אירוע לחברי האתר: השקת Brinkmann Bardo ומערכת Luxman אצל אודיופריק

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

morpheauss

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
y,y איזו חוויה ,עם עונג צרוף טידאלים עם לקסמן ומקור אנלוגי .הנה מתחילה דרכי האנלוגית ...
ברכות על היוזמה .כן ירבו .

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
חופשי Y Y... יאללה סוף סוף!
סחטיין ערן. ברור שאני בא!!

FOXY

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
כל הכבוד על האירגון ערן :כל-הכבוד:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
(ורד)
יווזמה יפה. כן ירבו.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
בהצלחה בדיון :)

:מרענן::מרענן::מרענן:

שרון83

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
נרשמתי. מקווה להיכנס. נראה כמו סשן מאוד מעניין!

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
ביקור אצל ערן זה תמיד חוויה.

תיהנו שם חבר'ה.

lior_revivo

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
יש משהו בצפון מידי פעם?
זה דיי מעצבן שהכל במרכז...
אבל תודה שאתם מודיעים על הדברים האלה.
אם זה לא היה יום שישי אולי הייתי חושב על להגיע.
תיהנו ותביאו תמונות והכל מיום האירוע. :)

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
שבת ניכנס מאוחר . כך שיום שישי לא מפריע לך . תספיק להגיע לפני כניסת השבת

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
היה מישהו מ"השרדות" שכל הזמן השתמש במילה ברדו במשמעות אחרת.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
יש משהו בצפון מידי פעם?
זה דיי מעצבן שהכל במרכז...
אבל תודה שאתם מודיעים על הדברים האלה.
אם זה לא היה יום שישי אולי הייתי חושב על להגיע.
תיהנו ותביאו תמונות והכל מיום האירוע. :)

ליאור, אנחנו בצפון מקופחים. אין חיי לילה, אין חיי חברה, אין חיים בעצם. רק עובדים, ישנים, ועושים/מגדלים ילדים. אתה רוצה להרגיש חי? גור בת"א. ואז תהיה לך מערכת טובה, תוכל לבקר בתערוכות, לראות תצוגות תכלית כמו שערן מארגן וכו'.

ערן, בהצלחה. יוזמה ברוכה.

מישל, נו?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מתנוש, הצחקת אותי עם הפוזה הפריפריאלית הזאת (גם אם היית ציני).
אפשר לחשוב שהתל אביבים/אנשי המרכז קורעים את העיר כל לילה, עוברים בין הברים ומלקטים זיו#$%ים. פחח...
זה מתאים אולי לאחיינים שלי, הסטודנטים. אנחנו, בעלי המשפחות והבורגנים הקטנים, מגיעים קרועים מהעבודה, לחיי לילה זוהרים של הכנת ארוחת ערב, הסעות מהחוגים, קניות מאוחרות בסופר ועוד כהנה בילויים סוערים. בדיוק כמו בצפון/דרום הרחוקים. מה שכן, אני ממליץ על טריק שעובד אצלנו בבית לא רע - תעשו מנוי לתיאטרון ולקונצרטים וכך פשוט תהיו חייבים לאסוף את עצמכם במועד שנקבע מראש ולצאת לבילוי טוב. סידור מצוין.
וחוץ מזה, אני חושב שערן והמנהלים הלכו על שישי בצהרים בדיוק בשביל שכולם יוכלו להתניע ולהגיע למרכז.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מתנוש, הצחקת אותי עם הפוזה הפריפריאלית הזאת (גם אם היית ציני).
אפשר לחשוב שהתל אביבים/אנשי המרכז קורעים את העיר כל לילה, עוברים בין הברים ומלקטים זיו#$%ים. פחח...
זה מתאים אולי לאחיינים שלי, הסטודנטים. אנחנו, בעלי המשפחות והבורגנים הקטנים, מגיעים קרועים מהעבודה, לחיי לילה זוהרים של הכנת ארוחת ערב, הסעות מהחוגים, קניות מאוחרות בסופר ועוד כהנה בילויים סוערים. בדיוק כמו בצפון/דרום הרחוקים.

לאחר ההצהרה קורעת הלב הזו, נשאלת רק שאלה אחת - אז בשביל מה לגור בת"א?!?

לגבי הסעות מחוגים, אגב, יש לך טעות גדולה. יש אוטובוס גדול צהוב כזה שמסיע את כל הילדים מהמתנ"ס של המועצה האזורית, בחזרה לשער היישוב שלהם. משם הם הולכים ברגל או לוקחים את הטרקטור של סבא עזרא חזרה לבית בקצה המרוחק של השדה.

טוב.... קצת נסחפתי.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ליאור, אנחנו בצפון מקופחים. אין חיי לילה, אין חיי חברה, אין חיים בעצם. רק עובדים, ישנים, ועושים/מגדלים ילדים. אתה רוצה להרגיש חי? גור בת"א. ואז תהיה לך מערכת טובה, תוכל לבקר בתערוכות, לראות תצוגות תכלית כמו שערן מארגן וכו'.

מישל, נו?

[video=youtube;V0nQBamT_Pc]https://www.youtube.com/watch?v=V0nQBamT_Pc[/video]

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
לאחר ההצהרה קורעת הלב הזו, נשאלת רק שאלה אחת - אז בשביל מה לגור בת"א?!?

לגבי הסעות מחוגים, אגב, יש לך טעות גדולה. יש אוטובוס גדול צהוב כזה שמסיע את כל הילדים מהמתנ"ס של המועצה האזורית, בחזרה לשער היישוב שלהם. משם הם הולכים ברגל או לוקחים את הטרקטור של סבא עזרא חזרה לבית בקצה המרוחק של השדה.

טוב.... קצת נסחפתי.

לש-ון
אין לי מושג מדוע טוב לגור בעיר הזאת, או בכל כרך סואן ומעשן אחר. אני מבלה כאן את מירב השעות שלי במהלך השבוע ולא מבין איך אפשר לאהוב את העיר הזאת. אצלנו החלוקה ברורה - האשה ובת אחת תמיד רוצות, אני והבת השנייה מעדיפים את הטרקטור והחווה של הדוד משה. בינתיים הפשרה היא ישוב קטן, במרכז.

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28

מישל, נו?

חושב על זה , שהנמרים יתעוררו משינה :ישן: , קודם כל שנעבור את האירוע של עירן בכיף.:כל-הכבוד:

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מה קשור נמר ולמי אכפת אם הוא ישן או לא?
תמצא איזה הנגר בנמל ותביא את אודיופילי הצפון הרעבים לפעילות. מי יודע, אולי אפילו אלו שצריכים ויזה כדי לעלות צפונה מת"א יגיע.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור