AnalogMagik - הפתרון המושלם לכיול הסטאפ האנלוגי?

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
יפה..
אגב, אצל מי ניתן לרכוש את תקליט הכיול של אנלוג פרודקשיין ???

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
ארוך
למרות זאת קראתי עד הסוף(לא מר).
מזלי שזיו כיוון לי את הנוטינגהאם(ללא התוכנה)עם שאר האנסטרומנטים.
בשידרוג הבא(סטנד,פטיפון,מי יודע מה)נדאג ל-Fine Tuning.
תודה (ורד)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
סוף סוף משהו אינפורמטיבי מאדם שאני סומך עליו בעיניים עצומות.
זמן מה שהנושא הנ"ל מסקרן אותי, אבל חוסר ידע וחוסר זמן לא השאירו לי זמן להתעמק בדברים.
תודה על הכתבה האינפואמטיבית, גם בעידן הכיול הממוחשב אין תחליף למה שהאוזניים שומעות.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
בשביל מה צריך סמסונג חדשה אם שחור לבן זו האופנה...?
לדעתי מהנדסים (לדעתי רובם מהנדסי מכונות +ידע רחב בתחומים רבים,מכניקה,מתכות,אוירונאוטיקה....ועוד) שפיתחו זרועות מוצלחות וטובות .ומספקים את הכלים וההוראות להרכבת הזרוע שלהם.ואם אכן כך הורכבה, אין סיבה לא להיות בתוך הנתונים שתוכנה זו ממליצה.
סהכ הטכניקה ההנדסה ומה התכוון המשורר היו לפני כתיבת התוכנה. ואיסוף הנתונים לתוכנה בוצע בעיקבות מה שהיה ידוע.
אישור נתון האזימוט ע"י המכשיר הישן זהוא מדד חשוב ביותר .ולאחר שהזרוע מורכבת לפי ההוראות בצורה מדויקת ,שום גרף לא יקבע איך אני רוצה לשמוע...
אבל סביר להניח שלא כולם חושבים כמוני וזה בסדר גמור .וכן יש מי שאישור הגרף זו אסמכתא .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שלמה. אישור הגרף יכול בהחלט לעזור אם הוא יושב בכפיפה אחת עם מה שאנחנו שומעים. אני תמיד טוען שלהטיל ספק במדידות ולבדוק בהאזנה זה הדבר הנכון.

בחלק מהפרמטרים אין לה תחליף. למשל רזוננס ואיזון הערוצים ביציאה של הפונו. האנטי סקייטינג גם מאוד מדויק.
יש לה שלל יתרונות. אבל היתרונות הללו תלויות בביקורת איכות שיש לעשות לה. זה משום שאם נתחיל במדידות על נתון ראשוני שגוי, כל המדידה שגויה.

capten

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
לכל המתענינים בכיול זרועות פטיפון, סרגלים,התאמת ראשים וכל ההנדסה סביב זה ,האתר הבא מכיל את רוב הידע והכלים הדרושים לכך.
https://www.vinylengine.com/tools.shtml

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אחד ממנהלי של חברת טום טום (שבזמנו הייתה תוכנת הניווט הטובה ביותר - לפני עדיין וויז) אמר: "שמפעילים תוכנת ניווט אסור לסגור את הראש". משפט זה נכון להרבה מאוד דברים וכך גם לכיוון המערכת האנלוגית שלנו.

יש הרבה מערכות אוטמטיות שבדוקות לנו נתונים, וככול שמערכת מספקת לנו יותר נתונים כך קל לנו לכוון את מערכת, אבל תמיד צריך להשאיר את הראש וההגיון פועל וכמובן שניסיון חשוב לא פחות.

כך שבאמת מסקרן אותי לבדוק מה התוכנה יכולה לשפר אצלי בסטאפ האנלוגי - אבל לרגע אני לא חושב שאני יכול לעשות זאת לבד ועבור כך יש לי את דוקטור זיו

ymym

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
מעניין,
בדרך כלל נהוג לפני פירסום כזה לבקש את תגובת החברה,
יתכן והבדיקה עם התקליט מתבצעת אחרי כיול עם כלים מסוימים בלבד, אולי התקליט פגום, יתכן ומצאתם בג.
בכל מקרה מעניינת תגובת החברה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מעניין,
בדרך כלל נהוג לפני פירסום כזה לבקש את תגובת החברה,
יתכן והבדיקה עם התקליט מתבצעת אחרי כיול עם כלים מסוימים בלבד, אולי התקליט פגום, יתכן ומצאתם בג.
בכל מקרה מעניינת תגובת החברה.

ביקשנו את תגובת החברה. היא כתובה בסוף.
יכול להיות גם שמעבר לכך התקליט פגום. ועכשיו בוא ננתח את העניין.

יצרן שמצהיר על כך שהוא תיכנן מערכת כיול לאנלוג שתציב סטנדרט חדש בתחום. לא ראוי שהתקליטים, איתם מתבצע הכיול, יעברו ביקורת מחמירה?

לעניות דעתי, על מנת להשתמש בתוכנה הזו, יש להשתמש בכלי כיול נוספים על מנת לאשר את התוצאות. אחרת, הכיול עלול לצאת "על יד".

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אחד ממנהלי של חברת טום טום (שבזמנו הייתה תוכנת הניווט הטובה ביותר - לפני עדיין וויז) אמר: "שמפעילים תוכנת ניווט אסור לסגור את הראש". משפט זה נכון להרבה מאוד דברים וכך גם לכיוון המערכת האנלוגית שלנו.

יש הרבה מערכות אוטמטיות שבדוקות לנו נתונים, וככול שמערכת מספקת לנו יותר נתונים כך קל לנו לכוון את מערכת, אבל תמיד צריך להשאיר את הראש וההגיון פועל וכמובן שניסיון חשוב לא פחות.

כך שבאמת מסקרן אותי לבדוק מה התוכנה יכולה לשפר אצלי בסטאפ האנלוגי - אבל לרגע אני לא חושב שאני יכול לעשות זאת לבד ועבור כך יש לי את דוקטור זיו
רק הערה קטנה, את המשפט הזה (שמפעילים תוכנת ניווט אסור לסגור את הראש) אמר הרבה זמן לפני טום טום אחד הסטנדפיסטים הישראלים (לא זוכר מי) שאמר "שמדלקים את ה GPS לא לכבות את המוח" והייתה בדיחה נפוצה בזמנו :)

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
רק הערה קטנה, את המשפט הזה (שמפעילים תוכנת ניווט אסור לסגור את הראש) אמר הרבה זמן לפני טום טום אחד הסטנדפיסטים הישראלים (לא זוכר מי) שאמר "שמדלקים את ה GPS לא לכבות את המוח" והייתה בדיחה נפוצה בזמנו :)

לדעתי המקור הוא טום טום - לפני שתוכנות הניוט הגיעו לארץ (כלומר היה דסטנטור על מכשירים מיועדים לכך - זה היה לפני הטלפון החכם), זה לא הפריע לנו להעתיק זאת למשפט שלנו

DOCTOR ICE

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
עוד כתבה מגניבה מיוחדת ומקצועית ביותר (כמו תמיד)
"אם אתם משתמשים בכלי העתיק הזה, שמחובר לכם בצידי הקלבסה, "

זו בדיוק הסיבה שאי טוען שאתה אחד הכתבים המוצלחים שאני מכיר ..
בלי קשר ליכולת המצויינת שלך מבחינה מוסיקלית !!1

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
אין לי אנלוג כבר שנים אבל מאוד מאוד אהבתי את התמונה הראשונה.

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
נמר איך העלמת את החוטים והכבלים

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר איך העלמת את החוטים והכבלים

סוד כמוס. אבל בתכלס, רואים את כבלי הרמקול.

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
ממתינים לראשון שיבוצע אצלו,
הכיוון עם הציוד החדש,
רק צריך "סנונית" ראשונה,
ואחריו אני מאמין התור יתארך.

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113
יפה..
אגב, אצל מי ניתן לרכוש את תקליט הכיול של אנלוג פרודקשיין ???

יש אצלי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור