almani

danga

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
שלום,
מישהו מכיר את החברה ?
יכול להמליץ??
http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=t-amplifier&db219083=1608350

תודה!

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תשמע, התשובה לרוב פשוטה. בלי להכיר או לא.
תראה את המחיר, תבין לבד.
לא סתם אני נוסע כבר "טפו טפו טפו" עם מגבר בן 6 שנים שפעם אחת לא התנתק ברכב שלי שנשמע כמו חלום.
לא סתם הוא עלה 3 אלף.

danga

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אם אני מבין נכון...מחיר כן קובע באודיו לרכב?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
בהחלט.
בכל מקרה, אהובי הוא בחור נהדר (היבואן) גש אליו,תשמע, תראה, תבדוק מה שיש לו להמליץ.

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
אני מתנצל אבל אני ממש חייב לצאת חוצץ נגד המסקנה המאוד חותכת שנקבעה כאן למעלה כלאחר יד. זה ממש ממש לא נכון לקבוע שככול שמוצר יהיה יותר יקר - כך הוא יהיה יותר טוב. העובדה שאתה מסתובב עם מגבר שעלה לך 3000 ש"ח ובמשך 6 שנים הוא עובד כמו סוס, לא בהכרח אומרת שאותו דבר יקרה בכל פעם. גם אם המגבר שייך למותג יוקרתי ובעל שם.

ומהצד השני, זה לא אומר שמגבר שעולה 800-900 ש"ח יתקלקל וישרף לאחר שבועיים.

לגבי אלמאני - חברה לא רעה בכלל, אומנם מעט יקרה ולא בצדק. וזה לא שהיא יקרה מדי כיוון שהרכיבים שלה מתקלקלים לאחר תקופה מאוד קצרה, אלא בגלל שהם לא ברמה כל-כך גבוהה. באופן כללי הרכיבים של החברה הזו סבירים ביותר.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תגיד לי אביחי, היה איזשהו פוסט רכב בהיסטורית הפורום הזה שהסכמת לכיתוב שלי?

אנא המנטרות של הכחול מכוניות, לא פה.

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
במקום לחפש איפה אני לא מסכים איתך, ועוד לקנטר על כך - יכולת, בקלות (לשיטתך), להוכיח לי שאני טועה ואולי ללמד אותי משהו שאיני יודע. אבל צר לי שזה לא המצב.

בתור מי שהתחיל את דרכו של הפורום הזה בתור מנהל (פורום האודיו לרכב כמובן) והיום כתב של האתר וחלק אינטגרלי מהאתר כולו - אני חש חובה לתת מענה לגולשים בצורה המקצועית, האמיתית והכנה ביותר נוכח נסיוני המעשי והתאורטי.

אני מתנצל מראש אם הדברים שלי לא עולים בקנה אחד עם הדברים שלך, ואשמח מאוד להבא אם תוכל לנמק את המסקנות והקביעות שלך בהסברים והוכחות לפני שאתה "עוזר" בצורה כזו לגולשים אחרים.

חג שמח.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא חיפשתי.
הצבתי שאלה שהיא מצב. המצב הוא - אורי כותב משהו ->אבחי לא מסכים. זה בערך מהפוסט הראשון שלי פה ברכב.

העזרה שלי עד היום ברכבים, גם פה, וגם בפורומים אחרים תמיד הייתה מוצלחת.
אני לא אתן דוגמאות על גבי הפורום כי זה לא לעניין, אבל אתה יכול לקבל בפרטי את כל מה שתרצה ממני.

עזרה מקצועית איננה רק לתת תשובות אלא לקחת משתמשים מסויימים, במיוחד וותיקים פה כמו DANGA שכבר התייעץ עם כולנו מספר פעמים ולהביא אותם להבנה ע"י תשובות מנחות. זה דבר מקובל בהרבה תחומים בחיים ובלימוד.

יש קשר ישיר בין מחירו של מגבר לרכב לבין איכותו. כמובן שלכל כלל יש יוצא מהכלל.
הקביעה הזו מבוססת על כך שאני מתעסק בתחום מבחינת מערכות אישיות כ 11 שנה (מאז יש לי רשיון) ולפני זה עוד 2-3 ברכבים של חברים. כולל רכבים עם מערכות של עשרות אלפי שקלים.

לעומת רמקול לרכב, שוסבל מבעיות ההתאמה ,התקנה, כיוונים מיוחדים, ואופי צליל שגם משתנה בהתאם לכל רכב, מגבר רכב לעומתו הוא יצור שסובל ללא קשר לאופי הצליל שלו, שהוא קבוע (כמו בכל מגבר כולל ביתי) מהמון בעיות אחרות.

מגברים לרכב פשוטים יתנתקנו בחום הישראלי, ועד יגיעו למצב של קלקול לא בר תיקון או בר תיקון במחיר לא נמוך.
מגבר פשוט מדיי יסבול הרבה יותר מרגישות לרעשי אלטרנטור.
מגבר זול מדיי יתקשה להניע רמקולים רבים וכמו כן יהיה רגיש יותר לבעיות החשמל ברכב מה שישפיע על איכותו.
מגבר זול מדיי לא יהיה בעל מספיק הגנות.
מגבר זול מדיי ישמע לרוב לא משהו.

כמובן שהכל יחסי לשאר המערכת. אבל ללא ספק, בתחום מגבר האודיו לרכב, כאשר אנו כמובן לוקחים בחשבון שיש יבואנים שקורעים כיסים ויש כאלו שלא, תשלם יותר, תקבל מוצר איכותי יותר.

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
לא חיפשתי.
הצבתי שאלה שהיא מצב. המצב הוא - אורי כותב משהו ->אבחי לא מסכים. זה בערך מהפוסט הראשון שלי פה ברכב.

העזרה שלי עד היום ברכבים, גם פה, וגם בפורומים אחרים תמיד הייתה מוצלחת.
אני לא אתן דוגמאות על גבי הפורום כי זה לא לעניין, אבל אתה יכול לקבל בפרטי את כל מה שתרצה ממני.

עזרה מקצועית איננה רק לתת תשובות אלא לקחת משתמשים מסויימים, במיוחד וותיקים פה כמו DANGA שכבר התייעץ עם כולנו מספר פעמים ולהביא אותם להבנה ע"י תשובות מנחות. זה דבר מקובל בהרבה תחומים בחיים ובלימוד.

יש קשר ישיר בין מחירו של מגבר לרכב לבין איכותו. כמובן שלכל כלל יש יוצא מהכלל.
הקביעה הזו מבוססת על כך שאני מתעסק בתחום מבחינת מערכות אישיות כ 11 שנה (מאז יש לי רשיון) ולפני זה עוד 2-3 ברכבים של חברים. כולל רכבים עם מערכות של עשרות אלפי שקלים.

לעומת רמקול לרכב, שוסבל מבעיות ההתאמה ,התקנה, כיוונים מיוחדים, ואופי צליל שגם משתנה בהתאם לכל רכב, מגבר רכב לעומתו הוא יצור שסובל ללא קשר לאופי הצליל שלו, שהוא קבוע (כמו בכל מגבר כולל ביתי) מהמון בעיות אחרות.

מגברים לרכב פשוטים יתנתקנו בחום הישראלי, ועד יגיעו למצב של קלקול לא בר תיקון או בר תיקון במחיר לא נמוך.
מגבר פשוט מדיי יסבול הרבה יותר מרגישות לרעשי אלטרנטור.
מגבר זול מדיי יתקשה להניע רמקולים רבים וכמו כן יהיה רגיש יותר לבעיות החשמל ברכב מה שישפיע על איכותו.
מגבר זול מדיי לא יהיה בעל מספיק הגנות.
מגבר זול מדיי ישמע לרוב לא משהו.

כמובן שהכל יחסי לשאר המערכת. אבל ללא ספק, בתחום מגבר האודיו לרכב, כאשר אנו כמובן לוקחים בחשבון שיש יבואנים שקורעים כיסים ויש כאלו שלא, תשלם יותר, תקבל מוצר איכותי יותר.

מודגש באדום: דבר והיפוכו.

זה יהיה קצת ארוך, אבל בבקשה תשקיע כמה רגעים ותקרא עד הסוף. תודה.

בוא נתחיל מהיסודות, ולאו דווקא אלו של העולם הסבוך שנקרא "אודיו לרכב", של כיצד יש לענות לשאלות ולהסביר בצורה מקצועית ונכונה.

אתה לא יכול פשוט לבוא ולקבוע עובדה לאדם שמבין פחות ממך בצורה כזו של: "יותר יקר = יותר טוב" מבלי לפחות להסביר מדוע אתה מגיע למסקנה כזו.

כנ"ל גם לגבי ההסבר שאתה נותן לי בתגובה שלך, כשאתה כותב: "מגבר זול יישמע ""לא משהו"" מה זה "לא משהו"?? במה זה מתבטא? מהן הסיבות שיכולות לגרום למגבר להישמע "לא משהו"? איזה מן מונח מקצועי זה "לא משהו"? אם היית הולך למתקין כלשהו ומברר על רכיב אודיו כזה או אחר - והיית מקבל חוות דעת "מקצועית" שמסתכמת בצמד המילים: "לא משהו" - מה היית חושב על אותו מתקין? על רמת האמינות והמקצועיות שלו?

וזו לא הפעם הראשונה שכך אתה נותן עצות ועזרה לגולשים שפחות מתמצאים בתחום. ומזה אתה יכול להבין שאין פה שום בעיה של חוסר נסיון או חוסר ידע מקצועי/תיאורטי שלך - רק לתת קצת ערך מוסף לתשובות ולעצות שאתה נותן. ושוב, זה אומר להסביר, להדגים (אם צריך), להוכיח, להשתמש בשפה מקצועית (כמו שלא נראה לי שחסר לך) ועוד.

ואז, גם אם אז, אני חושב אחרת ממך ומעלה את זה לדיון - אתה לא צריך לראות את זה כתוקפנות או חוסר פירגון (חלילה). זהו פורום. זה המקום לדיונים וגם לוויכוחים (במסגרת המתאימה). הפורומים כאן מאוד שונים מהפורומים של הזאטוטים שמסתכמים בדיונים של:"אחים שלי, אני צריך לקנות מגבר בן-**** ובקושי יש לי גרוש על ה***. מה אתם אומרים? אני צריך משהו שיפרק לי ת'רמקולים אחו******.."וכדומה.

יש סיבה מאוד טובה (לפחות בעיניי) מדוע אני כבר לא מנהל את הפורום הזה. פשוט עייפתי מלנסות לרדוף אחרי גולשים באמת מקצועיים ובאמת מבינים שנותנים תשובות כאילו הם בשכונה. היה לי את זה מספיק שנים בפורומים אחרים. אבל העיניין איתך הוא שאתה באמת משקיע מזמנך ומהעצבים שלך, רק שנורא מעצבן לקרוא את התשובות שלך. בשיא הכנות אני אומר! במקום שתעביר הלאה קצת מהידע ומהנסיון שלך - אתה כאילו שולף תשובות ופתרונות מהשרוול, וקובע עובדות בשטח. זהו.

אתה חושב שיותר מועיל "לתת תשובות מנחות"?? מה בדיוק את מנחה את הגולש? לחשוב בדיוק כמוך? לעשות בדיוק כמוך? למה? עם עצות כאלו אנשים הולכים ומוציאים מכיסם הפרטי מאות ואלפי שקלים, ולמה? בגלל שאורי מהפורום אמר לי לעשות? מאיפה אתה יודע מה יש לו ברכב ומהם הצרכים שלו? ואל תלך ותחפור בארכיון הפורום בשביל למצוא איזה שירשור שהוא פתח בשביל להבין מי הוא ומה יש לו - אני בטוח שכשענית לו על השאלה שלו, הפרטים הללו לא עמדו לנגד עיניך.

ואם לחזור לעיניין התגובה שלך:

לבוא ולהציג את "החום הישראלי" כאימת המגברים הזולים - זה פשוט זלזול באינטלגנציה של הגולשים כאן. זה כמו שאגיד לך לא לרכוש פיאט אונו שנת 80, אלא מרצדס שנת 2000 - כי החום הישראלי פשוט יגרום למנוע של האונו להתחמם כל הזמן. זה נראה לך רציני? כל מגבר לגופו (תרתי משמע) - לא משנה מאיזו פירמה המגבר (ואני לרגע לא טוען שאין מוצרי מדבקה סיניים שאסור להתקרב אליהם בכלל) - צריך לבחון את המבנה שלו בשביל להבין מה יכולות הקירור שלו. ויכול מאוד להיות שמהיום הראשון שלך בתחום אתה מסתובב עם מגברים של רוקפורד או הליקס או ג'נסיס, אבל שנים הסתובבתי עם מגברים של בערך 2 שקל בתחילת דרכי ומעולם (!!) לא סבלתי מהחום הישראלי (למעט כשהמזגן ברכב היה מקולקל ואז הייתי מזיע כמו סוס). יש להתחשב גם במיקום המגבר, באופי ההתקנה שלו, במידת העומס שמפעילים עליו ועוד ועוד לפני שקובעים שיותר יקר = (תמיד) יותר טוב.

מגבר זול יהיה חשוף יותר לרעשי אלטרנטור?? מה תגיד על מגברי JL? איכותיים? יקרים? כן ו- מאוד. בגלל פאשלה של התקנה הדבר היחידי ששמעתי מהם היה רעש אלטרנטור. 3 הדברים הכי חשובים במקרה הזה הם: התקנה, התקנה ו- התקנה.

בהקשר לדבר השלישי יש חצי אמת בדבריך וזה בהחלט דבר שבפירמה יוקרתית ואיכותית יותר אכן יושם יותר דגש על נושאים כמו יחסי עיוות הצליל, מוליכים משוכללים ואיכותיים יותר וכד. מה שלא כל כך נכון הוא הנושא החשמלי - מגבר הוא מגבר הוא מגבר. והתקנה נכונה יכולה לחסוך מליון ואחד בעיות שלכאורה ייראו כאילו המגבר הוא זבל.

וגם אם למגבר כלשהו יש מעט מדי הגנות, וזה לא ממש נכון למצב היום - לפחות לא בפירמות הנחותות שמוכרות כאן בארץ. אבל גם אם כן, זה שוב עניין של התקנה נכונה ומקצועית. כי אם אין למגבר שרכשת מספיק הגנות כמו שאתה חושב שדרוש - דואגים לזה לבד במעלה צנרת החשמל. כלומר, מתקינים פיוזים בערכים דומים לאלו על המגבר בקרבת המגבר או בקרבת המצבר.

אני רק מבקש (למרות שאני לא מנהל כאן) שאת ההמשך (אם יהיה) נעביר להודעות פרטיות ולא נעשה זאת על גבי דפי הפורום.

חג שמח.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור