר, לפחות בייצור חשמל אתה לא מעודכן.
אין כרגע חוסר בחשמל, גם לא בקיץ הקרוב.
ומי ש"חסך" עליך זה הממשלה ולא אף אחד אחר (רצון להכניס יצרנים פרטיים לשוק ולכן עצירה של בניית תחנות חדשות ע"י חח"י).
חוץ מזה, לא מספיק לחץ יש במדינה הזאת?
בנוסף צריך את הסטרס ליכולת איך לשמוע מוזיקה אם השלט יתקלקל או ייעלם....?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
ובנימה אישית ללוני - צא מהתרדמת. רבים לא מכירים את המוצרים שלך.
ללא ספק.
את לוני אני מכיר בדיוק 30 שניות, כשפעם אחת השאלתי ממנו כבל מצוין של ARGENTO לבדיקה, באמצע כביש סואן :).
אם יש משהו שלוני ללא ספק גרוע בו, הוא שיווק. עכשיו רק נשאר לנו לחשוב אם זה טוב לנו, או רע לנו.
לדעתי זה רע לנו כי בתור משועממי אינטרנט, אנחנו מקבלים ממנו פחות מידע על המוצרים שלו. וחבל.
תהליך קניה של מוצרים בתחום שלנו מתחיל און ליין. וכשאין כמעט מידע שנדחף לנו לגרון סטייל פור בשעתו (שהיה עושה פוסטים מסחריים מצויינים) או לסרי או זיו, אז המוצרים האלה פשוט פחות בתודעה. וחבל.

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
את הקראן מאוד אהבתי. אבל הוא שונה לחלוטין מזה בוויסינג שלו. הקראן קצת יותר נטרלי מה שעלול להחשב כיבשושי (מאוד מזכיר את האודיו ריסרצ׳) וקצת יותר בהיר. שניהם מפורטים מאוד, מאוזנים בהחלט עם יתרון לקפריסאי ודינמים בהחלט. עם זאת, אהבתי יותר את המרקם של הקפריסאי על המערכת שלי. על מערכת אחרת, מסקנות יכולות להשתנות. לגבי ה-nat. אני אישית מעדיף את ה-nat. אני חושב שהוא עשיר יותר, מדויק לא פחות וחשוב מאוד, הבמה שלו היסטרית. טובה יותר מאשר הקפריסאי. את הלקסמן 900 לא שמעתי. אמור להיות לפחות ברמה הזו.

שלום נמר , אני יכול להסכים איתך לגבי ההשוואה בין מכשירים , אבל לגבי היבשושיות של קאראן לעומת אחרים לא נכונה , כי הציוד של קאראן רחוק מלהיות יבשושי ונוטה יותר לחמימות עם מיד שקרוב מאוד לאנלוג , וזו דיעת 100% מהלקוחות שרכשו מוצרי קאראן .

צריך לזכור שגם שהגעתי אליך עם הקאראן , המערכת שלך היתה עדיין לא בשלימותה ושהגעתי אליך עם האקוסטיק , הסאונד ממש היה שונה לחלוטין והרבה יותר טוב עם אותו ציוד שהיה לך , לכן הייחוס למוצר כבר משתנה במשוואה .

ללא ספק.
את לוני אני מכיר בדיוק 30 שניות, כשפעם אחת השאלתי ממנו כבל מצוין של ARGENTO לבדיקה, באמצע כביש סואן :).
אם יש משהו שלוני ללא ספק גרוע בו, הוא שיווק. עכשיו רק נשאר לנו לחשוב אם זה טוב לנו, או רע לנו.
לדעתי זה רע לנו כי בתור משועממי אינטרנט, אנחנו מקבלים ממנו פחות מידע על המוצרים שלו. וחבל.
תהליך קניה של מוצרים בתחום שלנו מתחיל און ליין. וכשאין כמעט מידע שנדחף לנו לגרון סטייל פור בשעתו (שהיה עושה פוסטים מסחריים מצויינים) או לסרי או זיו, אז המוצרים האלה פשוט פחות בתודעה. וחבל.

מתנוש , הרבה פעמים היתה לנו שיחה לגבי הנושא של שיווק ופרסום וכו .... , ולדעתי אתה לא צודק בעניין הזה , כי הלקוח הישראלי מקובע על מצב , קו מסויים ולא מוכן לסטות ממנו ואפילו שתסביר לו הרבה פעמים שאם יסטה אולי ייתקל בהפתעות . לכן כמה שנכתוב לא יעזור כלכך .

הדרך היחידה בעיני זו לשנות גישה ותפיסת עולם בנושא הזה ולהתנסות לפני רכישה במוצרים מהקטגוריה הזו גם . השבוע להפתעתי התקשר אלי בחור שאני לא מכיר ומתברר שיש לו קדם מאוד יקר מחברה שלא מוכרת שאני מייבא , ושאלתי אותו למה קנית את המוצר הזה הרי יש הרבה מוכרים יותר , התשובה שלו היתה לא מחפש מותגים שרוב הכסף הולך על קופסאות יפות ופרסום וגובים המון כסף דרך המוצר , קנה את הקדם שלו כי ידע שיקבל סאונד נטו . הוא התנסה עם יותר מ 20 קדמים וטען זה אחד הקדמים הטובים ביותר ששמע אי פעם .

הטענה שלו גם זהה לשלי שאנשים לא מעונינים לשמוע דברים אחרים וזה חבל .

אני חושב שגם לוני בצד שלי .

מישל .

נערך לאחרונה ב:

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
הטענה שלו גם זהה לשלי שאנשים לא מעונינים לשמוע דברים אחרים וזה חבל .

אני חושב שגם לוני בצד שלי .

מישל .

לא מבין איך הגעת למסקנה הזו?

למיטב ידיעתי (ואני יודע) מספר לא קטן (יחסית לפונציאל) של אנשים נחשף למוצרים שלך.

לדעתי, עשית בראשית הדרך שלך טעות אסטרטגית ענקית וחשפת את הקראן למספר אנשים
"מהבראנג'ה", אנשים שיש להם "ציוד על" , ולא היו בכלל עם כוונה לקנות או לשדרג....
אותם אנשים שהם נחשבים "מובילי דעת" לא עשו לך טוב....

בשיווק - כדאי גם לגעת מי "מבלבל מח" ומחפש לסגור "זמן פנוי" על חשבונך ומי באמת מחפש ובעל יכולת לרכוש את המוצר. זו גם הסיבה מדוע ישנם יבואנים שלא שמים ז על חפרני הפורום- קח לדוגמא את אלון ליפשיץ (שהוא ממש לא לבד).

ועוד משהו- לעתים כדאי לקרוא בין השורות .. נמר כתב "בנשימה אחת על מוצר שאתה מייבא עם מוצר אחר מחברה מאד ידועה ומכובדת (שבמקרה מייבא אותו יבואן לעיל)...
אני במקומך לא הייתי כותב שזה לא נכון.. אם תקרא שוב את המשפט תראה שהוא החמיא למוצר שלך

אבל מה אכפת לי.
חג שמח ופרנסה טובה לכולם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור