50,000 דולר רדיו שעון?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
הקדם מגבר המכוער ביותר שראיתי או שרק נראה לי?

תומר

תמונות מצורפות

• 8000.jpg
    8000.jpg
    KB 35.6 · צפיות: 377

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
CHORD חברה בריטית מעולה!
האלקטרוניקה של החברה נשמעת במיטבה כשהיא עובדת יחד, והיא די בררנית( לא מתאימה לכל ציוד, הכוונה לכל רמקול) אבל אם יש התאמה אפשר להתרשם שמדובר בציוד ברמה הגבוהה ביותר.
בעבר חיברנו אצל חבר מגבר ופרה של החברה ל KEF רפרנס 3.2 וזה היה תענוג לאוזניים(Y)
לטעמי העיצוב שנוי במחלוקת יש שאוהבים יש שלא. לי נראה חייזרי משהוא...

נערך לאחרונה ב:

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אגב תומר אם אתה לא אוהב את העיצוב הבסיסי אתה יכול לקחת עם תוספת עץ בצדדים
אני בטוח שזה נשמע טוב יותר:D

תמונות מצורפות

• Invicta%20CPA%208000_L%20WHT.jpg
    Invicta%20CPA%208000_L%20WHT.jpg
    KB 61.6 · צפיות: 352
נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אני לא אוהב את העובי של המכשיר...אבל ביחוד הסיפור עם הבס/טרבל :cool:.

תומר

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
חברה מוזרה. לא ראיתי בחיים דברים כאלה.
בביקור בלונדון לפני שנה וחצי בערך שמעתי את הממיר החדש שלהם שעולה איזה 3000 או 4000 פאונד.
אכן מכשיר מענין, אבל המרחק בינו לעשיית מוזיקה הוא רב.

נראה לי שלמעצב המוצרים שלהם יש איבר מין קטן מאד וצריך לפצות על כך בעיצובים גרנדיוזיים. יש להם ראקים (סטנדים) מיוחדים שמיועדים להחזיק את כל המוצרים שלהם בערימה.

אני לא מבין איזה הצהרה הם מנסים לתת. תיחכום? יוקרה? חדשנות? חוסר שגרתיות? ילדותיות? לא הייתי נוגע במוצר שלהם בחיים, למרות שאני מניח שחלקם טוב.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
חברה מוזרה. לא ראיתי בחיים דברים כאלה.
בביקור בלונדון לפני שנה וחצי בערך שמעתי את הממיר החדש שלהם שעולה איזה 3000 או 4000 פאונד.
אכן מכשיר מענין, אבל המרחק בינו לעשיית מוזיקה הוא רב.

נראה לי שלמעצב המוצרים שלהם יש איבר מין קטן מאד וצריך לפצות על כך בעיצובים גרנדיוזיים. יש להם ראקים (סטנדים) מיוחדים שמיועדים להחזיק את כל המוצרים שלהם בערימה.

אני לא מבין איזה הצהרה הם מנסים לתת. תיחכום? יוקרה? חדשנות? חוסר שגרתיות? ילדותיות? לא הייתי נוגע במוצר שלהם בחיים, למרות שאני מניח שחלקם טוב.

עד שלא תשמע חתונה עם האלקטרוניקה לא באמת תבין את ערך המוצרים שלהם.
לי זה קרה ובאמת הופעתי לטובה.

מהתרשמות לא טובה של מוצר אחד אין לפסול חברה שלמה, קו מוצרים אחד יכול להיות שונה בתכלית מקו מוצרים אחר, לטוב ולרע.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
1. אנא הסבר חתונה.
2. שמעתי שלושה מוצרים שלהם, כולם נשמעו מרשימים טכנית אך לא היתה בהם טיפת נשמה.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
1. אנא הסבר חתונה.
2. שמעתי שלושה מוצרים שלהם, כולם נשמעו מרשימים טכנית אך לא היתה בהם טיפת נשמה.

חתונה הכוונה לסינרגייה.
זה בדיוק מה שאני חשבתי שאין לאלקטרוניקה הזו נשמה, לאחר ששמעתי את הרמקול שלי לשעבר עם האל'ק שלהם הבנתי למה התכוון המשורר(-:
הבס היה מהיר, הדוק ומאד מוגדר, מיד יוצא מהכלל וגבוהים מפורטים עד כמה שאפשר להוציא מהרמקול הזה.
גוון הצליל היה נעים מאד עם אפשר להגיד ניטראלי עם נגיעה של חמימות ולרגע לא מעיק.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני לא אוהב את העובי של המכשיר...אבל ביחוד הסיפור עם הבס/טרבל :cool:.

תומר

תומר העובי של המכשיר נובע מההסבר הבא:
The CPA8000 is the ultimate high end reference product and is the perfect partner to the SPM14000
mono block amplifiers. In the same double height format to match it.

בנוסף כמו שכתוב הוא מכיל מעגל חשמל נפרד לכל ערות, וזה דורש מקום.
הם טוענים שרצפת הרעש ירדה למתחת ל -135 . מרשים ביותר.

מכיוון שברור להם כנראה ששני מגברים לא יכולים להיות זהים הם ציידו את הפרה בHP/LP בשביל דיוק מיירבי.

סה"כ נראה מוצר יפה, מרשים וטוב.

מתן, עניין הנשמה הוא עניין פרטי לגמריי. אני למשל טוען שלא שמעתי פוקאל עם נשמה.
יהיו בלי סוף שיגידו לי להפך. מי צודק?

בנוסף צודק הפנתר ואומר : סינרגיה חשובה. יכול להיות שלרמקול חם מאוד, למשל, סונאס, כזה מגבר סט אפ יכול רק לתרום, במקום להדביק את העיסה של הסונאס בעוד דבק, הוא משחרר ומאוורר. כמובן יכול להיות, לא שמעתי את השילוב. רק השערה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
תראה,
זה אמנם מאד סובייקטיבי, ומה שאתה מגדיר כנשמה השני יכול להגדיר כעייף ודביק.
אבל לא תמצא הרבה אנשים שיגידו לך שקרל זה מוצר מוסיקלי מאד, בלי קשר לאיכותו. זה היי-פי סטרילי נקי. יש כאלה שאוהבים את זה, יש כאלה שלא.
אני לא חסיד מנורות ודביקי ורומנטי. ממש לא. אני דווקא מאד בעד נכונות וחוסר צבע. אבל גם שם אפשר עדין להיות מוסיקלי. אני לא שמעתי מוצר של החברה שהיה לו את זה. זה לא אומר שהיא לא טובה.
בסופו של דבר הרי המוצרים האלה אמורים לעורר חוויה רגשית ולא לעומד במבחנים טכניים, על מנת שיהיו מוגדרים כאיכותיים. אז לכן אני מחזיק יותר ממגבר כמו הטייגר או ה- A1 שהוא מוסיקליות 100% מאשר מוצרים עתירי טכנולוגיה כמו של קורד.
אבל עזוב, זה סתם זיוני שכל. ענין של טעם.
אין ספק שאת המעצב שלהם הייתי לוקח לעצב לי את הבית, האוטו, הנעליים והמשרד. הוא מוכשר ביותר.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני לא חסיד מנורות ודביקי ורומנטי. ממש לא. אני דווקא מאד בעד נכונות וחוסר צבע.

זאת סטיגמה. ישנו ציוד מנורות (או היברידי) שעוקף הרבה מוצרים SS.
וכנגד יש כמובן ציוד SS שצובע..

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
תראה,
זה אמנם מאד סובייקטיבי, ומה שאתה מגדיר כנשמה השני יכול להגדיר כעייף ודביק.
אבל לא תמצא הרבה אנשים שיגידו לך שקרל זה מוצר מוסיקלי מאד, בלי קשר לאיכותו. זה היי-פי סטרילי נקי. יש כאלה שאוהבים את זה, יש כאלה שלא.

מתן
גם למוצרים של קרל צריכה להיות התאמה לסטאפ כמו לכל אלקטרוניקה בלי יוצא מהכלל.
לחבר שלנו יש מגבר של קרל FPB 250 שמחובר לפרה של Audio Research רפרנס 5
שניהם מניעים סשה של Wilson Audio והדבר האחרון שחסר שם זה מוזיקליות. בסט הזה אין זכר למשהוא אנליטי צועק יובש או כל דבר אחר שלא קשור למוזיקה.

עוד דבר שהוא אינו סוביקטיבי לטעמי זה שאם ישנו רמקול חם ואתה משדך לו אלקטרוניקה חמה התוצאה לא יכולה להיות ניטראלית או אנליטית, היא תהיה כדבריך: לוהטת ודביקה:)

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
FPB200c ;).

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
:מבולבל: קורד נחשבת חלברה רצינית ויקרה, לפחות לפי מה שקראתי עליה פה ושם. לא שמעתי מוצר שלהם מעודי.

אבל העיצוב הזה...לא יודע...קצת נראה כמו מוצרים זולים בעשרה דולר בסופרמרקט. בומבסטי מדי לטעמי. דווקא מיצרן שמבקש לפנות לקהל הרציני יותר הייתי מצפה לעיצוב מאופק ופונקציונאלי יותר.

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
:מבולבל: קורד נחשבת חלברה רצינית ויקרה, לפחות לפי מה שקראתי עליה פה ושם. לא שמעתי מוצר שלהם מעודי.

אבל העיצוב הזה...לא יודע...קצת נראה כמו מוצרים זולים בעשרה דולר בסופרמרקט. בומבסטי מדי לטעמי. דווקא מיצרן שמבקש לפנות לקהל הרציני יותר הייתי מצפה לעיצוב מאופק ופונקציונאלי יותר.

זה רחוק מאד ממוצר 10 דולר בסופר. אם היית רואה את זה מקרוב ובחיים - זה נראה כמו פסל סביבתי... מתאים מאד לסלונים המעוצבים של האריסטוקרטים האנגלים (לשם הוא שייך).

yo-ss

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור, אתה מעז לרמוז שזה מוצר אסתטי?
ראיתי מקרוב את המונובלוקים ששייכים לסדרה הזו, וממיר אלחוטי שחובר כקדם.
1) הם לא נראים זולים.
2) צריך לראות במציאות מוצרים בגודל הזה, רק כדי לקלוט את המימדים בפועל!
3) זה לא פיסול סביבתי. זה רובוטריק סביבתי.

נראה מין עיצוב "עתידני" של סוף שנות השישים, שעבר שדרוג עודף פרטים מצועצעים, בשנות השמונים :מה??????????:
מה שכן, ההגברה הנ"ל ברמה גבוהה. רזרבות כוח, דינאמיות, נינוחות - בלי שום כוחנות.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
"רובוטריק סביבתי" (lol) חחח...

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
ליאור, אתה מעז לרמוז שזה מוצר אסתטי?
ראיתי מקרוב את המונובלוקים ששייכים לסדרה הזו, וממיר אלחוטי שחובר כקדם.
1) הם לא נראים זולים.
2) צריך לראות במציאות מוצרים בגודל הזה, רק כדי לקלוט את המימדים בפועל!
3) זה לא פיסול סביבתי. זה רובוטריק סביבתי.

נראה מין עיצוב "עתידני" של סוף שנות השישים, שעבר שדרוג עודף פרטים מצועצעים, בשנות השמונים :מה??????????:
מה שכן, ההגברה הנ"ל ברמה גבוהה. רזרבות כוח, דינאמיות, נינוחות - בלי שום כוחנות.

אסתטיקה היא דבר נזיל שלא ניתן לכמת או לשפוט. אילו יכולתי לא הייתי משלם מליוני דולרים על ציור של חואן מירו אבל כן הייתי משלם על פורטרט של רמברנדט. יש מי שהיה טוען ההיפך.

הטעם האישי שלי נוטה לכיוון העיצוב הנקי נוסח יאמהה או מקינטוש, שגם בשנות השבעים והשמונים הצעקניות נשארו מאופקים.כשאני מביט בעיצוב של הדבר הזה אני לא מקבל את התחושה שהוא מכוון מבחינה אסתטית לאצולה הבריטית אלא דווקא לנובוריש הבריטי (ואני מתייחס רק לאסתטיקה ולא לסאונד), והנובוריש הבריטי לא שונה מהנובוריש הישראלי - שופוני.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור