פלזמה פנסוניק X10 - אוהבת חושך, ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: פלזמה פנסוניק X10 - אוהבת חושך, ביקורת

yanivu

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
כתבה מצויינת!
לפני הקנייה מטריד מן הסתם עניין ההשתקפות.

נניח ואני מתקין את הטלוויזיה בסלון ויש לי לוסטרה עם 8 מנורות, למעלה, באמצע - בין הצופה לטלוויזיה.
בנוסף, אור יום מגיע מחלונות שהם מאחורי הטלוויזיה ואור היום לא "יוקרן" מהצד הקדמי של הטלוויזיה.

האם יש חשש שהטלויזיה שלי תהפוך ל"מראה" ואני אראה השתקפויות? אם כן, האם בגלל החסרון של הפנסוניק או גם ככה בכל הפלזמות זה היה קורה?
האם המצב טוב ב LCD?

תודה!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לא יצא לי לראות את המסך, אך מהכתבה אפשר להבין שזו בעיה של הדגם הזה.
כמו כן מסכי LCD בדרך כלל הרבה פחות רגישים להשתקפות ממסכי פלזמה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כפי שכתב כרמי, מסכי LCD רגישים הרבה פחות להשתקפויות, אבל שים לב שיש גם דגמי LCD עם ציפוי קדמי מבריק שרגיש כמו פלזמה.
בין דגמי פלזמות, יש דגמים עם רמות שונות של השתקפויות.
זה לא ש"אסור" לך לרכוש את הדגם שנסקר בכתבה, רק כדאי שתדע, שעל מנת להנות מאיכות המסך המלאה, מומלץ יהיה לסגור תריסים או וילון.

ערן24

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לא שווה לקנות

לא שווה לקנות בכלל כי זה לא FULL HD וגם כי זו טלוויזה בינונית.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לגבי רזולוציה, הכל תלוי בצרכים שלך וגם במרחק הצפיה מהמסך, רזולוציה מהווה רק פרמטר אחד מסך האיכות הכוללת של התמונה.
לדוגמא, ממרחק 4 מטרים, יהיה לך קשה עד בלתי אפשרי לשפוט האם מדובר במסך HD READY או FULL HD.

ILNY

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לא שווה לקנות בכלל כי זה לא FULL HD וגם כי זו טלוויזה בינונית.
על סמך מה בדיוק אתה מיד קובע שזה טלויזיה בינוניות? ראית אותה מקרוב? אני בחנתי אותה בחנות והשוויתי אותה למסך FHD באותה גדול. ואתה יוע מה? מהמרחק שאני צופה (קרוב ל-4 מטר) אני לא כמעט שום הבדל. בטח לא כזה שמצדיק (בשבילי לפחות) השקעה של עוד כמה אלפי שקלים. HD נראה מצויין. וSD? ראיתי את "מלתעות." סרט משנות השבעים, אבל בחיי שנראה כמעט כמו חדש על המסך. ערוצי YES שונים נראים מעולה.

כ"א צריך לעשות את השיקולים שלו כשהוא קונה מסך. אני את שלי עשיתי ("מה יכול להיות התמורה הכי טובה לכסף שלי?"), ואחרי מחקר לא קטן. ואני מאוד מרוצה שקניתי את הX10. :)

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
כמה זמן יש לך אותה? איך היא בבית, האם יש לכם סלון מואר?

Shingo

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
מסך entry level במחיר גבוה מדי לדעתי,

ערן24

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לליאור וILNY

לדעתי אתם טועים כי יש לי פלזמה של FUJICOM 42 מלפני שלוש שנים ואני בטוח שיש הבדלים עצומים בינה לבין מסך כגון PIONNER אז PANASONIC- הם בסדר וזה מאוד רלוונטי לא כמו שליאור אמר{שזה לא רלוונטי} שלסלון קטן כמו שיש לי לא רואים הבדל בין FULL HD ל HD READY כי אם הייתה לי טלוויזית FULL HD כלשהי אפילו FUJICOM אני בטוח שFULL HD היה נראה בהרבה יותר טוב גם אצלי.

ILNY

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לערן, אם יש לך סלון קטן בוודאי (כנראה) שעדיף לך FHD שאז תראה הבדל. אני לא ראיתי הבדל מהמרחק שאני צופה בו, ואני בדקתי.

לאבירם, החדר שלנו מואר אבל לא "שטוף שמש"...(אין שקיפויות כלשהן). אבל 90% מהצפייה היא בערב, ואנחנו רואים בלי אור "גדול." יש לנו אותה אגב 4 ימים.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בוודאי שיהיו הבדלים עצומים בין הטלויזיה שלך לבין מסכים חדשים ויקרים יותר, אבל הם ינבעו כתוצאה מאיכות השחור - ניגודיות, דיוק הצבע, עיבוד הוידאו וכו'.
הבדלים בין רמות רזולוציה תלויים בגודל המסך ומרחק הצפיה מהטלויזיה, תלך לחנות, תבקש לצפות בפלזמה 42" HD RAEDY של פנסוניק מול פלזמה FULL HD במרחק של 3 מטרים ויותר, לא תוכל לדעת מי מהן היא FULL HD או HD READY בשידורי HD.
רק באפליקציות ספציפיות, כגון בחיבור אל מחשב, תוכל להבדיל בהבדל חדות, לא בעת צפיה בסרט.

eldar

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,
שאלה: מעוניין לקנות פלזמה 42. מי יכול להמליץ בין האופציות samsung a450
pansonic pv80, pansonic c10
תודה

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אפשר להשיג עדיין פנסוניק PV80 בחנויות? ניסית?
גם פלזמה סמסונג A450 הוחלפה כבר ע"י B450.

eldar

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שאלה לליאור

ליאור שלום
ראשית תודה על תגובתך המהירה.
אני אחדד את השאלה (או השאלות) : קודם כל בברור שעשיתי בכמה חנויות הדגמים עדיין קימים. אבל, לצורך העניין, 1) האם לדגמים החדשים c10 של פנסוניק (לעומת ה - pv80) ו - b450 של סמסונג (לעומת ה- a450) יש יתרון על הקודמים?
2) בהנחה שכן, איזה מבין הדגמים לדעתך עדיף מהבחינות.
א.איכות תמונה.
ב.עיצוב.
לציין שאני צופה הרבה בספורט וערוצים רגילים.
תודה, אלדר.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נושא העיצוב קשור גם לטעם אישי ולהתאמה לשאר הסלון, כל הדגמים הנ"ל מעוצבים באופן סולידי למדי.
את ה- B450 של סמסונג, ראיתי רק בהדגמה יחידה עם סרט HD, לא יכול לתת עליה חוות דעת רצינית (התמודדות עם שידורי SD וכו').
ה- C10 של פנסוניק, אמורה להחליף את סדרה PV8 הקודמת, ה- PV80 ממוצבת קצת גבוה יותר מול ה- PV8, יש לה איכות טובה מאוד בשידורי ערוצים רגילים, היא אחד מהמסכים שמתאימים מאוד לשימוש הזה.

mikeko

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור, תודה על כתבה.
לפני שבועיים קניתי X10.
יש לי לוסטרה בסלון ואני לא שמתי לב להשתקפות במסך כל השבועיים עד עכשיו שקראתי כתבה.
אז הלכתי לסלון לבדוק - באמת קיים אם שמים לב לזה.

קראתי מדריך "איך לחבר ממיר יס או הוט למסך טלוויזיה" באתר.
שאלה שלי האם יש טרנסקודרים אחרים חוץ מ-[FONT=arial,helvetica,sans-serif]"קרמר" FC-15 ? נראה לי יקר מדי.

מצאתי ב-eBay מכשיר דומה:
[/FONT]http://cgi.ebay.com/SCART-RGB-to-YU...hash=item5634997a56&_trksid=p3286.c0.m14#shId
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]
מה דעתך ? האם זה שווה 45$ או שזה לא אותו דבר בכלל?

[/FONT]

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תתחדש על המסך.
השתקפות זה משהו שאם אתה לא שם לב אליו בסביבת הצפיה אצלך, אז אין סיבה להתייחס לזה באופן מיוחד...

יש בארץ טרנסקודרים שונים שמתחילים במחיר של סביב 400 ש"ח, המכשיר שמוצע בקישור, נראה מתאים, אפילו כולל ספק כח עם 220V.

I

iceflame

אורח
איך היא לעומת ה LG 42PQ70BR שבדקת?

אותי אישית מאוד מעניין לדעת איך הטלויזיה הזו לעומת הlg שבדקת באתר.
תודה רבה

nadavrut

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
Scart to YUV (Component) Converter

ליאור, תודה על כתבה.
לפני שבועיים קניתי X10.
יש לי לוסטרה בסלון ואני לא שמתי לב להשתקפות במסך כל השבועיים עד עכשיו שקראתי כתבה.
אז הלכתי לסלון לבדוק - באמת קיים אם שמים לב לזה.

קראתי מדריך "איך לחבר ממיר יס או הוט למסך טלוויזיה" באתר.
שאלה שלי האם יש טרנסקודרים אחרים חוץ מ-[FONT=arial,helvetica,sans-serif]"קרמר" FC-15 ? נראה לי יקר מדי.

מצאתי ב-eBay מכשיר דומה:
[/FONT]http://cgi.ebay.com/SCART-RGB-to-YU...hash=item5634997a56&_trksid=p3286.c0.m14#shId
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]
מה דעתך ? האם זה שווה 45$ או שזה לא אותו דבר בכלל?

[/FONT]

שלום mikeko,

הטרנסקודר שבקישור שלך מעביר סיגנל וידאו בלבד.
סולן מייבאים טרנסקודר מצויין, במחיר פנטסטי של 298 ש"ח בלבד, המעביר סיגנל וידאו + אודיו (סטריאו בלבד, אין יותר מזה בתקן סקארט).
גם קניה בישראל במחיר מצויין וגם יהיה לך למי להתלונן במידה והוא לא יעבוד...;)
הקישור: http://www.sollan.co.il/sale.asp?pid=7658&salenum=#
בהצלחה !

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור