650dvs700d vs 70d

avibiton29

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בזמן האחרון התעורר אצלי הצורך לצלם וידאו(בעיקר קליפים של 3-4 דק') ברשותי fujix100s שהיא המצלמה העיקרית שלי אך בכל הקשור לווידאו היא לא רלוונטית. רוב צילומי הווידאו שלי בפוקס ידני כך שהיתרון של 70d לא מדבר אליי. הבחירה שלי בקאנון ולא בפנסוניק GH3 בגלל העדשות הזולות יחסית (50mm 1.8 וכו') האם 650d היא בעצם 70D בשינוי אדרת??(בכל הקשור לווידאו)והאם תוכלו להמליץ לי על מצלמות בטווח המחירים האלה
בתודה ויום טוב
אבי

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
עדשת ה 50 1.8 היא עדשה זולה וככזו היא תמורה טובה לכסף, אבל צריך להבין שהיא אומנם מספקת צמצם גדול, אבל היא לא מספקת בוקה מצלח ולא נחשבת איכותית ביותר.
נכון לקנון חיישן גדול שבעזרת צמצם גדול מספקת עומק שדה רדוד, אבל בוידאו חיישן גדול עובר תהליך של דילול שורות כדי להתאים לצילום ברזולוציה של הוידאו. אני לא ידוע אם זו הסיבה אבל הוידאו של הקנון נחשב רך מול מצלמות הללא מראה של פנסוניק
ראה דוגמה של הקנון 70D מול פנסוניק G6
[video=youtube;mX-9h9FXzyw]https://www.youtube.com/watch?v=mX-9h9FXzyw&list=UUl4OIbTQcHrBHzyj6waFm4w[/video]

אם עומק שדה רדוד היא לא הנקודה, אז אפשר להתאים עדשות ידניות טובות וזולות וכן עדשות קנון (עם מתאם) למצלמות של פנסוניק, מצד שני עם עומק שדה רדוד כן חשוב אפשר גם לבדוק את המצלמות ללא מראה של סוני עם וידאו לא רע בכ

מעבר לכך ל 70D יש לחיישן חדש שלא רק מספק יכולת פוקוס טובה יותר יש לו יכולות טובות יותר בנושא טווח דינמי יכולת ב ISO גובהה (אבל לא שינוי גדול כמו כולם ציפו :) ), בנוסף לכל דגם חדש יותר של קנון יש מעבד תמונה חדש יותר שצריך להשפיע גם על יכולות הוידאו - לא יצא לי לעשות השוות של וידאו מצלמה מול מצלמה אבל לדעת ביקרות שפגשתי השינוי לא גדול בין ה 600D ל 650D ל 700D וכן יש שיפור ב 70D.

avibiton29

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כרמי תודה רבה על התשובה המספקת!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור