Canon G11 – קנון מבצעת הפוגה ממירוץ הפיקסלים

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: Canon G11 – הפוגה ממירוץ הפיקסלים

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
נושא הפיקסלים כבר מזמן לא משמעותי לדעתי

ההבדל בין 10 ל 15 מגה פיקסל בתוצאה הסופית כבר לא ממש משמעותי קשה כבר להבחין בהבדלים . מה שכן בדגם הזה עדיין לא החזירו את מסך הסטטוסים בחלק העליון של המכשיר וחוץ מזה מעניין בכמה הוא יתומכר.
מעבר לכך קנון הכריזו על עוד סדרה של מצלמות חדשות כמו ה SX20 SX120 המחליפות של ה SX10 ו SX110 .
חזרתי אתמול מטיול בן 8 ימים באירלנד והמסקנה העיקרית בכל הנוגע למצלמה שלי היא שבקרוב גם אני אצטרך להתחיל לחפש מחליפה ל 5060 הותיקה שלי ( אולימפוס ) - הגיע הזמן להחליפה .
בזמנו היא היתה המתחרה של ה G6 והיום לצערי אין לאולימפוס דגם רמה הזאת , אחרי ה 5070 הם הפסיקו לייצר את הרמות הללו והסתפקו בדגמים כמו ה 590 שהוא לדעתי בדרגה אחת מתחת.
ה G11 יכולה להיות מתחרה בחיפוש שלי אבל הכל תלוי קודם כל המחיר .

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מסכים עם כך שלרוב המוחלט של השימושים, הירידה בכמות הפיקסלים לא תהיה רלוונטית (אלא אם מדובר על הגדלות ענק שרק אחוז מזערי של המשתמשים מבצע).
כתבנו את המחירים בארה"ב, אירופה ואנגליה (בסוף הכתבה), אין מחיר עדיין בישראל.

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
10 או 15 מגה פיקסל זה באמת שטויות!

תאכלס כל מצלמה שמסוגלת לתת 5 מגה פיקסל ומעלה היא מעולה לכל שימוש חובבני עד חצי מקצועי.

אני זוכר שעד לפני כמה שנים היו הרבה מצלמות DSLR שהן 5 מגה פיקסל - ולא שמעתי כמעט תלונות! (תוצאות מעולות!!)

מה שכן, בהחלט לדעתי הגיע הזמן שיציגו מצלמות איכותיות בהרבה יותר אפילו על חשבון מחיר גבוה יותר בתחום של מצלמות שהן דמוי SLR (דרגה אחת מתחת).

נראה כאילו שוק המצלמות לאחרונה בגישה של או לייצר מצלמות POINT AND SHOOT פשוטות או SLR מקצועיות ונוצר "חלל" באמצע (כפי שכבר DANISTAR אמר פה לגבי אולימפוס)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ולתוך החלל הזה מגיע פורמט ה- Four Thirds בו משתמשות אולימפוס, פנסוניק ו- סמסונג.
וגם מספר מצלמות קומפקטיות מתקדמות.

danielel

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
מה הקשר של מהירות הסנכרון לפלש מילוי? לפי מה שאני יודע, חשובה עוצמת ההארה שתהיה פחותה מהאור הסביבתי. בכל אופן חבל שלא תומכים בפלש TTL במצלמות האלה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כי אם מהירות הסנכרון המקסימלית של הפלאש היא 1/200 למשל (נתון מקובל במצלמות רבות), אז זה אומר שבמקרים של תאורת אור יום חזקה, בהם נדרשת מהירות סגר גבוהה יותר (כמו 1/500), הפלאש לא יעבוד.
עוצמת הארה של הפלאש תלויה במצב הצילום בו אתה נמצא ובקריאת האור.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
עדכון: קרט הודיעו שדגם CANON G11 יהיה זמין למכירה בארץ בחודש הקרוב, המחיר הרשמי עומד על 3,500 ש"ח עם 3 שנות אחריות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור