Xiaomi Mi5 יוכרז בחודש הבא

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: Xiaomi Mi5 יוכרז בחודש הבא

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
חבל שאין אפשרות להוספת זכרון ...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אריקס,

ב-Mi5 אין כרגע פרטים על אפשרות להוספת זיכרון, יכול להיות שיש.

תומר

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
לא ברור לי בכלל לגבי MI 5 , בכתבה כתוב שיושק חודש הבא (אולי אתה מתכוון שיושק בארץ או אולי למכשיר אחר שיושק ?) , לפי GSMRAENA המכשיר הושק בחודש נובמבר , המסך 5.3 ולא 5.5 (כפי שכתוב בכתבה ) אין לו הרחבת זכרון, והמצלמה "רק" 16 מגה פיקסל
http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_5-6948.php

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יש שם גם הערה:
This phone is not officially announced or even confirmed for market release yet. Technical details are based on rumors and/or spy shots. Name, specifications and design are subject to change.​

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אריקס,

נראה שלשיאומי ההמתנה הארוכה, לא כל כך משנה, כאשר מנכ”ל היצרנית מוסר שבחברה לא ממהרים להשיק את ה-Mi 5. על פי דבריו, בשיאומי לא לחוצים להציג את המכשיר כאחד מן הראשונים שרץ על גבי פלטפורמת העיבוד סנפדרגון 820. עוד הוסיף המנכ"ל, כי את הדגש החשוב ביותר שמים בחברה על חווית המשתמש ויכולות הייצור ההמוני (מתוך "גאדג’טי").

תומר

נערך לאחרונה ב:

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אם כך, אז מהיכן הנתונים בכתבה ?
בכתבה לא כתוב "שמועה" או "כפי הנראה יהיה לו"...
כתוב " נחשף ה-Mi5 במלוא הדרו ותפארתו"

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
בכותרת של הקישור כתוב:
Xiaomi Mi 5 rumor review
הווה אומר שמועה...
בכתבה שלך שקראתי בעיון רב לפני כמה ימים הנחתי שזה המכשיר , לא מצויין שזה לא סופי , רק כתוב שיוכרז רישמית חודש הבא...
אפילו כתוב "לאחר אינספור הדלפות, נחשף ה-Mi5 במלוא הדרו ותפארתו, כשהוא מציע תמורה נאה לכסף."
אז המצלמה כנראה לא כמו שכתוב, זכרון לא יודעים, אז בעצם הכל שמועה , סבבה , יש להדגיש זאת בכתבה שלך...

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
בוא נחליף תפקידים: אתה תכתוב ואני אקרא?

תומר

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
ברצון הייתי כותב לו היה לי זמן,
בד"כ אני נהנה לקרוא את מה שאתה כותב ורואה בזה חדשות או חדשנות, ולפעמים גם מחמיא..
בס"הכ כתבתי חבל שאין לו הרחבת זכרון, ורק אחרי תשובתך התחלתי לחפור בנושא...
אני מתנצל אם נפגעת , אני מסתמך הרבה על אתר זה מבחינת חדשות טכנולוגיות (ויש הרבה כאן) בתחומי התעניונתי (במקום הרבה אתרים שבכל אחד יש קצת) , אודה לך באם תמשיך בעבודת הקודש :)

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שאומי תכריז בחודש הבא על מכשיר הדגל החדש Xiaomi Mi 5, שישלב את ערכת השבבים החדשה Snapdragon 820 מבית קוואלקום. המכשיר כבר נכנס לשלב ייצור המוני, כדי לוודא שיהיה מלאי גדול מספיק כאשר ייצא לשוק במהלך החודש הבא, מיד לאחר פסטיבל האביב הסיני שיתקיים ב-8 בפברואר.

תומר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור