YES משיקה – ממיר מקליט YES MaxHD וערוצים חדשים

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: YES MAX HD – השקת ממיר מקליט וערוצים חדשים

avi_h

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הסרט שהם חיים בו גם מגיע בHD?
לפי YNET, לקוח חדש ישלם תוספת של 60 ש"ח לחודש.
נוסף לכל יש את מקדם ההיסטריה של התחייבות ל3 שנים.

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
עלי להחליט : או MAX HD , או HD ללא MAX ,

מה שיקבע , ואינני יודע בשלב זה , מה האיכות של הצפיה ב SD ?

האם ממירי HD ללא מקס ישופרו בעניין של SD ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נבדוק את הסוגיה הזו בהמשך.

A

adva

אורח
זה מוצר מדהים!!!

זה אחד המוצר המצויינים בשוק!!!!
מי חשב שאפשר לשלב את שני התכונות האלה ביחד?!
רק YES יכלו לעשות את זה וכמוכן כמו שרק הם יודעים הכי טוב!
וAVI אתה מוסיף את המוצר ב60 ש"ח (ששוב מדובר במוצר משוכלל) ויש לך השלמת חוויה קולנועית , אני מניחה שמי שמשקיע היום בטלווזיה איכותית שעולה מינ' 3000 ש"ח ירצה להשקיע עוד כמה שקלים כדי באמת להנות מטלווזיה.
בכל בחינה שמסתכלים על ה YESMAXHD למעלה למטה ולצדדים מדובר במוצר איכותי ברמה!
וההחייבות? מה רע להתחייב למוצר טוב?!

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
וAVI אתה מוסיף את המוצר ב60 ש"ח (ששוב מדובר במוצר משוכלל) ויש לך השלמת חוויה קולנועית , אני מניחה שמי שמשקיע היום בטלווזיה איכותית שעולה מינ' 3000 ש"ח ירצה להשקיע עוד כמה שקלים כדי באמת להנות מטלווזיה.

(great)

א

אורח

אורח
max HD

כטכנופיל ומאמץ מוקדם, לא היתה לי כל ברירה - יום שני התקנה...

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0

זה ממש לא שווה! מי שמשקיע לדוגמא 3500 שקל בטלוויזיה להשקיע עוד 60 שקל בחודש ולהתחייב ל-3 שנים זה ממש לא שווה. בתום תקופת ההתחייבות הוא יוצא בנזק של 2,160 שקל שזה כ-שני שליש ממחיר הטלוויזיה וכל מה שהוא מקבל בתמורה זה מספר ערוצי HD בודדים עם אפשרות הקלטה.. אם היו ערוצים נוספים נגיד לפחות 10-12 ערוצים שמתוכם 4 ערוצי סרטים(כמו ערוצי 1,2,3,4 של YES) זה היה דיל נחמד אבל ככה זה ממש סחיטה.
שהתביישו להם!
אפילו סבא שלי כשקנה לא מזמן טלוויזיה חדשה ושאל לגבי YES HD(לא MAX HD). נציג של YES אמר לו שלא שווה לו לשדרג בשנה-שנתיים הקרובות שמספר ערוצי ה-HD קטן מאוד והמחיר שערוריתי יותר מזה?!?

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
אפשר לקחת ממיר YES MAX HD במסלול של פיקדון: מפקידים 1299 ש"ח פחות 10% פחת לכל שנה, יוצא הרבה יותר זול.

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
אפשר לקחת ממיר YES MAX HD במסלול של פיקדון: מפקידים 1299 ש"ח פחות 10% פחת לכל שנה, יוצא הרבה יותר זול.

ומה עם תוספת עלות חודשית ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מן הסתם צריך לקחת את חבילת ערוצי HD

A

adva

אורח
זה ממש לא שווה! מי שמשקיע לדוגמא 3500 שקל בטלוויזיה להשקיע עוד 60 שקל בחודש ולהתחייב ל-3 שנים זה ממש לא שווה. בתום תקופת ההתחייבות הוא יוצא בנזק של 2,160 שקל שזה כ-שני שליש ממחיר הטלוויזיה וכל מה שהוא מקבל בתמורה זה מספר ערוצי HD בודדים עם אפשרות הקלטה.. אם היו ערוצים נוספים נגיד לפחות 10-12 ערוצים שמתוכם 4 ערוצי סרטים(כמו ערוצי 1,2,3,4 של YES) זה היה דיל נחמד אבל ככה זה ממש סחיטה.
שהתביישו להם!
אפילו סבא שלי כשקנה לא מזמן טלוויזיה חדשה ושאל לגבי YES HD(לא MAX HD). נציג של YES אמר לו שלא שווה לו לשדרג בשנה-שנתיים הקרובות שמספר ערוצי ה-HD קטן מאוד והמחיר שערוריתי יותר מזה?!?

אחרי החישוב שעשית זה לא ניקרא נזק זה שימוש במוצר כמו כל מוצר שאתה משתמש בו כמו שמשדרגים פלאפון לדור 3.5 ועוד שיכלולים ואחרי 3 שנים נגיד שזה היה נזק... אז מה עשינו בזה?!
הטכנולוגיה מתקדמת ואנחנו איתה.
וכל תהליך הערוצים זה מגיע לאט לאט אני מניחה שככל שיהיה יותר ערוצים וזה יהיה מוצר נחשק יותר, המחיר יעלה ולמי שרוכש עכשיו יהנה מזה, מהמחיר של עכשיו ושנתיים זאת הגזמה אנחנו בעולם כל כך מתקדם שכבר עכשיו נוספו עוד תכנים וכן עוד ערוצים... :)

revox

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
חלס עים היחצנות זה מריח כמו טוקבקים של מישרד יחץ.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אחרי החישוב שעשית זה לא ניקרא נזק זה שימוש במוצר כמו כל מוצר שאתה משתמש בו כמו שמשדרגים פלאפון לדור 3.5 ועוד שיכלולים ואחרי 3 שנים נגיד שזה היה נזק... אז מה עשינו בזה?!
הטכנולוגיה מתקדמת ואנחנו איתה.
וכל תהליך הערוצים זה מגיע לאט לאט אני מניחה שככל שיהיה יותר ערוצים וזה יהיה מוצר נחשק יותר, המחיר יעלה ולמי שרוכש עכשיו יהנה מזה, מהמחיר של עכשיו ושנתיים זאת הגזמה אנחנו בעולם כל כך מתקדם שכבר עכשיו נוספו עוד תכנים וכן עוד ערוצים... :)

זה נקרא נזק. העלות לא שווה את מה שמקבלים עבורה, וזה נקרא נזק.
כשיהיו עוד ערוצים יהיה אפשר לדבר. כרגע זה נראה כמו אב טיפוס שמנסים על הלקוחות. יותר מתוספת של 25-20 שקל לחודש במקסימום(ללא MAX) זה לא שווה.
וכמובן ש-YES חייבת לרדת מהעניין של ההתחיבות. הם יודעים שמספר הערוצים מועט ורבים שינסו את ממיר ה-HD עם מספר הערוצים המועטים שלו רק ינסו את זה ויבטלו את העסקה דיי מהר. ולכן הם דורשים ממך להתחייב. בינתיים רוב האנשים שאני מכיר לא רוכשים ממיר HD ובצדק.
כמו שניתן לראות YES ממשיכים בניסיונותם הכושלים לפרסם את ממיר ה-HD שלהם ומתחילים להסביר לצופים שאם הם רכשו טלוויזית HD הם צריכים ממיר HD כדי למצא את הפוטנציאל של הטלוויזיה. מה שהם לא מבינים שכיום 90 אחוז מהלקוחות כבר יודעים את זה ונרתעים רק בגלל המחיר השערוריתי שהם דורשים עבור מספר ערוצים מסכנים. ועוד להתחייב למשהו שאת לא מכירה ולא יודעת אם זה שווה לך? ממש לא! ואם תראי שהתכנים חוזרים על עצמם כל הזמן ותרצי לבטל את העסקה?!! או תטוסי לאנשהו לחצי שנה ותרצי לבטל? או מכל סיבה שהיא מה תעשי? לא תוכלי! תצטרכי להתקע עם הממיר ועם התשלומים!!!
שיחפשו את החברים שלהם..

נערך לאחרונה ב:

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
אפשר להצטרף עם תשלום פקדון + תשלום חודשי ללא התחייבות .

א

א.ג

אורח
חיבורי הממיר

איזה כבלים לחיבור בין הממיר לבין טלויזיה PHILIPS FLP9632 כדאי להשתמש להשגת איכות מקסימלית

א

אורח

אורח
ומה עם תוספת עלות חודשית ?

המחיר הוא 19.9 לחודש, ללא התחייבות.
את הפקדות ניתן "להפקיד" בתשלום אחד או מחולק ל-4.

בחישוב תלת שנתי (ללא התחייבות) העלות יוצאת 1299 +19.9*36 סה"כ 2,015 לעומת 2160 במסלול הרגיל עם ההתחייבות (חסכון של כ- 145 ש"ח שמהווים עלות היוון)
אם לוקחים בחשבון את אפשרות הזיכוי על המוצר אחרי 3 שנים, מקבלים החזר של 70% מהפקדון, סך של 909 ש"ח
מה שנותן עלות תלת שנתית של 1106 ש"ח.

וזו עלות כדאית, ולו רק בשביל השימוש במקליט, ללא הבונוס של ה- HD.

talker

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
התלבטות

אני מתלבט בין hot hd (החדש) לבין Yes hd
אשמח לחוות דעתכם המלומדת באשר לאיכות השידור והמכשירים המסופקים על ידי שתי החברות, מה עדיף? (הכתבות הקיימות ברשת מתייחסות לתמונת המצב לפני שנתיים) אשמח לחוות דעת עדכנית אם יש.
תודה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור