סיריוס אלקטרוניקה חונכת אולם תצוגה ענק

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
728
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: סיריוס אלקטרוניקה חונכת אולם תצוגה

ד

דוד_J

אורח
יפה, אני רואה שהתחום מתפתח בארץ...

il62

עוסק בתחום
מעורבות
32
נקודות
28
שיהיה בהצלחה
נראה מרשים!

ז

זאוס

אורח
מקצוענים אמיתיים

לדרור ואברהם
כל הכבוד סוף סוף רמה ראוייה לשמה של מקצוענות עם חדשנות
עלו והצליח
יובל דוידוביץ

ש

שחר מנדלסון

אורח
Setup- Ideas

לכל עובדי וחברת סיריוס אלקטרוניקה,
מזל-טוב ושיהיה לכם המון בהצלחה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חנות מדהימה. צוות DTOWN מאחלים לכם הרבה פרנסה הצלחה ושיתוף פעולה פורה.

elmashaly

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
נו באמת...

חברה שמייבאת זבל כמו פיור אקוסטיקס \ קודה\ אלפה טכנולוג'י...הרי מדובר בזבל סיני טהור שעולה גרושים ונמכר כאן כאילו מדובר במוצרי איכות.
לו המחירים היו כמו בסין, ניחא, אבל אני לא אוהב את החברה הזו...

שרון

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עם תגובה כזו המשפט האחרון שלך ברור גם מבלי שתכתוב אותו.

ועכשיו בוא תבין משהו. כאשר מרוויחים 100 אחוז מ-400 שקל זה לא רע כמו להרוויח 100 אחוז מ-4000 שקל.
המוצרים שנקבת בשמם נמכרים במחירים של כמה מאות שקלים, האם היית קונה את זה אילו היה עולה כמו בסין? הרי זה זבל בשביל אז מה משנה לך המחיר?

ובלי קשר.
שכחת את סרווין ווגה, פולק אודיו, HAMA ועוד שלל מוצרים שהם מיבאים.

נערך לאחרונה ב:

miki no 1

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תתחדשו כל הכבוד, מי שלא יודע לפרגן עדיף שישתוק

למרות שלדעתי נמר ענה לעניין ברצוני לחדד את הנקודה....

אני לקוח שרכש פעמים רבות מוצרים שחברת סיריוס אלקטרוניקה מייבאת עוד מהימים שהיו

נמצאים ברמת גן ,תמיד זכיתי למוצרים שהיו שווים כל גרוש ולפעמים אפילו הרבה יותר,

כשהזדקקתי לשרותם זכיתי לשרות ברמה אחרת שאינו מוכר פה בארץ.

עם השנים החברה גדלה והתפתחה בצורה נכונה ,תוך כדי צירוף מותגים ברמה עולמית,

הרחיבה את ליין המוצרים , ולפי דעתי אין היום רשת או חנות פרטית שמכבדת את עצמה שלא

תרצה לעבוד איתם.

עוד לא זכיתי לבקר באולם תצוגה החדש של סיריוס ,אבל אני יודע שמתכננים אותו

כבר מספר שנים , ולסיום אני יודע שלנו הישראלים קשה מאוד לפרגן ולהגיד שאפו לחברה

שמתפתחת ככה בטח במצב מיתון כאשר כל החברות מפטרות ומקצצות אז כל הכבוד ובהצלחה.

מילה אחרונה לגבי "הזבל הסיני" כיום פיור אקוסטיקס הוא אחד המותגים הכי נמכרים בארץ

ולפי מה שהבנתי גם במספר מדינות סביב העולם, לי יש רמקולים שלהם כבר מספר שנים

ואני נהנה מהם כל יום מחדש .

תודה ובהצלחה!!!!!!!!!

מיקי

נ

ניסו

אורח
כל הכבוד,פשוט להצדיע לבעלי סיריוס אלקטרוניקה בשתי ידיים !!!

אני חושב שבמשך הזמן סיריוס התפתחה בצורה הכי נכונה שאפשר וזה לא משנה מה יכתבו הקנאים !!!
אני לקוח שרוכש באופן קבוע את המוצרים של סיריוס ורק בגלל שהם של סיריוס , תמיד התמורה לכסף שמשלמים היא הכי גבוהה שיש וכנראה שהחברה האלה ממש מבינים עניין ! אני פריק של סטריאו וגאד'טים והחברה האלה לא נותנים לי מנוחה ,ממש כל פעם מפתיעים מחדש עם דברים מענינים וייחודיים , לא פעם ולא פעמיים הייתי זקוק להסברים ושירות וגם את זה קיבלתי מהם ברמה הכי גבוהה שאפשר לצפות !!!
ממש משמח לראות שסוף סוף פתחתם אולם תצוגה חדש ואני ממש משתוקק לבוא ולבקר ולראות את ליין המוצרים שאתם מייבאים ,לפי התמונות אני בטוח שלא אוכל לצאת מבלי לקנות איזה גאד'ט מעניין של חברת HAMA.

שיהיה לכם בהצלחה ובאמת שמגיע לכם את כל ההצלחה שבעולם , עלו והצליחו בכל אשר תחפצו !!!

ניסו אלנקווה

elmashaly

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ואני חשבתי שמדובר באתר רציני...

התגובות כאן נראות שתולות "מטעם ההפקה" (של סיריוס)
- כתבתי "לו המחיר היה כמו בסין, ניחא" ולא ניסיתי לרמוז על הרווח של סיריוס, אלא על יחס מחיר\איכות == VALUE; ולא - לא הייתי קונה גם אם המחיר היה שקל אחד. לא היה מותג אחד מהמוזכרים (תזכורת:פיור אקוסטיקס \ קודה\ אלפה טכנולוג') שהייתי מעז להאזין דרכו למוזיקה.
אני מחווה דיעה לאחר שהאזנתי לכולם

- אם פיור אקוסטיקס הוא מותג נמכר מאוד,האם זה אומר שהוא איכותי? לחשוב טוב לפני שעונים...נכון - זה לא אומר כלום על איכות! זה כן מעיד על שיווק מצויין וקהל יעד זמין.

- vBulletn - אתה שובר את כל שיאי ההגיון בתגובתך: "אני לקוח שרוכש באופן קבוע את המוצרים של סיריוס ורק בגלל שהם של סיריוס"
בוא נעזוב את חוסר האמינות בתגובה שלך, הרי אתה ממש מזכיר את ההיא מ"שבוע סוף", שלא משנה מה,היא תמיד אומרת "אבל רק ביבי"...אני מאמין שאתה בעל אינטרס מסויים, אחרת מדובר בתופעה מוזרה מדי עבורי. אני ממליץ על כתיבת ספר "השכנוע העצמי, ועצמי"

לגבי שאר מותגים המיובאים - אני רואה בהם עלה תאנה. מספיק להעיף מבט אחד בתצוגת הרמקולים ע"מ לראות שהצעצועים מסין שולטים (מי שם דבר כזה בסלון ולא מרגיש :מה??????????:?)
שרון

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יצא לי לדבר עם אנשים שנשבעו לי שהפיוניר שלהם 6" DUAKL CONE שהם תקעו עם מברגה בדלת של ג'סטי, שמחוברים לרדיו טייפ נשמעים יותר טוב מכל מה שהם שמעו בכל חייהם.
עניין של טעם כנראה.

עדיף לפרגן .

א

אורלי שנרך

אורח
חברת סיריוס - אמינות ואיכות שרות

רכשנו מערכת קולנוע ביתית בחברת סיריוס ברמת גן עוד לפני שפתחו את אולם התצוגה. אנחנו מאוד מאוד נהנים. כמו כן, איכות השרות עולה על כל הציפיות מרגע הרכישה ועד ההתקנה וחזרה עם כל בעיה. בהצלחה. אורלי שנרך

א

אורח

אורח
תודה רבה!!!

אתם מוזמנים לבוא לבקר בכל עת !!!
נארח אותכם כמו מלכים ................

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
התגובות כאן נראות שתולות "מטעם ההפקה" (של סיריוס)

- כתבתי "לו המחיר היה כמו בסין, ניחא" ולא ניסיתי לרמוז על הרווח של סיריוס, אלא על יחס מחיר\איכות == VALUE; ולא - לא הייתי קונה גם אם המחיר היה שקל אחד. לא היה מותג אחד מהמוזכרים (תזכורת:פיור אקוסטיקס \ קודה\ אלפה טכנולוג') שהייתי מעז להאזין דרכו למוזיקה.
אני מחווה דיעה לאחר שהאזנתי לכולם

- אם פיור אקוסטיקס הוא מותג נמכר מאוד,האם זה אומר שהוא איכותי? לחשוב טוב לפני שעונים...נכון - זה לא אומר כלום על איכות! זה כן מעיד על שיווק מצויין וקהל יעד זמין.​

- vBulletn - אתה שובר את כל שיאי ההגיון בתגובתך: "אני לקוח שרוכש באופן קבוע את המוצרים של סיריוס ורק בגלל שהם של סיריוס"
בוא נעזוב את חוסר האמינות בתגובה שלך, הרי אתה ממש מזכיר את ההיא מ"שבוע סוף", שלא משנה מה,היא תמיד אומרת "אבל רק ביבי"...אני מאמין שאתה בעל אינטרס מסויים, אחרת מדובר בתופעה מוזרה מדי עבורי. אני ממליץ על כתיבת ספר "השכנוע העצמי, ועצמי"​

לגבי שאר מותגים המיובאים - אני רואה בהם עלה תאנה. מספיק להעיף מבט אחד בתצוגת הרמקולים ע"מ לראות שהצעצועים מסין שולטים (מי שם דבר כזה בסלון ולא מרגיש :מה??????????:?)
שרון​

אין בעיה. הוא שתול של ההפקה של סריוס. השאלה שלי היא מאיזו הפקה שתלו אותך?

elmashaly

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אופס...ואני חשבתי שהאתר רציני ומקצועי.
חבר בצוות הנהלת האתר מגיב כאחרון הטוקבקיסטים זה משהו שעדיין לא ראיתי.
האם העברת ביקורת לגיטימית וחוסר רצון להיסחף עם זרם "התגובות" המחניפות הופכים אותי לחשוד?
אני חובב אודיו (אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי ולהווכח) כבר שנים, כמו הרבה אחרים באתר זה.
לפני שנים רבות, כשהייתי סטודנט, עבדתי כמנהל מח' סטריאו באחת הרשתות הגדולות והתוודעתי לפערי התיווך.
(סתם לידע כללי - טופ אודיו היא גם כן חברה שאני מתעב בכל הקשור לתמחור ואני לא אקנה אצלם, אבל אצלם לפחות מקבלים מוצרים עם מסורת, מוניטין, איכות גבוהה ולאורך שנים (ועדיין - עדיף לקנות בחו"ל)).

בכל אופן, שתול אני לא.

ולסיכום...תהנו באתר...כמובן בלעדיי
(אתם בטח אומרים "ברוך שפטרנו", אבל תהיו בטוחים שרמת האמינות והאובייקטיביות של האתר נפגעה קשות)

שרון

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נשמח להינות באתר ... כמובן בלעדייך.
מאחל לך הרבה בריאות ומאחל לך שתפסיק לתעב אנשים. ככה תחיה יותר טוב עם עצמך.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
צריך להבין שפיור אקוסטיקס/קודה ושות' פונים לקהל יעד מסיים
שאיכות סאונד נמצאת אצלם בעדיפות האחרונה.

מעבר לזה,נדמה לי {ואולי אני טועה}? שכוונתו של החבר elmashaly לא הייתה
פגיעה ישירה בחברה או במותגים שהם מייצגים, אלא מגמת תמחור קולקלת שנפוצה כאן
ואם זה אני חייב להסכים -בנוסף אני חושב שהתגובה כלפיו חמורה מידי...אבל אולי זה רק אני.:O

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עופר.
כאשר אדם נכנס לפורום על מנת לספר כמה האחר לא טוב זו בעיה. מבחינתי זה אומר שהאדם הגיע לכאן למטרה לא ממש כשרה.

לא אני ולא אתה יודעים מי הוא, מה הוא, מה כוונותיו. הוא יכול להיות מתחרה, או סתם אדם שבא לסגור חשבונות על חשבון הפורום. לא מתאים לי וגם אתה לא ממש מחפש את הגולשים מהסוג הזה.

אם היה משתף לפני בתובנות סטריאופוניות ולא ישר מודה שהוא מתעב אנשים כנראה שהתגובה שלי היתה שונה לחלוטין.
בפורום הזה איננו מעונינים באנשים שמתעבים אנשים. לא הפורום ולא אתה.

תחשוב על זה.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
נמר,
בגלל זה סייגתי את דברי,והוספתי הערה אולי אני טועה מפני שאף פעם אי אפשר לדעת באמת
מה כוונותיו האמיתיות של כל כותב - לכן לטעמי צריך לתת קרדיט מסוים לכל כותב
הרי בסופו של דבר, הדברים יצופו על פני המים. {לא ניתן להסתתר מאחורי מסכה לאורך זמן}

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור