תודות וברכות לגיל לייזר ולצוות העובדים...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום חברים,

זהו זה, האירוע של ט.ר. היה למציאות וחלף. באופן מפתיע, המקום ב"קסטיאל" הכיל את המוזמנים בדיוק! (כמעט). כ- 120 חברי האתר הגיעו, הכיבוד היה מספיק מה שמלמד שלחברים תיאבון בריא, תודה על הקייטרינג ועל האוכל היה מצוין וכך השתייה.
ראשון עלה גיל לייזר וברך את האורחים מהחברת האודיו שהגיעו לאירוע. שני עלה נמר והודה לכל מי שטרך, ברך את ט.ר. וחילק את האורחים שהגיעו ל-4 קבוצות, של כ- 30 בכל קבוצה. באופן כמעט מפתיע כולם נכנסו לכל ארבעת ההדגמות ולא היה דוחק.
נפלא היום לפגוש אנשים נפלאים, תודה רבה לט.ר. ליוסי ולגיל לייזר, לצוות העובדים שיצאו מגידרם לסייע ככל האפשר ועמדו על הרגליים שעות רבות. תודה לכל מי שבאו, אמרו שלום, שאלו שאלות, פירגנו, שיתפו אותי בסיפורים, חייכו והראו בעיניהם כמה שהם נהנים.

אני מבקש להודות לכולם ובמיוחד לצוות של ט.ר, ששוב נהגו במנהג הכנסת אורחים למופת
Emo140.gif
.

תודה רבה.

תומר צין

נערך לאחרונה ב:

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
היה אירוע יפה מאד, מכובד ומושקע מאד.
כל הכבוד לט. ר על הרצינות וההשקעה ולהנהלת האתר על היוזמה
כן ירבו

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
יפה. תאכלו למי שלא יכל להגיע את הלב. גם את הכבד. והטחול.
עכשיו פרטים בבקשה - איך נשמעו הסטים? איך היה ה TAD בכלל, ובהשוואה למפלץ של קאבס בפרט?

וכמובן, גם בלי שהייתי, הערכה ותודה למארגנים מדיטאון ולצוות ט.ר ונציגי החברות! (ורד)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
שפו לט.ר ולעוסקים במלאכה.
הרימו ארוע אודיו פצצה.:בעד:

gtr

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
כל הכבוד!
היה אחלה ארוע,מכובד ויוקרתי,עם ניחוח חו״ל.
טרחו ובאו אנשים חשובים מחו״ל,להסביר את מישנתם,ולהציג את מרכולתם.
היה כיף לפגוש חברים ותיקים וחדשים,והכיבוד היה ברמה.
אהבתי את החדר של TAD,ופקדתי אותו פעמיים.
הצליל שבקע מהסט,לאחר הטיונינג שביצע גבי מסאונדקווסט,היה מפורט מאוד,גדול,אך לא מעיק עם במה רחבה.
פחות התחברתי לקאבס,לדעתי חסר לו את הבאס הנעים והמתנדנד למטה,פחות מוזיקלי בעניי.
לגבי הסונוס-לדעתי קצת נעשה עוול לרמקול,בעיקר ב״זכות״ הברנש שאחז בשלט המהודר של הדווליט,והשתולל לחלוטין עם הווליום.
תודה שוב,ובאמת אחלה הפקה.
איתן

avilavi

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
תומר, כל מילה במקום. אירוע ברמה גבוהה, סדר מופתי, אירוח וכיבוד ואווירה מאוד נעימה (ושום מילה על הסאונד?)
תודות לאחראים, לשותפים למאמץ, למשתתפים וגם לאורחים מחו"ל נציגי החברות שהיו מאוד חברותיים ואפילו מצחיקים, מי היה מאמין! איזה עולם משוגע, אין לתאר. היה כיף שחבל, על מי שלא הגיע

כרמי, שחרר לנו אלבום יפה :משתומם: 6-7 תמונות במאמר על האירוע זה לא מספק
הנה בינתיים כמה תמונות מהטלפון הארור

beKKurY.jpg

סונוס פאבר - הפייבוריטים שלי לערב הזה

TZvig3J.jpg

TfTtiSQ.jpg

המדגם של אודיוקווסט - שני נציגים נמרצים וחביבים נתנו הופעה סך הכל מבדרת
דווקא על הסט אפ המשודרג אחד המאזינים צייץ "סאונד מגורען" ומיד הנציג מלמל - רזולוציה גבוהה חושפת הקלטה גרועה. אז למה בחרתם דווקא ברצועה הזאת? תמוה בעיניי אבל ניחא
חייב להתוודות שלא שמעתי הבדלים. לפחות לא משמעותיים. ואם כן, אולי? לא בטוח...
התנאים לא היו אידיאלים. בהתחשב בנסיבות, כל הכבוד על המאמץ והנסיון

C9FKt35.jpg

תמונות מצורפות

• TZvig3J.jpg
    TZvig3J.jpg
    KB 80.9 · צפיות: 503
נערך לאחרונה ב:

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
אירוע אודיו יוקרתי

קודם כל אני רוצה להודות לצוות האתר וחברת ט.ר. על ארגון האירוע, ולנציגי החברות שהדגימו את המערכות . מצטער שליאור קורן לא יכל להשתתף.

עבורי זו היתה הזדמנות ראשונה להתרשם ממערכות בסדרי גודל כאלה , וזו הסיבה בגינה נרשמתי. רציתי לראות , כלומר לשמוע , האם באמת יש הבדל בין מה שיש לי בבית לציוד יקר פי 100 . מכיוון שהשמיעה שלי לא מושלמת מדובר בהתרשמות אישית בלבד שתהיה שונה מן הסתם מזו של אחרים. כמו כן , לדעתי , חבל שלא השתמשו בקטעי הדגמה זהים בין החדרים , מה שהקשה להשוות בין הסט אפים השונים .

החדר הראשון בו ביקרתי היה של קבאס . לצערי רוב ההדגמה הייתי קרוב לרמקול השמאלי , מה שפגם בתמונת הסטראו . בהמשך עברתי לישיבה קצת יותר קרוב לאמצע , אך עדיין די בצד. בהתחלה הרמקול בעלות 100K יורו , שאגב חובר לחשמל בכבל קומקום רגיל , נשמע לי קצת צורם אך אולי מדובר בתרומה של החדר לאקוסטיקה הלא מושלמת . הדבר העיקרי שתפס לי את האוזן היה שחזור קולה של הזמרת שנשמע חד , חי , ובעיקר גדול - כנראה מדובר בהקלטה קרובה לפיה . הרמקולים שמוקמו במרחק כמה מטרים אחד מהשני מילאו את חלל החדר ויצרו במה רחבה . הסט אפ היה דינמי ועוצמתי אם כי לא מדוייק . בסיום נוגן דיסק הדגמה של החברה ויכולנו להתרשם שלרמקול יש גם באס עוצמתי ומדויק .

בחדר השני היתה הדגמה של סונוס פאבר . הפעם כבר התמקמתי באמצע מאחורי הספה , אך לצערי אין לי משהו מיוחד לומר על המערכת הזו , שנשמעה לא שונה מכל מערכת ממוצעת אחרת בחדרי הדגמה אצל החנויות השונות . הצליל היה קטן מזה של המערכות האחרות , ולמרות שנשמע טוב לא הצטיין במשהו ספציפי.

אודיוקווסט בחדר השלישי הדגימו הבדלים בין אינטרקונקטים וכבלי רמקולים שלהם ושל חברת מונסטר . עד כמה שניסיתי לאתר הבדלים פשוט לא הצלחתי , למעט פעם אחד שהרגשתי שקול הזמר חי יותר , אבל אולי רק נדמה לי . דווקא המערכת שם היתה מוצלחת , חדה ומדויקת אם כי בעלת צליל קטן . הרבה אחרים גם לא הצליחו לאתר הבדלים ומכאן שלוחה התנצלותי לנציגי החברה על שאכזבתי אותם..

ההפתעה הגדולה חיכתה לי בחדר האחרון , בו הודגמה מערכת של TAD עם רמקול בעלות 220K שקל , ממיר בעלות 120 K , הגברה בעלות 150 K אם אני זוכר נכון , מקור שנראה כמו אייפוד וממיר M2TECH . פה באמת הרגשתי שאני חווה מערכת יקרה . הצלילים בשיר של נילס לופגרן היו חדים , מדוייקים , הצליל פאנצ'י , חי ודינאמי . הזמרת בקטע השני נשמעה די מציאותית , ומעולם לא שמעתי מוזיקה קלאסית משוחזרת כמו הקטע הסימפוני - במה רחבה ועמוקה , מקטעי נגנים מוגדרים וצליל אופף ומדויק . כיף . בחדר זה היה מה שנראה כמו טיפול אקוסטי עם שטיחים על הרצפה והקירות .

אני לא יודע אם זה בגלל שהשמיעה שלי דפוקה קמעא והכל נשמע לי כמו מקשה אחת מבלי היכולת לרדת לרזולוציות של פרמטרים אודיופילים , אך האמת היא שקצת התאכזבתי . תמיד חשבתי שמערכות כאלה יפילו אותי לרצפה , אך לא כך היה - אפילו עם ה-TAD , שהיתה טובה בדרגה אחת או שתיים מהשאר .

ההרגשה שלי היא שבגדול מדובר בהתאמת רמקולים ומערכת לחלל נתון . חללי התצוגה גדולים מהסלון הביתי הממוצע , וברור לי שהמערכת שלי תלך לאיבוד בחלל כזה אך מצד שני בסלון שלי היא נשמעת נהדר והאיכות סבירה ואף מעבר לכך , למרות שמדובר סה"כ ברסיבר על ורמקולים פשוטים יחסית . אני בטוח שטיפול באקוסטיקה והעמדה טובה יניבו תוצאות טובות יותר , אך אלו ישפרו כל סטאפ אחר באותה מידה , אפילו מערכת כמו שלי .
לסיכום : המערכות , במיוחד TAD , נשמעות הרבה יותר טוב מכל מה ששמעתי , עם צליל גדול יותר, חי יותר , מפורט יותר , מדויק ודינאמי יותר - אך השאלה היא עד כמה , והאם ההבדל מצדיק את הקפיצה במחיר ? עבורי לפחות , התשובה ברורה .

היה נחמד , וכעת יש לי רפרנס חדש .

נערך לאחרונה ב:

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
ותודה רבה על השרת המוצלח של האתר שמחק לי חלק מהשורות כשניתק אותי בעת השליחה , וכעת אני צריך לשחזר ולכתוב את השאר מחדש.

נערך לאחרונה ב:

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
gtr , תחושתי זהה לתיאור שלך

avilavi

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
הסיכום שלי, חלק 2

נחזור טיפה אחורה. באוטו בדרך לאירוע, המערכת המעופשת, כפי שמישהו נוהג לאמר בחצי קריצה (שלי באמת מעופשת), מנגנת. ואני מפנטז על המשך הערב. ציפיות גדולות. עוד לא נפגשתי פנים אל פנים עם מערכות בסדר גודל הזה

החדר של TAD
שלישי במספר
מבט חטוף על החדר מבשר טובות. מרופד שטיחים. קונסטרוציות אקוסטיות כלשהן חוסמת את הפתחים של החדר. קצת דיבורים ומתחילים לנגן

החדר המרופד
baANKZB.jpg

מקום טוב באמצע
zUMUyIL.jpg

סאונד מאוד חי דינאמי ומרגש. ישר לפנים. אבל לא מושלם. (אולי בכל זאת האקוסטיקה? תקרה גבוהה?) שני הקטעים הראשונים סבלו מבאסים "בוציים" או "מהדהדים" לא בטוח מה ההגדרה שאני מחפש

בקטע השלישי עברו לקלאסית, לא כוס התה שלי בדר"כ אבל בבת אחת הרגשתי שהמערכת התעוררה לחיים. היתה במיטבה לעומת הקטעים האחרים. אבל מה אני מבין, רוקיסט....

הקטע הרביעי לא השאיר חותם, עבורי

אני חושב ש.. למרות כל התכנון וההשקעה, אולי, אולי? אולי נעשה למערכת הזו עוול? או שאני סתם דפוק? מה חשבתם?

עוד מבט מקרוב
NsJ98DX.jpg

רביעי ואחרון, הקאבאס
רמקול מעניין וההנדסה מאחוריו לא פחות. נציג קאבאס מלין על תנאים לא אידאלים אך אני הייתי מרוצה סך הכל ממה שאני שומע. למרות שעמדתי בפינת החדר.
בשלב מאוחר יותר, הרמקול המשיך לנגן, אז התיישבתי במרכז וניסיתי.. אבל היו יותר מדי רעשי דיבורים ברקע. המשכתי הלאה

uUfqtJa.jpg

aIpsfjR.jpg

נערך לאחרונה ב:

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
המון תודות לאנשי דיטאון שבלעדיהם לא הינו נחשפים לארועים שכאלה.

avilavi

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
אחרון ודי

את המערכת הזאת נורא רציתי לשמוע
הסתפקתי במבט
EZSleLw.jpg

2UrPYv7.jpg

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
180
נקודות
43
היה מעולה. תודה למארגנים והמארחים.
TAD ללא ספק היו הכוכבים של האירוע. הסאונד היה קרוב למושלם לדעתי.
ההדגמה של הכבלים היתה ללא ספק מעניינת. המדגים הסכים לבצע הדגמה עיוורת, בה לא ידעתי מהו הכבל המחובר. י
החדר של סונוס פאבר עשה עוול לרמקולים ולמציג שהגיע הישר מאיטליה הרחוקה.
הטכנולוגיה שבה משתמשים בקבאס ללא ספק מעניינת וחדשנית ביותר.

תודה לכולם ולהתראות באירועים שבדרך!

motorica

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
תודה על האירוח הלבבי והמכובד, גם לחברת ט.ר וגם לצוות dtown נמר , ליאור וכל הצוות.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אבי לוי,

איזה מגבר אנו רואים 3 הודעות למעלה?

תומר

Crocs 44

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
תודה רבה לצוות האתר נמר וכרמי שנכחו וליאור שלא,זה היה אירוע מיוחד במינו באכסניה מרשימה עם ארבעה חדרי האזנה שונים שאפשרו מי פחות ומי יותר להקשיב לאיכות המוצרים שהודגמו ע"י נציגי החברות שהגיעו במיוחד מחו"ל לקראת האירוע

ותודה אחרונה ולא פחות חשובה לגיל לייזר ולצוות שאיפשרו לנו את כל הטוב הזה

נ.ב. אם היה לי מספיק כסף הייתי הולך הביתה עם הסונוס פאברים

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
כולם כבר אמרו הכול,
אז אומר תודה רבה על אירוע מלבב.
לכל מי שאהב את ה TAD חשוב לציין (משיחה עם גבי מ SQ):
מדובר במערכת חדשה (רמקולים, הגברה, חוטים) שלא עברה הרצה כלל. לא רוצה לחשוב איך תשמע לאחר הרצה :מבולבל:
אם הבנתי נכון, כל המערכת עוברת לגבי. שנית, מה שנשמע בבוקר (לפני שגבי הגיע ואחר כך), הבדל שמים וארץ (מנסה להדגיש שלא משנה גם מערכות ב $$$$$$$ יכולות להישמע פח (אם ממש מתעקשים).
לגבי הקבאס, לא יודע מה איתכם, אם הייתי חובב קלאסי, זה הרמקול שהייתי רוצה (זה גם מה שהוסבר לנו שג'ורג קבאס שהיה ילד היה מבלה את רוב זמנו בתאטראות...).
שוב,
תודה לכולם,
כן ירבו אירועים כאלו.

epasi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אין ספק שמדובר בארוע מושקע וברמה גבוהה. ההדגמות היו מעניינות ואינפורמטיביות (במיוחד ההדגמה של אודיוקווסט). מאד נהנתי מההדגמה של סונוס פאבר למרות שהמקור שחובר לסט אפ לדעתי פגע קצת בחוויה. כן ירבו.

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
תודה רבה לTR על הארוח וההשקעה ותודה לצוות DTOWN על ארגון עוד ארוע מעניין ומהנה.
אריה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור